Zavrieť

Porady

Prihlasenie zamestnavatela

Ahojte,

chcela by som Vas poprosit o info a radu kam treba vsade poprihlasovat zamestnavatela ked zacneme od 1.1.2007 prijimat uz ludi na novu firmu. Ktore tlaciva su k tomu potrebne. viem ze by to malo byt do SP a ZP myslim ze do 8 dni od prijatia zamestnanca.
Usporiadat
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Mala by si ešte prihlásiť zamestnávateľa na platenie dane zo závislej činnosti (viď §31/4 zák. o správe daní a popl.)
0 0
ivanaj ivanaj

ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

Dakujem za rychlu odpoved, ale toto ma na starosti financne odd. mne ide len o to ake tlaciva vsetky musim poposielat do poistovni a ci su k tomu potrebne aj nejake dodatocne dokumenty, mne sa jedna len o zamestnancov. Diik mooc
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Do SP musis prihlasit najneskor den pred nastupom
0 0
ivanaj ivanaj

ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

Takze staci poslat len prihlasku do SP a to je vsetko? Uz ziadne dodatocne dokumenty?
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Nie,
musis sa prihlasit do SP - najneskor den pred
do ZP - do 8 dni
na DU - neni som si ista ci do 15 ci do 30 dni

Najlepsie je to vybavit vsetko naraz este teraz do konca roka.
0 0
ivanaj ivanaj

ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

Predpokladam ze bude stacit peciatka odoslania postou, lebo pochybujem ze ak sa to zajtra posle tak to pride do dalsie dna.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Na SP to staci mailom alebo faxom, a potom to mozes poslat postou.

A navyse ak by si to poslala postou doporucene 1. triedou na druhy den to musia mat.
0 0
ivanaj ivanaj

ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

Ked mailom tak to je fajn, dakujem za cenne rady a zelam vsetko dobre :-)
0 0
beroun beroun

beroun je offline (nepripojený) beroun

Nesúhlasím !
Sociálna poisťovňa:
platí tam stále osem dňová lehota odo dňa zamestnania prvého zamestnanca ako to bolo v minulosti - len u zamestnávateľa, ktorý sa registruje prvý krát (teda prvý krát aj registruje zamestnanca, pri daľších to treba pred tým než začnú vykonávať prácu), plus k prihláške treba priložiť aspoň jeden RL FO a 2x kópiu výpisu z OR a originál k nahliíadnutiu - doporučoval by som skôr osobnú návštevu ako poštu, vyhnete sa tým komplikáciám.
ZP - prihlášky len do tých zdravotných poisťovní, v ktorých máte zamestnancov + prihlášku zamestnanca + 1x kópia výpisu z OR (taktiež 8 dní)
DÚ - stačí list - 15 dní (lehota)
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Pri nástupe do zamestnania<o></o>

<!--[if !supportEmptyParas]--><!--[endif]--> Zamestnanec(ďalej ZC) odovzdá zamestnávateľovi(ďalej ZĽ)
<o></o>

<!--[if !supportLists]-->1. Potvrdenie o zdaniteľnej mzde a preddavkoch …<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->2. Rodné listy detí, potvrdenie zo školy, ak si uplatňuje daňový bonus resp.
potvrdenie z ÚPSVaR o poberaní rodinných prídavkov<o></o>
<!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->3. Zápočet rokov od predchádzajúceho ZĽ<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->4. Potvrdenie z ÚPSVaR, ak bol/a/ vedený/á/ v evidencii nezamestnaných<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->5. Potvrdenie zo Sociálnej poisťovne, ak bol pred nástupom do zamestnania SZČO<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->6. Pracovný posudok od predchádzajúceho ZĽ<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
Samotné zamestnanie<o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--><!--[endif]--><o></o>
<!--[if !supportLists]-->7. Pracovná zmluva<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->8. Náplň práce<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->9. Hmotná zodpovednosť<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->10. Súhlas so spracovaním osobných údajov, ak nie je súčasťou pracovnej zmluvy<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->11. Vyhlásenie k zdaneniu príjmov a funkčných požitkov ….<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->12. Sociálna poisťovňa - prihlásenie ZC [tlačivo Registračný list FO] – pred
nástupom do zamestnania<o></o>
<!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->13. Zdravotná poisťovňa – prihlásenie ZC [tlačivo Oznámenie zamestnávateľa o
zmenách platiteľa poistného na verejné ZP
].
Ak je ZC invalidný alebo starobný dôchodca, pripojiť kópiu rozhodnutia o
invalid. alebo starobnom dôchodku.
<!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->14. Ak je to u ZĽ jeho prvý ZC, prihlásenie ZĽ do -<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]--> a.) Sociálna poisťovňa [tlačivo Registračný list zamestnávateľa] -
predložiť Živnostenské oprávnenie + kópia resp. výpis z Obchodného
registra + kópia, doklad o pridelení IČO + kópia<o></o>
<!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->b.) Zdravotná poisťovňa, v ktorej je ZC registrovaný [tlačivo
Prihláška/oznámenie zamestnávateľa] - predložiť originál Živnostenského
oprávnenia + kópia resp. výpis z Obchodného registra, doklad o pridelení IČO
+ kópia ]<o></o>
<!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->c.) Daňový úrad – registrácie dane zo závislej činnosti [predložiť kartičku DIČ]<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->15. Potvrdenie o vstupnej lekárskej prehliadke [ak je potrebné]<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->16. Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti na výkon práce v noci [ak je potrebné]<o></o>
<!--[if !supportLists]-->17. Výpis z registra trestov [ak je potrebné]<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->18. Poskytovanie prvej pomoci – dať podpísať zamestnancovi<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->19. Všeobecné požiadavky na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci – odovzdať
zamestnancovi<o></o>

<!--[if !supportLists]-->20. Informačné poučenie zamestnanca k zákonu NR SR č. 367/2000 Z. z. o
ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti [ak je potrebné]<o></o>
<!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->21. Osobný dotazník<o></o>
<!--[if !supportLists]-->22. Absenčná karta<o></o><!--[endif]-->
<!--[if !supportLists]-->23. Zápisník o bezpečnosti práce

Ak vás ešte niečo napadne, doplňte, prosím.

<o></o>
<!--[endif]-->
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--><!--[endif]--><o></o>
Naposledy upravil Marína : 25.04.07 at 07:06
0 0
ivanaj ivanaj

ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

Vyzera to dobre Marina :-) len akosi sa mi nedaju prilohy (ak su to prilohy) otvorit, v akom formate sito prikladala?
Inac volala som na SP a povedali mi ze len staci poslat prihlasku zamestnavatela, tak som to faxla a ze mi zavolaju alebo faxnu naspat ake mame cislo ICZ. Ale o obchodnom registri nikto nic nespominal :-( no uvidime
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Vypis z Obchodne registra budu pytat, ak si este u nich nebola zaregistrovana...

ivanaj
len akosi sa mi nedaju prilohy (ak su to prilohy) otvorit, v akom formate sito prikladala?
O akych prilohach je rec??? Marina tam ziadne nema...
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

beroun Pozri príspevok
Nesúhlasím !
Sociálna poisťovňa:
platí tam stále osem dňová lehota odo dňa zamestnania prvého zamestnanca ako to bolo v minulosti - len u zamestnávateľa, ktorý sa registruje prvý krát (teda prvý krát aj registruje zamestnanca, pri daľších to treba pred tým než začnú vykonávať prácu), plus k prihláške treba priložiť aspoň jeden RL FO a 2x kópiu výpisu z OR a originál k nahliíadnutiu - doporučoval by som skôr osobnú návštevu ako poštu, vyhnete sa tým komplikáciám.
ZP - prihlášky len do tých zdravotných poisťovní, v ktorých máte zamestnancov + prihlášku zamestnanca + 1x kópia výpisu z OR (taktiež 8 dní)
DÚ - stačí list - 15 dní (lehota)
Už som z toho nejaká pomýlená. Ked je založená nová firma a ide od 1.5. zamestnávať ľudí tak stačí prihlásiť firmu do 8 dní na SP a nemusím ju prihlásiť popredu? Je to tak písané aj na stránke SP ale akosi sa mi to nezdá. Potom by som totiž zamestnancov neprihlásila popredu
A ešte sa chcem opýtať, ked má firma českých konateľov treba k prihláseniu firmy ešte niečo špeciálne priložiť?
ďakujem za každú odpoveď
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

firmu prihlásiš do 8 dní a zamestnancov dopredu. Akurát neuvedieš v RL FO IČZ zamestnávateľa, pretože ho nemáš.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

ermon Pozri príspevok
firmu prihlásiš do 8 dní a zamestnancov dopredu. Akurát neuvedieš v RL FO IČZ zamestnávateľa, pretože ho nemáš.
Toto ma mýlilo, ale ideálne by asi bolo do konca apríla zaregistrovať aj firmu aj zamestnancov prihlásiť. Veď ked si spomínam to by malo ísť pri okienku na počkanie. Stačí k tomu výpis z OR ?
A zdravotné poisťovne stačí vybaviť do 8 dní od začiatku zamestnávania.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
katkaj Pozri príspevok
Už som z toho nejaká pomýlená. Ked je založená nová firma a ide od 1.5. zamestnávať ľudí tak stačí prihlásiť firmu do 8 dní na SP a nemusím ju prihlásiť popredu? Je to tak písané aj na stránke SP ale akosi sa mi to nezdá. Potom by som totiž zamestnancov neprihlásila popredu
A ešte sa chcem opýtať, ked má firma českých konateľov treba k prihláseniu firmy ešte niečo špeciálne priložiť?
ďakujem za každú odpoveď
Prihlásiš zamestnávateľa v ten deň, keď prvého zamestnanca. Nič špeciálne neprikladáš.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Ideálne pri okienku ako kde... IČZ nemusíš dostať na počkanie. Mala som skôr na mysli faxovanie RLFO prihlášky zamestnanca. A potom do 3 dní posielam poštou spolu s RL zamestnávateľa a kópiou výpisu z OR (príp. ŽL). ZP oukej 8 dní.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Danila Pozri príspevok
Prihlásiš zamestnávateľa v ten deň, keď prvého zamestnanca. Nič špeciálne neprikladáš.

ďakujem, pýtala som sa preto lebo na DÚ nám povedali že pre registráciu sro s českými konateľmi si oni overia ešte osobne sídlo firmy a podobné veci
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

ermon Pozri príspevok
Ideálne pri okienku ako kde... IČZ nemusíš dostať na počkanie. Mala som skôr na mysli faxovanie RLFO prihlášky zamestnanca. A potom do 3 dní posielam poštou spolu s RL zamestnávateľa a kópiou výpisu z OR (príp. ŽL). ZP oukej 8 dní.

Toto určite vybavím osobne Samozrejme zase sa rozhodli majitelia na poslednú chvíľu tak v piatok môžem behať po úradoch
Takže si to zhrniem
SP - prihláška zamestnávateľa + RLFO zamestnancov + kópia výpisu z OR a originál k nahliadnutiu
ZP - prihláška zamestnávateľa + zamestnancov + výpis z OR
Dú - prihlásenie ako platca dane zo závislej činnosti

Radšej to všetko vybavím popredu a bude pokoj
ďakujem za všetky rady
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

katkaj Pozri príspevok
ďakujem, pýtala som sa preto lebo na DÚ nám povedali že pre registráciu sro s českými konateľmi si oni overia ešte osobne sídlo firmy a podobné veci
Ešte ma teraz napadlo že voľakedy sa prihlasovalo aj na úrad práce, predpokladám že teraz je to už v rámci prihlásenia do SP
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať