Zavrieť

Porady

Skrátený pracovný úväzok a odvody

Ahoj poraďáci. Chcela by som radu, chceli by sme prijať zamestnanca, na polovičný pracovný úväzok, ako budem za neho odvádzať povinné odvody? Mzda bude len minimálna, teda 6 500,00/2 t.j.3250,00 sk. A bude ju mať vyplácanú podľa vykonanej práce, teda sa môže stať, že v mesiaci odrobí len 2 dni. Koľko budem musieť zaplatiť odvody v tom prípade? Vie mi niekto poradiť? Dakujem, zaťiaľ.
Usporiadat
size size

size je offline (nepripojený) size

Pokiaľ je to pracovnprávny vzťah založený na pracovnej zmluve na polovičný úväzok odvodiy sa platia z 3 250. Ale nerovzumiem tomu, že odrobí 2 dni. Ako má v pracovnej zmluve napísaný pracovný úväzok? Ostatné dni by mal neplatené voľno? To by ste počas neplateného voľna museli registračným listom ohlásiť prerušenie počas neplateného voľna a platiť odvody z vymeriavacieho základy za tie dva dni.
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Predsa nemôžete zamestnanca zamestnať na dva dni,to potom dohodu o vykonaní práce,keby tak na dve hodiny denne,to sa dá na skrátený pracovný úväzok a odvody sú podľa mzdy.
0 0
kaška kaška

kaška je offline (nepripojený) kaška

Pri skrátenom pracovnom čase minimálny VZ pre sociálne poistenie zodpovedá sume príjmu zodpovedajúcej kratšiemu pracovnému času zamestnanca (§ 138 ods. 11, písm.c zákona 461/2003), takže to čo tento zamestnanec zarobí, je aj jeho vymeriavacím základom.
VZ pre zdravotné poistenie je z minimálnej mzdy. Minimálna mzda sa poskytuje za odpracovaný čas, keďže zamestnancovi musíte zaplatiť za odpracový čas aspoň minimálnu mzdu, VZ pre zdravotné poistenie je v podstate tiež jeho príjem.
0 0
strapka strapka

strapka je offline (nepripojený) strapka

Dakujem Vám.
A vprípade, že je to pre pracovníka vedľajšia pracovná činnosť, ktorá sa opakuje ale nepravideľne. Napr. právnik, ktorí nám sprcúvava mluvy, ale 4 mesiace odpracuje 20 hodín týždenne a niekedy nespraví ani zmluvu, teda neodpracuje ani 1 hodinu v daný mesiac. Čo je teda výhodnejšie, dať mu pracovnú zmluvu na skrátený prac. úväzok, alebo dohodnúť inú formu mzdy-úkolovú?
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

No ak to vieš naštylizovať, skús mu dať úkolovú mzdu, teda jedna zmluva/ jedna suma, ale pracovný čas musíš mať v pracovnej zmluve tiež.
0 0
size size

size je offline (nepripojený) size

ja by som určite nešpekulovala s pracovnou zmluvou. Radšej vymyslieť nejakú dohodu. Nie?
0 0
tereziacka tereziacka

tereziacka je offline (nepripojený) tereziacka

Zdravim Vas....chcela by som sa vas opytat ze ako je to so skratenym uvezkom a materskou dovolenkou...pracujem ako predavacka
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

tereziacka Pozri príspevok
Zdravim Vas....chcela by som sa vas opytat ze ako je to so skratenym uvezkom a materskou dovolenkou...pracujem ako predavacka
Pre narok na materske treba rovnako ako pri neskratenom uvazku, mat aspon 270 dni z posl. 2 rokov pred porodom poistenie (teda prac. pomer).

Materska sa vypocitava z prijmu predch. roka, co pri skratenom uvazku je pravdepodobne nizsia suma ako pri plnom.
0 0
anilah anilah

anilah je offline (nepripojený) anilah

Zdravím. Potrebujem radu. Som zamestnaná na polovičný úväzok, a plat mám 297 €. Zamestnávateľ mi sťahuje 40% z platu na odvody. Je to správne? ďakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

anilah Pozri príspevok
Zdravím. Potrebujem radu. Som zamestnaná na polovičný úväzok, a plat mám 297 €. Zamestnávateľ mi sťahuje 40% z platu na odvody. Je to správne? ďakujem
Ako si prišla k tej sume ?

Máš u zamestnávatela podpísané vyhlásenie k zdaňovaniu príjmov ?
0 0
anilah anilah

anilah je offline (nepripojený) anilah

Mám úľavu na daní a čistý plat mám 201 €. Výplatné pásky nedostávame.
Naposledy upravil anilah : 14.06.11 at 16:26
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

anilah Pozri príspevok
Mám úľavu na daní a čistý plat mám 201 €. Výplatné pásky nedostávame.
tu si skontroluješ výpočet mzdy.
http://www.google.sk/url?sa=t&source...nxDxU85dJVNgCg


Výplatnú pásku je ti zamestnávatel povinný vydať .

Ak ti vzniká nárok na stravné lístky, čistá mzda môže byť znížená o príspevok zamestnanca.
Naposledy upravil veronikasad : 14.06.11 at 16:34
0 0
anilah anilah

anilah je offline (nepripojený) anilah

ďakujem
0 0
irve irve

irve je offline (nepripojený) irve

Dobrý deň,
potrebovala by som radu
Poberateľ invalidného dôchodku (nad 70%), je súčasne aj zamestnaný na 5,5 hodinový pracovný úväzok a zamestnávateľ mu zráža príspevok na nemocenské poistenie.
Otázka:
Má takýto zamestnanec nárok na výplatu nemocenského počas trvania pracovnej neschopnosti?
Ďakujem za odpoveď a prajem krásny dník
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

irve Pozri príspevok
Dobrý deň,
potrebovala by som radu
Poberateľ invalidného dôchodku (nad 70%), je súčasne aj zamestnaný na 5,5 hodinový pracovný úväzok a zamestnávateľ mu zráža príspevok na nemocenské poistenie.
Otázka:
Má takýto zamestnanec nárok na výplatu nemocenského počas trvania pracovnej neschopnosti?
Ďakujem za odpoveď a prajem krásny dník
pre istotu sa opýtaj v pobočke SP, podľ môjho názoru na 100 % , že má.....
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Má nárok na nemocenské dávky počas PN.
0 0
irve irve

irve je offline (nepripojený) irve

Ďakujem za odpovede
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Chceme alebo lepšie povedané musíme prijať jedného bezpečnostného technika na skrátený pracovný pomer. Doteraz mal dohodu ale inšpektorátu práce to nestatí. Pracuje na úplný pracovný pomer v štátnej správe a u nás robí toho technika. Ako je to s prihláškami, do sociálky to mi je jasné, že ho musím prohlásiť, mám ho nahlásiť aj do ZP, tým pádom budú za neho odvádzané 2x odvody. Bude to tak správne, v personalistike som mu dala, že odpracuje 10 hodín týždenne.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

miriza Pozri príspevok
Chceme alebo lepšie povedané musíme prijať jedného bezpečnostného technika na skrátený pracovný pomer. Doteraz mal dohodu ale inšpektorátu práce to nestatí. Pracuje na úplný pracovný pomer v štátnej správe a u nás robí toho technika. Ako je to s prihláškami, do sociálky to mi je jasné, že ho musím prohlásiť, mám ho nahlásiť aj do ZP, tým pádom budú za neho odvádzané 2x odvody. Bude to tak správne, v personalistike som mu dala, že odpracuje 10 hodín týždenne.
To toľko odpracuje naozaj? Nie je u vás kratšie. A áno odvody do ZP a SP mu pôjdu aj zo zamestnania u Vás. A samozrejme vyhlásenie nemôže podpísať u Vás, takže mu aj príjem zdaníš.
1 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

miriza Pozri príspevok
Chceme alebo lepšie povedané musíme prijať jedného bezpečnostného technika na skrátený pracovný pomer. Doteraz mal dohodu ale inšpektorátu práce to nestatí. Pracuje na úplný pracovný pomer v štátnej správe a u nás robí toho technika. Ako je to s prihláškami, do sociálky to mi je jasné, že ho musím prohlásiť, mám ho nahlásiť aj do ZP, tým pádom budú za neho odvádzané 2x odvody. Bude to tak správne, v personalistike som mu dala, že odpracuje 10 hodín týždenne.
je to tak správne, nezáleží na tom, kto ma koľko prac. pomerov, z každého je povinnosť odvádzať poistné na SP a ZP a preddavok dane na DÚ.
Ak má dohodnutý v prac. zmluve úväzok 10 hod./týždeň, tak si to v personalistike dobre nahrala.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať