Zavrieť

Porady

máte záujem o školenie?

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Záujemci o školenie hlasujte prosím o Vám vyhovujúcom termíne školení.

Počet hlasujúcich
76. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Streda 24.11.2004

    17 22.37%
  • Streda 1.12.2004

    14 18.42%
  • Streda 8.12.2004

    5 6.58%
  • Streda 15.12.2004

    8 10.53%
  • Streda 12.1.2005

    34 44.74%
  • Streda 2.2.2005

    11 14.47%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Koncom novembra budem pravdepodobne robiť (upozorňujem, že platené) školenie k legislatívnym zmenám v oblasti mzdového účtovníctva pre rok 2005. Nový zákon o zdravotnom poistení, zákon o starobnom dôchodkovom sporení atď.
Členovia Porady, mali by ste záujem ?
Miesto školenia Bratislava.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 30.09.04 at 13:37
Usporiadat
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Hlásim seba, Jožko.

Podmienka ak môžem: okrem materiálov priniesť foto Tvojej princeznej.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Záujem máme, ale musíme do marca spracovať vrchnosť, aby mala záujem do nás v tejto záležitosti ešte čosi investovať......... :O)
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Ja som za, ak bude školenie, pôjdem. Od decembra mi to už akosi vyfučalo z hlavy, polovicu pomenili a zas mám medzery. Len si nie som istá, či je marcový termín vhodný kvôli daňovým priznaniam.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Jozef Mihál
Trošku vyššie píšem, že sezóna skončila...

...ale nedá mi to pokoj a doma sa situácia stabilizuje , takže malý marketingový prieskum:

Mali by ste záujem o školenie...? Termín marec 2005, miesto výlučne Bratislava, téma zákon o zdravotnom poistení (pre pokročilých) a jeho chystaná ďalšia novela.
Jožko zľutuj sa nad "ekonómami" podávajúcimi napriek dlhoročným predsavzatiam DP na poslednú chvíľu cez poštu večer 31.3. Čo tak od 1.apríla? Ale veď by som sa dáko utrhla, ak by to malo len na mne visieť :p! A povenuješ sa trochu aj tým cudzincom ?

Nehovoril si aj o dákych kumulovaných Miškoknižných krstinách?

Práve počúvam v správach, že schválili ten zákon o prihlasovaní zamestnancov už pred nástupom do práce!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Máte pravdu, že v marci bude stres s daňovými priznaniami. Takže ak školenie, tak po 1.apríli, OK, chápem.

Termín prípadného školenia sa snažím nastaviť tak, aby vtedy už bola na svete kniha "Nové zdravotné poistenie v praxi" - zároveň by totiž poslúžila ako študijný materiál k školeniu - kniha by bola súčasťou "dodávky služieb" v rámci školenia.

A čo tak povedzme 24.február? Kniha ide na budúci týždeň do tlače, možno už v ten deň bude...

Iná vec je akcia "krst knihy atď.", tá sa bude konať zrejme prvý marcový týždeň bez ohľadu na to, či bude školenie.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Jozef Mihál
A čo tak povedzme 24.február? Kniha ide na budúci týždeň do tlače, možno už v ten deň bude...

Iná vec je akcia "krst knihy atď.", tá sa bude konať zrejme prvý marcový týždeň bez ohľadu na to, či bude školenie.
Jožko ty nás uštveš! Daj včas vedieť kedy! A vyhodňare co?! Nezaskočíte do BA? Dve mrazuvzdorné, psanebojavšiesa baby prenocujem
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ola, ja som ten posledný, kto má nárok sa tu jedovať za takéto poznámočky. Keď už, jedujú ma tu na Porade iné veci, viď etiketa Porady.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Jozef Mihál
Ola, ja som ten posledný, kto má nárok sa tu jedovať za takéto poznámočky. Keď už, jedujú ma tu na Porade iné veci, viď etiketa Porady.
môj obľúbený citát: rozčuľovanie je ničenie si vlastného zdravia (nervov) pre hlúposť iných a vonku slnko svieti! :p a Miška je dúfam v poriadku a dáva vás všetkých do poriadku :p nezabudni si pripraviť aj stručný referát na túto tému lebo ťa ženské osadenstvo inak určite ukrká (nie že by som si chcela vedúce funkcie uzurpovať, ale so mnou na čele :p )
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
a bude sa tam čapovať malé čierne orosené?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Vidím, že pozitívnych ohlasov málo, takže...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Jozef Mihál
Vidím, že pozitívnych ohlasov málo, takže...
rýchlo hádžeš flintu do žita :p nechaj to ľudí aj prečítať si, nie všetci sú závislí ako ... no nebudem prstom ukazovať
0 0
valika3 valika3

valika3 je offline (nepripojený) valika3

Jozef Mihál
Vidím, že pozitívnych ohlasov málo, takže...
mám záujem o akýkoľvek termín
0 0
ik-a ik-a

ik-a je offline (nepripojený) ik-a

luebchenko
rýchlo hádžeš flintu do žita :p nechaj to ľudí aj prečítať si, nie všetci sú závislí ako ... no nebudem prstom ukazovať
Citam, citam, ale neviem o co ide. Padol uz nejaky termin. Ak ano asi nevidim. Boli tu len predbezne - 24.2. a 1.4.2005. To si mame vybrat z tychto dvoch?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Ja by som mala záujem, ale 24.2. je pre mňa skoro. Radšej by som ten apríl.
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

Jozef Mihál
Trošku vyššie píšem, že sezóna skončila...

...ale nedá mi to pokoj a doma sa situácia stabilizuje , takže malý marketingový prieskum:

Mali by ste záujem o školenie...? Termín marec 2005, miesto výlučne Bratislava, téma zákon o zdravotnom poistení (pre pokročilých) a jeho chystaná ďalšia novela.
Určite áno, Bratislava je super, len termín by viac bodol asi apríl - po tom blbom termíne daňových priznaní. Ale beriem aj marec!!!!!!!!!
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

Jejda, najprv marec, teraz čítam že 24.2. - veď to sú jarné prázdniny, to by muselo byť to školenie na Plejsoch. Rodina by mi neodpustila, keby sme nešli lyžovať.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ľuba, ja chápem, že po jednom dni je ťažko robiť závery o nezáujme ale keďže ste sa mi tu ozvali len starí známi, trošku ma to sklamalo. Všade samý p.Mihál sem a tam, prosím poraďte mi atď. (hlavne rýchlo!) ale na serióznu ponuku na školenie mi nezareaguje okrem dvoch-troch "nových" ľudí a partie Karkulka, Ingi Luba2, Bubika a spol. nikto.

...a vyhlasujem výstražný 24 hodinový generálny štrajk.
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
O.K. Jožko, ale aspoň bola sranda.
Naposledy upravil ricij : 09.02.05 at 16:28
0 0
ik-a ik-a

ik-a je offline (nepripojený) ik-a

Jozef Mihál
Ľuba, ja chápem, že po jednom dni je ťažko robiť závery o nezáujme ale keďže ste sa mi tu ozvali len starí známi, trošku ma to sklamalo. Všade samý p.Mihál sem a tam, prosím poraďte mi atď. (hlavne rýchlo!) ale na serióznu ponuku na školenie mi nezareaguje okrem dvoch-troch "nových" ľudí a partie Karkulka, Ingi Luba2, Bubika a spol. nikto.

...a vyhlasujem výstražný 24 hodinový generálny štrajk.
Samozrejme, ze mame zaujem o skolenie. Sme bohuzial rozlietani ludkovia. Naordinujte termin a my sa jednoducho prisposobime. Vsak aj dan.priznania nam naordinovali k urcitemu datumu a ci sa nam to paci alebo nie, jednoducho to akceptujeme a vsetko k tomu prisposobujeme.
0 0
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

Aj ja sa hlasim na skolenie ale prosim po 31.3.05. Je mi jedno aj 1.4.05 o 7:00 pridem ale do vtedy to budem myslou v danovych priznaniach!!! Please)).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať