Zavrieť

Porady

Rozčuľujú ma "ružoví" al. ktorý mobilný operátor sa Vám osvedčil?

Pekný večer vám prajem!

Dnes opäť...už po niekoľkýkrát ma vytočil T-Mobile. "Verná" som mu už 9 rokov. Ani som s nimi nemala žiadne problémy až vlani som prešla na program vo Veľkom 100. Väčšinou mi ostávajú nejaké voľné minúty, ktoré sa presúvajú do ďalšieho mesiaca. Stav som si zisťovala vždy SMS-kou ku koncu fakturačného odbobia, no pár mesiacov mi po sebe nesedel presun minút. Kým som nemusela platiť nad rámec, tak som to nereklamovala, nemala som "chuť" to dokazovať. Až mi prišla faktúra, že mám platiť vyše 200 Sk, pričom podľa prevolaných minút som sa vtesnala práve do môjho programu. To ma už fakt nahnevalo, reklamovala som. K prešetreniu mojej reklamácie mi prišla SMS, ktorá mi vyrazila dych - vraj oni spoplatnili prevolané minúty v súlade s cenníkom bla, bla ( vo všetkom mali pravdu, akurát mi nemali čo spoplatniť, lebo som nevolala nad rámec) a vraj " v záujme zachovania dobrých obchodných vzťahov" mi znížia reklamovanú faktúru o reklamovanú sumu. To akože neviem, či som mala chápať ako darček k Vianociam. (bolo to tesne pred) žiadne prepáčte, ospravedlnenie. Mi to pripadalo, že "máme pravdu, ale ustúpime".
No a dnes znova-pozerám presun minút mi opäť nesedí. Kam sa mi podelo 12 min. neviem. Navyše som si chcela vytlačiť podrobný výpis, stiahla som si ho za 1 euro a aké prekvapenie, keď otvorím súbor a vraj "pre môj výber neexistujú žiadne dáta" Tak tento oznam ma stál 1 euro. A už o stratených kreditoch na kartách môjho manžela a syna ani nehovorím. Neprišla nám upozorňujúca SMS, že vyprší doba platnosti kreditu.
Proste na záver- nie som s T-Mobilom spokojná. Vďaka, že ste si ma prečítali, aspoň som sa vykecala.
Vám sa ktorý mobilný operátor osvedčil? Ja rozmýšľam o prechode k "modrým".
Usporiadat
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

Ja som u nich už tiež skoro desať rokov, mám tam štyri paušáli, teda celá rodina. Zatiaľ sme s nimi problémy nemali, aj keď......Našťastie som narazil na človeka od nich a ten mi pomohol a veľmi. Neviem, či je dobré meniť hneď operátora. Myslím si, že všade je niečo. Aj na ostatných sa sťažujú, takže je to asi všade rovnaké. Stačí si prečítať stránky o operátoroch, ich fóra a uvidíš, že nie si jediná. Tie isté a možno aj väčšie problémy môžeš mať u ktoréhokoľvek operátora. Ale je to na tebe. Ak sa ti zdá, že sa tak problém vyrieši, je to iba na tvojom rozhodnutí. V každom prípade ti držím palce.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

Díky. Je pravda, že problémy sú asi všade, ale keď ja strašne nerada reklamujem. Ponuka O2 sa mi zdá lákavá a teraz mám dojem, že tam mnohí aj z môjho okolia prechádzajú. Ale zas čítala som ich fórum, a vidím, že tam tiež nie je 100% spokojnosť. Rozmýšľam aj nad Orange ich paušály sú výhodnejšie ako T-Mobile a veľa znýmych aj z rodiny sú oranžoví. No fakt neviem.
0 0
charonme charonme

charonme je offline (nepripojený) charonme

mna pomaranc niekolkokrat okradol a oklamal a za tie peniaze co som u nich nechal mi poskytli velmi slabe sluzby, takze nakoniec som presiel ku kysliku a som spokojny. zatial ma v nicom neoklamali a za to co platim dostavam adekvatne sluzby
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

charonme Pozri príspevok
mna pomaranc niekolkokrat okradol a oklamal a za tie peniaze co som u nich nechal mi poskytli velmi slabe sluzby, takze nakoniec som presiel ku kysliku a som spokojny. zatial ma v nicom neoklamali a za to co platim dostavam adekvatne sluzby
Super, že máš dobré skúsenosti. Aj u mňa zatiaľ oni vyhrávajú, keby som opustila T-Mobile. Mám však ešte rok viazanosti a vlastne ani neviem, že čo sa deje, keby som teraz vypovedala zmluvu, z dôvodu, že nedodržujú zmluvné podmienky. Žeby tá pokuta 10 000 Sk (samozrejme v eur), ktorú mám uvedenú v zmluve platila aj v tomto prípade?
A ešte stále neviem, prečo mi včera nevytlačilo podrobný výpis za posledný mesiac, teda prečo som nemala žiadne dáta po stiahnutí, hoci mi to pri výbere ponúkalo aj možnosť vytlačiť podrobný výpis k poslednej faktúre. Hlavne, že si za to naúčtujú 1 eur. A keď sa chcem dopracovať k výpisu, tak musím opäť cvakať, ak chcem dokázať, že z minulého mesiaca mi nepreniesli 12 min.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Vynuluješ si merače hovorov na začiatku paušálneho obdobia ?
Ja to robím pravidelne už niekoľko rokov a vždy som sa vedela vmestiť do počtu voľných minút a neplatila som navyše ani korunu. Spotrebu minút si zistím kedykoľvek na ich web.stránke,kde sa zaregistruješ "zadarmo", nemusím posielať sms, ktorú si spoplatnia...Voľba operátora je na Tvojom rozhodnutí, ak málo telefonuješ stačí Ti len o2 karta, tam sú ceny najvýhodnejšie. Ak používaš telefón skoro nonstop , tam sa už oplatí rozmýšľať nad paušálom, ktorý Ti bude vyhovovať. Akcie sú najlepšie pred Vianocami, tento rok sa "pochlapil" T-Mobile...Orange neprekvapil ničím výnimočným. Len počkaj ešte rok, neplať nikomu zbytočne pokutu za zrušenie viazanosti (ak bude dobrá akcia,môžeš si zobrať nový paušál o 3 mesiace skôr). Len treba sledovať akcie a byť v pravý čas na pravom mieste.
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

alla66 Pozri príspevok
Vynuluješ si merače hovorov na začiatku paušálneho obdobia ?
Ja to robím pravidelne už niekoľko rokov a vždy som sa vedela vmestiť do počtu voľných minút a neplatila som navyše ani korunu. Spotrebu minút si zistím kedykoľvek na ich web.stránke,kde sa zaregistruješ "zadarmo", nemusím posielať sms, ktorú si spoplatnia...Voľba operátora je na Tvojom rozhodnutí, ak málo telefonuješ stačí Ti len o2 karta, tam sú ceny najvýhodnejšie. Ak používaš telefón skoro nonstop , tam sa už oplatí rozmýšľať nad paušálom, ktorý Ti bude vyhovovať. Akcie sú najlepšie pred Vianocami, tento rok sa "pochlapil" T-Mobile...Orange neprekvapil ničím výnimočným. Len počkaj ešte rok, neplať nikomu zbytočne pokutu za zrušenie viazanosti (ak bude dobrá akcia,môžeš si zobrať nový paušál o 3 mesiace skôr). Len treba sledovať akcie a byť v pravý čas na pravom mieste.
Díky za tvoju odpoveď. Pri predošlom paušáli (mala som 55 Viac) som aj ja fungovala podľa merača hovorov v telefóne, ako píšeš, na začiatku obdobia som si vynulovala, ani som žiaden problém nemala. Tento paušál, Vo veľkom 100, čo mám teraz má však víkendové minúty zadarmo ešte pred prevolaním voľných minút, takže vlastne 100 min. do všetkých sietí míňam cez týždeň a cez víkend je T-Mobile zadarmo. A z tohoto dôvodu už merať a kontrolovať cez merač neviem. Počas paušálneho mesiaca si zvyknem pozerať prevolané min. aj cez ich webovú stránku, viem, že to nie je spoplatnené, kým SMS áno, lenže tú SMS-ku si odkladám práve pre ten prípad reklamácie. Keď som v decembri reklamovala práve tá SMS od nich bola dôkazom, že som sa vtesnala do svojich minút, pritom mi však prišla faktúra za 220 Sk. Na základe tej SMS mi pani hneď vypísala reklamáciu, ktorá aj bola uzananá. Podľa toho podrobného výpisu, ktorým som vtedy reklamovala sa zdalo, akoby sa moje voľné minúty "minuli" cez víkend, keď som mala volať zadarmo a potom, čo som volala cez týždeň, tak som mala spoplatnené.
Teraz mi síce minúty ku koncu fakturačného obdobia ostali, faktúra mi prišla len na základný poplatok, s tým nie je problém, avšak podľa spotreby na ich webovej stránke aj potvrdzujúcej SMS správy mi malo ostať 20 min. a teraz, keď si pozriem spotrebu na ich web stránke, tak mi prenieslo len 8.
A neviem z akého dôvodu.
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

No a ešte ma napadlo, čo mi nedá nenapísať. V tých svojich letákoch, čo posielajú k faktúram bola veľká reklama, že vraj upravili vzhľad faktúry na prehľadnejšie !!! a hoci faktúra obsahovala rozpis do ktorej siete koľko minút a pod., víkendové minúty však dodnes vôbec nie sú zvlášť vyznačené a faktúra neobsahovala jeden dôležitý údaj - presun voľných minút. Až teraz 1x som postrehla na faktúre prenos voľných minút z minulého obdobia.
Takže toľko o prehľadnosti faktúry a tento fakt uznala aj pani v T-Mobile, ktorej som vtedy sťažnosť podávala, že z predtým prehľadnej faktúry spravili absolútne neprehľadnú.!!!
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Počula som,že niekedy majú drobné nedostatky v systéme , potom ti zostáva len sledovať a reklamovať...

Informácie o spotrebe sú aktualizované priebežne a majú len informatívny charakter. (Nie sú aktualizované presne k dátumu a času, keď ich zisťuješ. Možno preto tie nezrovnalosti s minútami.)

Členenie prevolaných minút (prevolané voľné minúty, voľné víkendové minúty, nad voľné minúty, …, ) nezohľadňuje prevolané presunuté minúty. Pri vystavení faktúry (po ukončení zúčtovacieho obdobia) sa podľa podmienok služby Presun voľných minút vypočítajú prevolané presunuté minúty a prepočítajú prevolané voľné minúty, voľné víkendové minúty, nad voľné minúty, … Ak ste v období, pre ktoré sa vystavuje faktúra, nevyčerpali všetky voľné minúty z aktivovaného mesačného programu, nevyčerpaný zostatok sa vám presunie do nasledujúceho obdobia a služba Minúty vám túto informáciu zobrazí v položke Presunuté minúty (informácia sa zobrazí cca 5. deň nového aktuálneho zúčtovacieho obdobia)

Kedysi Krivosudský vravel " VYDRŽAŤ "
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja mám tiež T-Mobile 55 viac a Orange 70. T-Mobile sa mi končí v auguste a plánujem paušál zrušiť. Orange mám od roku 1996 a som s nimi spokojná. A už mi stačí jeden operátor. Ale keby som si mala vybrať, tak z môjho pohľadu má lepšie služby Orange. T-Mobile ma za ten jeden a pol roka vôbec nepresvedčil so službami. Hoci ten paušál 55 viac mám teraz za polovičnú cenu a po prevolaní 110 minút zadarmo v ich sieti. Mala som pred dvomi rokmi aj O2. Neviem ako teraz, ale vtedy to bol operátor na nervy. Našťastie som mala iba kreditnú kartu, ale keď som tam mala kredit 20 SK, tak mi nedoručil žiadne sms, ktoré poslali mne. U mňa tento operátor skončil - stratila som k nemu dôveru.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ja používam T-Mobile,Orange a mám kartu na kredit o2,ale najviac môžem pochváliť TM.

TM dal dobré akcie pred Vianocami=paušály,zľava na telefóny,kupón na zľavu 50%(75%)

Orange nemá nič extra,i volanie na zákaznícku linku má spoplatnené.

o2 má najlacnejšie ceny hovorov,sms a dát.Ale služby ešte zaostávajú...
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Som O2 jednotka, je to perfektné. Celá rodina si voláme po 2Sk - ani neviem, koľko je to v EUR. Aj do TM sa mi oplatí volať z O2.
Keď začínali, nedalo sa volať zo zahraničia, tak mám aj udržiavaciu kartu TM.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
2Sk = 0,07 €

ak si zmeníš na fér,s ponechaním 0,07€ v sieti o2 (alebo za 0,13€= po tretej minúte v sieti zadarmo), máš to všade , kedykoľvek za rovnakú cenu do všetkých sietí 4 Sk=0,13€.
Naposledy upravil alla66 : 26.02.09 at 22:47
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Vidím, že si dosť ľudí pochvaľuje O2,kvôli lacnému volaniu.Možno je to lacné, ale ak Vám začnú "odchádzať" telefóny, ktoré máte po korune od predošlých operátorov a budete musieť kupovať nové, tak sa tie hovory už trochu predražia.

Mňa O2 riadne nahnevali, ked som si behom dvoch týždňov dobila kredit o 500 a 2000sk.Myslela som, že budem mať dlhšiu dobu pokoj a nemusím nosiť v hlave,že treba dobiť kartu. OMYL! Po troch mesiacoch mi zmizlo z účtu 1600sk. Vraj som neprevolala v termíne a dobila som behom krátkej doby, takže oni to brali ako jeden štvrťrok. Na moju sťažnosť, či sú im milší zákazníci, ktorí si nabijú 4x do roka po 200sk sa ani neuráčili odpovedať...

Inak mám orange paušál asi 10 rokov, som spokojná. U nich sa mi ale nepáči, že všetky výhody čo ponúkajú, sú zväčša viazané na volanie do orange.
0 0
Ella Ella

Ella je offline (nepripojený) Ella

Ja som tiež od počiatku vzniku oranžových verná len im, ale aj ich fakturáciu treba priebežne kontrolovať, lebo sa mi vyskytlo dosť chýb, ktoré som musela u nich reklamovať. Najviac ma hnevá, že nevidím nejaké výrazné výhody pre dlhoročných zákazníkov ako som napr. ja. Teda najviac výhod dávajú podľa mňa tým, čo k nim prvýkrát otvoria dvere.......a možno nikdy ani nezaplatia.............
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
arizona Pozri príspevok
Vidím, že si dosť ľudí pochvaľuje O2,kvôli lacnému volaniu.Možno je to lacné, ale ak Vám začnú "odchádzať" telefóny, ktoré máte po korune od predošlých operátorov a budete musieť kupovať nové, tak sa tie hovory už trochu predražia.

Mňa O2 riadne nahnevali, ked som si behom dvoch týždňov dobila kredit o 500 a 2000sk.Myslela som, že budem mať dlhšiu dobu pokoj a nemusím nosiť v hlave,že treba dobiť kartu. OMYL! Po troch mesiacoch mi zmizlo z účtu 1600sk. Vraj som neprevolala v termíne a dobila som behom krátkej doby, takže oni to brali ako jeden štvrťrok. Na moju sťažnosť, či sú im milší zákazníci, ktorí si nabijú 4x do roka po 200sk sa ani neuráčili odpovedať...

Inak mám orange paušál asi 10 rokov, som spokojná. U nich sa mi ale nepáči, že všetky výhody čo ponúkajú, sú zväčša viazané na volanie do orange.
S tými telefónmi je to 50% = 50% , ak ušetríš na hovoroch a kúpiš mobil na splátky, alebo v hotovosti, v dnešnej dobe je veľký výber telefónov....alebo mobil za korunu " 0,03€ ", ak chceš kvalitný ,(nemyslím špičky pre maniakov, ktorí s nimi spávajú a používajú miesto PC), tie sú od vyšších programov...(kde ťa vlastne operátor "núti" prevolať voľné minúty).
Ani si neuvedomujeme, koľko peňazí pretelefonujeme, niekedy zbytočne a mohli by sme ich minúť na iné dôležitejšie veci..........
Ten kredit si mala reklamovať a nedať sa ....bola si v práve.
Naposledy upravil alla66 : 27.02.09 at 09:40
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

arizona Pozri príspevok
Vidím, že si dosť ľudí pochvaľuje O2,kvôli lacnému volaniu.Možno je to lacné, ale ak Vám začnú "odchádzať" telefóny, ktoré máte po korune od predošlých operátorov a budete musieť kupovať nové, tak sa tie hovory už trochu predražia..
Nedavno som kupil v akcii v tescu mobil LG za 700 Sk. Je taky akurat ak chce clovek volat a posielat sms. Baterka vydrzi slusne, kvalita hovoru tiez ok. Takze netreba mat telefon za 1 sk a potom but zaviazany 2 roky. A myslim ze telefonov okolo 1000 sk sa da kupit viac.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Momentálne má o2 výpredaj telefónov.
http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/tel...telefonov.html
možno si niekto vyberie.....
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

arizona Pozri príspevok
Vidím, že si dosť ľudí pochvaľuje O2,kvôli lacnému volaniu.Možno je to lacné, ale ak Vám začnú "odchádzať" telefóny, ktoré máte po korune od predošlých operátorov a budete musieť kupovať nové, tak sa tie hovory už trochu predražia.

Mňa O2 riadne nahnevali, ked som si behom dvoch týždňov dobila kredit o 500 a 2000sk.Myslela som, že budem mať dlhšiu dobu pokoj a nemusím nosiť v hlave,že treba dobiť kartu. OMYL! Po troch mesiacoch mi zmizlo z účtu 1600sk. Vraj som neprevolala v termíne a dobila som behom krátkej doby, takže oni to brali ako jeden štvrťrok. Na moju sťažnosť, či sú im milší zákazníci, ktorí si nabijú 4x do roka po 200sk sa ani neuráčili odpovedať...

Inak mám orange paušál asi 10 rokov, som spokojná. U nich sa mi ale nepáči, že všetky výhody čo ponúkajú, sú zväčša viazané na volanie do orange.
Ak sa nemýlim, tak v podstate to má každý operátor rovnako, myslím "povinné" dobíjanie kreditu po 3 mesiacoch. Nám tiež prepadol kredit v T-Mobile nie raz a dokonca sme ani nedostali ani upozorňujúcu SMS správu, že nám končí doba platnosti kreditu. Zdá sa mi však, že práve v O2 som videla na ich stránke, že keď prepadne kredit, tak po opätovnom dobití nejakou nimi určenou minimálnou sumou vrátia aj ten stratený kredit. Neviem odkedy to je platné, ale viem, že som o tom niekde na ich stránke čítala.
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

alla66 Pozri príspevok
Momentálne má o2 výpredaj telefónov.
http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/tel...telefonov.html
možno si niekto vyberie.....
Celkom dobrý výber. Keby som potrebovala momentálne telefón, myslím, že si z nich aj vyberiem.
Inak súhlasím s tým, že ten kto nepotrebuje nejaký extra telefón a stačí mu telefón aj so základnými funkciami, tak sa dá dobre vybrať aj v akcii alebo napr.záložniach, v obchodoch s mobilmi, kde sa dajú nájsť aj nové telefońy so zárukou a sú omnoho lacnejšie ako keby sme ich "splácali" viazanosťou. Je to podľa mňa výhodnejšie pre tých, ktorý až tak veľa netelefonujú.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
O2 ako jediný slovenský operátor vracia zákazníkom prepadnutý kredit

Spoločnosť Telefónica O2 Slovakia je prvým a jediným slovenským mobilným operátorom, ktorý ponúka zákazníkom možnosť získať späť nevyužitý kredit. Ak zákazníkovi vyprší doba platnosti kreditu, stačí, aby si svoju predplatenú kartu dobil čiastkou vo výške aspoň 250 Sk (8,30 €). Následne mu bude okamžite pripísaný aj jeho prepadnutý kredit z posledného dobitia a zákazník ho tak môže opätovne využiť. Vrátenie nevyužitého kreditu môžu využiť zákazníci všetkých programov O2.
A už i Orange začal s testovaním, ako vrátiť kredit....zatiaľ nevydal oficiálnu správu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať