Zavrieť

Porady

Bradavice

Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Mám osvedčený recept... kedysi sa synovi objavilo veľké množstvo bradavíc na rukách, resp. na opačnej strane dlane (neviem to inak umiestniť ). a na prstoch z každej strany. Nastrúhaná cibuľa, prepasírovaná cez gázu, do malej fľaštičky od kvapiek umiestnená. Každý deň bradavice potrieť...stráááášne to smrdí, ale vydržať... ani si neuvedomíte kedy a kam bradavice zmiznú.

P.S. Nevravím, že to platí na všetky typy bradavíc, ale tie naše naozaj zmizli do mesiaca a bolo ich neúrekom.
Usporiadat
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Ja mám na bradavice osvedčený recept Lastovičník väčší. Rastie takmer všase ako burina. Dcéra raz mala hromadu na rukách. Išla si to dať vypaľovať dusíkom, čo viem že je bolestivé. Ako stála v rade vyšla sestrička a oznámila, že im došiel dusík a kto čaká na vypaľovanie, môže ísť domov. Vtedy sme siahli po tomto babskom recepte a vyplatilo sa. Bez bolesti bradavice zmizli. Len máš od toho žlté ruky.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

baranovicova
Ja mám na bradavice osvedčený recept Lastovičník väčší. Rastie takmer všase ako burina. Dcéra raz mala hromadu na rukách. Išla si to dať vypaľovať dusíkom, čo viem že je bolestivé. Ako stála v rade vyšla sestrička a oznámila, že im došiel dusík a kto čaká na vypaľovanie, môže ísť domov. Vtedy sme siahli po tomto babskom recepte a vyplatilo sa. Bez bolesti bradavice zmizli. Len máš od toho žlté ruky.
Pozor na vhodný okamih, mesiac dorastá a teraz by sme bradavice len viac "potvrdili" a tým ťažšie sa ich neskôr zbavovali. Je práve vhodný čas na zostrih vlasov aby zosilneli. Bradavice likvidujeme až po splne - tento mesiac je 15-teho - keď mesiac cúva a príroda , teda aj náš organizmus sa čistí
1 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Ja mám dobré skúsenosti z roztokom DUOFILM - ten mi predpísala kožná lekárka. Síce to dlho trvalo, kým som sa veľkej bradavice zbavila - na palci u nohy (zospodu), ale nakoniec zabralo.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

môjmu synovi vypaľovali dusíkom, ale objavili sa zas. kúpili sme v lekárni takú malú fľaštičku roztoku od firmy Scholl, žiaľ, neviem presný názov, lebo od nej mu zmizli a viac sa neobjavili... (klop-klop)
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
A neviete radu, ako zmiznú tzv.tiež bradavičky, sú to mäkké výrastky najmä v popdazuší, alebo na krku? Kaderníčka mi už dávnejšie pri strihaní jednu zrezala a to ako by ich pohnojil - sú takmer všade na krku. Ale nepovedzte mi, že na kožné, veď to by mi museli zvliecť kožu! - je to nepríjemné nielen pri retiazke, ale aj z dôvodu estetičnosti. Prosím babský recept, kto máte ale účinný a vyskúšaný!
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ondrejvla
A neviete radu, ako zmiznú tzv.tiež bradavičky, sú to mäkké výrastky najmä v popdazuší, alebo na krku? Kaderníčka mi už dávnejšie pri strihaní jednu zrezala a to ako by ich pohnojil - sú takmer všade na krku. Ale nepovedzte mi, že na kožné, veď to by mi museli zvliecť kožu! - je to nepríjemné nielen pri retiazke, ale aj z dôvodu estetičnosti. Prosím babský recept, kto máte ale účinný a vyskúšaný!
také mäkké vyvýšeninky z kože? starká si ich zvykla silno obviazať vlasom a tak po 2-3 dňoch jej to očernelo a odpadlo samé. asi by stačilo aj cvernou, hlavne aby sa tam prerušil prívod krvi...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Heni
také mäkké vyvýšeninky z kože? starká si ich zvykla silno obviazať vlasom a tak po 2-3 dňoch jej to očernelo a odpadlo samé. asi by stačilo aj cvernou, hlavne aby sa tam prerušil prívod krvi...
Heni, už som to vyskúšala. Je pravda, jedna odpadla, ale tri pribudli! Ale aj tak ti ďakujem!
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

:-( tak potom niet za čo :-(
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Možno sa mi budete smiať, ale bradavice treba "začarovať". Niekde som čítala, že ich treba odmietať napr. im nadávať, že ich nechcete a nech idú preč. Tuším to bolo v nejakom kalendári. Skúsim to nájsť. Hovorila som to raz mojej sestre. Povedala, že raz takto "začarovala", bradavice svojej kolegyni a do týždňa jej zmizli. To čarovanie spočívalo v tom, že krúžila nad nimi prstom a pritom im nadávala. Aj ja som mala dosť dlho na ruke, kadečím som to potierala, dávala som si náplaste nakoniec som skúsila sestrinu metódu a naozaj to fungovalo. No na tie mäkké nepoznám recept.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Nika
Možno sa mi budete smiať, ale bradavice treba "začarovať". Niekde som čítala, že ich treba odmietať napr. im nadávať, že ich nechcete a nech idú preč. Tuším to bolo v nejakom kalendári. Skúsim to nájsť. Hovorila som to raz mojej sestre. Povedala, že raz takto "začarovala", bradavice svojej kolegyni a do týždňa jej zmizli. To čarovanie spočívalo v tom, že krúžila nad nimi prstom a pritom im nadávala. Aj ja som mala dosť dlho na ruke, kadečím som to potierala, dávala som si náplaste nakoniec som skúsila sestrinu metódu a naozaj to fungovalo. No na tie mäkké nepoznám recept.
No Nika, ja ani nejdem spať!!!!!!!!
Do rána im budem nadávať!! A just budem! Zajtra ti poviem, či odišli.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

tých "nitkovitých" sa mi za posledný rok namnožilo neúrekom po celom krku ... asi je to vekom..... idem aj ja čarovať
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

No dievčatá, tak moja kamarátka mala jednu bradavicu zospodu na nohe, aj jej ju vyrezávali na chirurgii a znovu narástla a potom jej na pedikure poradili nejaké homeopatické tabletky a jej to fakt pomohlo. Zajtra zistím a napíšem.

Paulinka, Vlastička, tie nitkové som videla v Ústave lekárskej kozmetiky, ako ich na počkanie všetky poodstraňovali a pani vyzerala, že ju to ani moc nebolí.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Dík Muška .... nočný motýlik
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
kukučka
Pozor na vhodný okamih, mesiac dorastá a teraz by sme bradavice len viac "potvrdili" a tým ťažšie sa ich neskôr zbavovali. Je práve vhodný čas na zostrih vlasov aby zosilneli. Bradavice likvidujeme až po splne - tento mesiac je 15-teho - keď mesiac cúva a príroda , teda aj náš organizmus sa čistí
Súhlasím s Kukučkou - dôležitý je vhodný okamih podľa mesiaca . Kukučka vidím , že si moja krvná skupina.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

A neviete niečo dobré na bradavicu s čiernymi korienkami?
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

Môj syn dostal na vojenčine bradavicu na chodidlo. Nedalo sa to odstrániť žiadnými masťami ani vodičkami ani kožný nepomhol. Noha bolela a bradavica rástla do vnútra. Ja som namočila do octu čo používam v kuchyni a na zaváranie citrónovu kôru. Pekne nechala 2 dni vyluhovať a potom na pampón a obviazať milú bradavicu. Syn skákal ako postrelený zajac.Bradavica ZMIZLA a viac sa neobjavila. Nič nás neboli a môžeme chodiť smelo aj bosí. Nie však na kúpalisku a v šatni, kde je mnoho ľudí.
0 0
Kočtúchová Kočtúchová

Kočtúchová je offline (nepripojený) Kočtúchová

Mne pomohol med - jednoducho som ju potrela medom párkrát a zmizla.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dada
A neviete niečo dobré na bradavicu s čiernymi korienkami?
Já som takú mala na krku /bola celá akosi čierna /, dala som ju odstrániť, ale na základe vyšetrenia kožnej lekárky . Potom ju poslali aj na rozbor a chváľa bohu všetko bolo v poriadku . Strašne zavadzala na krku , už v poslednej dobe som nemohla nosiť ani retiazku a začala pobolievať . Teraz už 1,5 roka mám kľud . Pri tej príležitosti som vzala aj syna so sebou , ktorému odstraňovali bradavicu , ktorú mal na hlave a tiež je to v poriadku . Já by som bradavice asi sama neodstraňovala .
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
mne eše na základke odstraňovali asi tri bradavice zo spodku chodidla - bolo to chirurgický zákrok zamrazením - aj keď ma doktor upozornil..že som to mala veľké...a že sa mi to možno vráti...neobjavili sa viac...
ale viem že teraz už na kožnom predpíšu tekutý dusík...a aj tým to ide dole...len to človek musí nejako presne dávkovať...ani veľa, ani málo...
0 0
kika1 kika1

kika1 je offline (nepripojený) kika1

Nemáte skúsenosti niekto so sprejom na bradavice? Našla som v časopise reklamu na výrobok firmy Scholl na sprej, ktorý odstraňuje bradavice. Volá sa FREEZE sprej a je na báze tekutých plynov. Vraj stačí len jedna aplikácia. Stojí 596,- Sk. Sestra má problém z bradavicami na nohách. Už bola viac krát na vypaľovaní dusíkom. No nepomohlo. Bradavice sa po nejakom čase opäť objavia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať