Zavrieť

Porady

Zmluva s UPC

Ahoj,
Chcel by som radu ohladne zmluvy s upc.
Mal som od upc internet viazanost na 2 roky ta mi skoncila ,potom som si telefonicky u nich objednal iny produkt a nadruhy den mi to spojazdnili po nejakom case som to chcel zrusit a bolo mi povedane telefonicky zevraj mam viazanost 3 roky lenze o tom som nic nevedel a ani ma na to nikto neupozornil a ani som neuzavrel ziadnu novu zmluvu tak som isel osobne tam si to dat zrusit bez problemou mi to zrusili. no a potom to zacalo dosiel mi papier s pokutou ze som porusil podmienky kampane a pokuta tak som tam isiel zase a zevraj si mam napisat staznost ,stalo sa a teraz mi prisla odpoved ze staznost neakceptuju ze mi poslali dodatok k zmluve mailom.
No a chcel by som poradit ci vobec maju na to pravo ked nemam podpisanu ziadnu pisomnu ani ustnu zmluvu a ako to mam vlastne riesit.
Za odpovede vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    krajicek je offline (nepripojený) krajicek

    krajicek
    zdravim,

    myslim ze vo vseobecnych podmienkach maju nieco, ze dodatky k zmluve a podobne sa povazuju za dorucene aj ked boli poslane na emailovu adresu ktoru ti zriadili spolu so sluzbou chello

    krajicek

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Pokiaľ viem tak ústne dohovori si nahrávajú.Inak sú neplatné.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    prave dnes som dala vypoved zmluvy s UPC (mam ju neviazanu uz vyse dvoch rokov, mysleli sme si, ze sa budeme stahovat skor, preto sme neuzatvarali dodatky a nechali to tak)...

    ale prekvapilo ma, ze im mam priniest modem, jeho sietovy adapter, kabel, a taku divnu zasuvku co je na stene... je to normalne? myslela som si, ze to som si kupovala a platila to vlastne v sume zapojenia... pre istotu si idem pozriet prvotnu zmluvu...
    Naposledy upravil andreaS : 26.10.09 at 18:12

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    ja uz s upc nechcem mat nikdy nic spolocne.ziadny net,ziadna kablovka proste nic a okrem mobilu uz nikdy nechcem mat nic viazane...

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    ja uz s upc nechcem mat nikdy nic spolocne.ziadny net,ziadna kablovka proste nic a okrem mobilu uz nikdy nechcem mat nic viazane...
    ja uz ani mobil

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    andreaS Pozri príspevok
    ale prekvapilo ma, ze im mam priniest modem, jeho sietovy adapter, kabel, a taku divnu zasuvku co je na stene... je to normalne?
    Je potrebné pozrieť sa do zmluvy, čo je tam napísané. Pokiaľ je tam montáž, poplatok za modem, prenájom, alebo niečo podobné, tak stále je to majetkom UPC. Tak isto aj "divná zásuvka" - tú vam len montovali ako súčasť pripojenia a je to stále ich majetkom. Ale pokiaľ tam nie je zmienka o nejakom poplatku za modem, alebo prenájom, tak mesačnými poplatkami ste splácali aj dané zariadenie a po skončení viazanosti by podľa práva malo byť tvojim majetkom (je to ako leazing u auta - pokiaľ splácaš leazing, auto patrí spoločnosti, akonáhle splatíš poslednú splátku, je už tvojim majetkom).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.