charmelka
19.01.09,18:59
Ahojte poradaci,

asi pred tyzdnom som v niektorej relacii o vareni pocula, ze sa ma nejaka surovina - nepamatam si aka, pridavat do ROZPALENEHO oleja, v ktorom vyprazame ( rezne, karfiol, syr a pod..OBALENE V TROJOBALE, ABY SA TEN TROJOBAL NEPRIPALOVAL, KED VYSMAZATE VIAC KUSOV. Teraz som hladala tu na PORADE v roznych temach, ALE NENASLA SOM...

VOPRED DAKUJEM ZA ODOZVY!:))

CHARMELKA
buchač
19.01.09,18:25
Ahojte poradaci,

asi pred tyzdnom som v niektorej relacii o vareni pocula, ze sa ma nejaka surovina - nepamatam si aka, pridavat do ROZPALENEHO oleja, v ktorom vyprazame ( rezne, karfiol, syr a pod..OBALENE V TROJOBALE, ABY SA TEN TROJOBAL NEPRIPALOVAL, KED VYSMAZATE VIAC KUSOV. Teraz som hladala tu na PORADE v roznych temach, ALE NENASLA SOM...

VOPRED DAKUJEM ZA ODOZVY!:))

CHARMELKA


Ale tento príspevok si nemyslela vážne :confused: Inakší smajlík sa mi nehodí ;)

Veď v googli je toho na zbláznenie , neber to ironicky .;) Pre info , máš ale pravdu , je to tak , varím už pekných pár rokov a ešte sa nikto nesťažoval , ani SVOKRA !!!!!!!

http://www.google.com/search?hl=sk&client=opera&rls=cs&hs=qMe&q=vypr%C3%A1%C5%BEanie&btnG=H%C4%BEada%C5%A5&lr=lang_sk



Juraj
Rozalka
19.01.09,20:27
Mrkva
buchač
19.01.09,20:34
Sorry , ZLE som si prečítal

" nepamatam si aka, pridavat do ROZPALENEHO "



Juraj
betyna8
20.01.09,07:34
Mrkva je výborný pomocník a to nie len pri vyprážaní jedál v trojobale.Pridávam ju na panvicu do oleja aj keď robím šišky prípadne langoše.Nakrájam si ju na tenké kolieska, na jedno smaženie použijem 3-4 ks, po každej várke smaženia ich mením.
ivka70
20.01.09,07:46
Mrkva, ale nie je to na to, aby sa nepripalil trojobal /to si musi kuchar ustriehnut/, ale na to, aby sa neprepaloval olej.
charmelka
23.01.09,14:38
Mile damy, ktore ste odporucili mrkvu, dakujem pekne - vyskusala som a funguje to !

Prajem prijemny weekend a zdrave vyprazanie :))

Charmelka
osky
23.01.09,20:09
dik za dobry napad-to som nevedela.
volakto mi odporucal stipku soli do oleja,aj to celkom slusne funguje,ale vyskusam aj tu mrkvicku.
dari1
16.04.09,12:09
ja mam 100 % vyskusane pridat do oleja pri vyprazani sparatka, najlepsie tie hrubsie okruhle 2-3 ks, funguje lepsie ako mrkva (skusala som aj to)
helvécia
16.04.09,13:44
Aj ja som tú reláciu počúvala je to mrkva
Tatiana
16.04.09,13:49
Keď vyprážam v trojobale, tak miesto normálnej strúhanky používam kukuričnú strúhanku, ktorú kúpite v zdravej výžive. Olej vôbec sa nespáli a rezne alebo syr sú oveľa oveľa chutnejšie - také "nadýchané"a zdravšie.
valéria smejová
01.05.09,06:47
máte pravdu
viktorviktor
01.05.09,12:27
či v oleji bude jedno koliesko, alebo plná rajnica mrkvy nezábráni spáleniu alebo prihoreniu, slúži iba ako indikátor