Zavrieť

Porady

ako kopírovať list vlastníctva z "kapor" do wordu?

Prajem krásny dník,

chcela by som sa opýtať, či mi niekto nevie poradiť ako sa kopírujú listy vlastníctva z internetového katastrálneho portálu /kapor/ do wordu? Bolo by jednoduchšie si to okopírovať ako prepisovať celý list vlastníctva. Nemáte s tým niekto skúsenosť. Listy vlastníctva sa otvárajú prostredníctvom programu Adobe reader myslím, a klasickým okopírovaním sa mi zobrazia všetky info pod sebou, nie tak ako by mal list vlastníctva vyzerať.

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    jajaVK Pozri príspevok
    Prajem krásny dník,

    chcela by som sa opýtať, či mi niekto nevie poradiť ako sa kopírujú listy vlastníctva z internetového katastrálneho portálu /kapor/ do wordu? Bolo by jednoduchšie si to okopírovať ako prepisovať celý list vlastníctva. Nemáte s tým niekto skúsenosť. Listy vlastníctva sa otvárajú prostredníctvom programu Adobe reader myslím, a klasickým okopírovaním sa mi zobrazia všetky info pod sebou, nie tak ako by mal list vlastníctva vyzerať.

    ďakujem
    http://www.zamzar.com toto narýchlo bude stačiť. Overila som si konvertuje dobre pdf formát na doc

    jpm01 je offline (nepripojený) jpm01

    jpm01
    Ahoj jajaVK. Zaujímalo by ma načo potrebuješ list vlastníctva vo worde? Veď v pdf formáte je to v pohode. Snáď len keby si tam chcela niečo upravovať, a to asi nemá zmysel. Veď potrebuješ vidieť ako je to zapísané v katastri.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Načo takto zložito. "Kapor" - katastrálny portál predsa po vyhľadaní dáva možnosť tvorby zostavy, ktorú si môžete buď uložiť, alebo vytlačiť. Pritom tlač vyzerá skoro rovnako, ako keby ste ju dostali z katastra! Zbytočné prevody z formátu do formátu. Papier ako papier, dôležitý je predsa obsah!

    jajaVK je offline (nepripojený) jajaVK

    jajaVK
    misoft Pozri príspevok
    Načo takto zložito. "Kapor" - katastrálny portál predsa po vyhľadaní dáva možnosť tvorby zostavy, ktorú si môžete buď uložiť, alebo vytlačiť. Pritom tlač vyzerá skoro rovnako, ako keby ste ju dostali z katastra! Zbytočné prevody z formátu do formátu. Papier ako papier, dôležitý je predsa obsah!
    To je síce pravda, ale ja to potrebujem vkladať do exekučných príkazov do wordu, kvôli tomu by mi bolo jednoduchšie list vlastníctva okopírovať a vložiť do textu, ako ho prepisovať

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    //katastrálny portál predsa po vyhľadaní dáva možnosť tvorby zostavy, ktorú si môžete buď uložiť, alebo vytlačiť.

    Dá sa to vytlačiť ako PDF a to vložiť do Wordu.

    jajaVK je offline (nepripojený) jajaVK

    jajaVK
    sthruska Pozri príspevok
    //katastrálny portál predsa po vyhľadaní dáva možnosť tvorby zostavy, ktorú si môžete buď uložiť, alebo vytlačiť.

    Dá sa to vytlačiť ako PDF a to vložiť do Wordu.
    ale nevyhovuje mi format v akom to vloží do wordu, jednotlivé čísla mi vloží pod seba, čiže to potom nevyzerá ako list vlastníctva. Teraz som ale našla program, ktorý mi to celkom pekne konvertuje : Docsmartz Professional 5,0 takže to skúsim riešiť takto.

    ďakujem

    ako kopírovať list vlastníctva z "kapor" do wordu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.