Zavrieť

Porady

Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

http://www.porada.sk/951714-post24.html
0 0
Polly404 Polly404

Polly404 je offline (nepripojený) Polly404

Dalo sa aj doteraz, iba bolo treba natvrdo opraviť zníženie dane na daňovníka. Ale demoverzia Alfy krásne urobí DP FO.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Nedalo sa, nebolo možné zmeniť rok.
0 0
demeter demeter

demeter je offline (nepripojený) demeter

Kde to na tej stranke vyplňate,ja som to vyplňal minuli rok vyplňanie tlačiv na internete.Dik.
0 0
Polly404 Polly404

Polly404 je offline (nepripojený) Polly404

www.drsr.sk, v červenej lište Daňové tlačivá, vľavo modrým Vyplnenie tlačív na internete a potom si už len vyberieš, aké tlačivo potrebuješ.
0 0
demeter demeter

demeter je offline (nepripojený) demeter

Mne potom všetkom na tej stranke ukaže že zabezpečenie pripojenia zlyhalo.
0 0
Polly404 Polly404

Polly404 je offline (nepripojený) Polly404

Stiahni si demoverziu Alfy (www.kros.sk) a uvidíš, že budeš spokojný. A čo sa týka tej stránky drsr, tak asi musíš pekne trpezlivo počkať, kým každú stránku načíta až dokonca a možno potom sa Ti to podarí otvoriť. Niekedy to takto štrajkuje aj mne.
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

demeter Pozri príspevok
Mne potom všetkom na tej stranke ukaže že zabezpečenie pripojenia zlyhalo.

Keď spúšťam tú stráku cez Mozillu Firefox, tak vtedy to ani mňa nepustí ďalej. Ale, keď to dám načítať cez Internet explorer, tak sa dajú tlačivá na drsr.sk pekne vyplniť. Cez Internet explorer sa tam objavuje výstraha zabezpečenia, že sa jedná o zabezpečenú lokalitu, kým Mozilla kvôli tomuto zabezpečeniu nepustí ďalej. Tak mi to bolo vysvetlené, ja sa tomu nerozumiem. Takže ak máš k dispozícii vyhľadávač internet explorer, tak to skús cez to.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No čakal som, že to bude aj vypočítavať výsledky
0 0
Polly404 Polly404

Polly404 je offline (nepripojený) Polly404

Ale veď to vypočítava výsledky. Ak chceš uplatniť paušálne výdavky, tak lepšie Ti vyráta výsledky Alfa.
0 0
DARJA22 DARJA22

DARJA22 je offline (nepripojený) DARJA22

Polly404 Pozri príspevok
Stiahni si demoverziu Alfy (www.kros.sk) a uvidíš, že budeš spokojný. Aj ja doporučujem, taktiež som spokojná

A čo sa týka tej stránky drsr, tak asi musíš pekne trpezlivo počkať, kým každú stránku načíta až dokonca a možno potom sa Ti to podarí otvoriť. Niekedy to takto štrajkuje aj mne.

Lepšie sa mi robí v demoverzií Alfe ako cez drsr
0 0
Rozalaia Rozalaia

Rozalaia je offline (nepripojený) Rozalaia

Ak na drsr chces vyplnat cez Mozillu, musis ziskat bezpectnostny certifikat, pridat vynimku a este raz potvrdit, ze stranku naozaj povazujes za bezpecnu.
Ale aj mne sa komfortnejsie robi v Alfe, len pozor, treba mat stiahnutu verziu od 15.11 vyssie, verzia predtym trosku blbla prave pri pausalnych vydavkoch (prepisovala vastnu sumu) - 15.11 to uz robi OK.
0 0
ekovm ekovm

ekovm je offline (nepripojený) ekovm

Prečo neviem zo stranky drsr tlačiť Výkaz a Súvahu. Vypíše mi uložiť alebo otvoriť a keď dám uložiť uloží mi blbosti.
0 0
Rozalaia Rozalaia

Rozalaia je offline (nepripojený) Rozalaia

Ked to prvykrat nastartujes, vyplnis, hned si to vytlac (pre istotu). Ak mas moznost tlacit cez Foxit PDF Printer, moze ti to Foxit hned ulozit ako PDF. Ak das "ulozit" priamo na stranke drsr, ulozi sa ti len taky "reportovy" subor, ktory potom znova otvoris cez "otvorit" a len cez explorer, resp. mozillu. Dost casto sa mi stava, ze ked dam to "ulozit" tak bud neulozi, alebo urobi somarinu, preto odporucam NAJSKOR vytlacit, potom ulozit (!) Takto (ne)pekne sa to sprava u mna. Ak mozem poradit, vyplnaj cez nejaky uctovny software.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Nevie náhodou niekto, kde sa dajú vyplniť výkazy pre JÚ.
Na stránke drsr majú na vypĺňanie stále staré tlačivá.

Zlenivela som a nechce sa mi ich vypĺňať ručne.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

jamis Pozri príspevok
Nevie náhodou niekto, kde sa dajú vyplniť výkazy pre JÚ.
Na stránke drsr majú na vypĺňanie stále staré tlačivá.

Zlenivela som a nechce sa mi ich vypĺňať ručne.

Nevie nikto poradiť ?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
jamis Pozri príspevok
Nevie nikto poradiť ?
Jamis nemáš náhodou MRP? Totiž oni už majú nové tlačivá v programe, a malo by tom aj DÚ akceptovať.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Jamis nemáš náhodou MRP? Totiž oni už majú nové tlačivá v programe, a malo by tom aj DÚ akceptovať.
MRP mám pre PÚ.
JÚ - robím v programe SECOM, je to program len na spracovanie účtovníctva a žiadne výkazy nerobí.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
jamis Pozri príspevok
MRP mám pre PÚ.
JÚ - robím v programe SECOM, je to program len na spracovanie účtovníctva a žiadne výkazy nerobí.
Aha, ale dobre som si pamätal, že máš dočinenia s MRP.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Takže nemáš potuchy, kde by sa to dalo vyplniť ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať