Zavrieť

Porady

evidencia dochádzky

Vie mi niekto zodpovedne poradiť, aká je legislatíva v oblasti evidencie dochádzky pracovníkov s nepravidelne rozvrhnutým pracovným časom? Jedná sa mi o to, či postačuje mesačný výkaz odpracovaných hodín alebo je nevyhnutná aj kniha príchodov a odchodov?
Usporiadat
elenka elenka

elenka je offline (nepripojený) elenka

Mesačný výkaz odpracovaných hodín používam pri dohodách o vykonaní práce.
Pri pracovnom pomere uzatvorenom pracovnou zmluvou evidenciu dochádzky robím z knihy príchodov a odchodov -i pri nepravidelne rozvrhnutom pracovnom čase - práve tam musíte odsledovať fond pracovnej doby.
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Poradte niečo ak nie je naplnený fond prac.času. Ako to riešite??
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Valika
Poradte niečo ak nie je naplnený fond prac.času. Ako to riešite??
Dochádzka podľa skutočnosti. Sledujem medzimesačné zmeny. Ak je to dlhodobý stav tak "doplatkom mzdy do úväzku podľa pracovnej zmluvy" z titulu prekážok na strane zamestnávateľa.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ak je to na pracovnú zmluvu tak sa píšu do knihy dochádzky vtedy keď sú v práci. Na základe knihy dochádzky robíme evidenciu dochádzky čo slúži ako podklad na urobenie výplaty. Nerobím rozdiel medzi kratším prac. časom alebo riadnym. Sú to zamestnanci a či robia 8 hodin alebo hodinu, tak majú rovnaké práva a povinnosti, preto je aj v jednej knihe príchodov a odchodov. Pri dohodách je uzatvorená dohoda o vykonaní práce kde sa dohodne čas a po ukončení a odovzdaní vypracovanej úlohy sa odkonzultuje jeho skutočná výška a pri študentoch mám jeden linkovaný zošit a keď prídu tak si píšu dátum a čas keď robia vo firme. Napr. je to práca počítačového technika. Príde poštelovať počítadla, alebo odvíriť ap. tak si napíše čas do zošitka...
0 0
anka1 anka1

anka1 je offline (nepripojený) anka1

AVO
Dochádzka podľa skutočnosti. Sledujem medzimesačné zmeny. Ak je to dlhodobý stav tak "doplatkom mzdy do úväzku podľa pracovnej zmluvy" z titulu prekážok na strane zamestnávateľa.
Môžem to vyriešiť aj tak, že napr. jeden mesiac mu chýba 20 hod do prac. fondu, fond mu zaplatím celý a nasledujúci mesiac ak bude mať nadčasy, tak tých 20 hod mu z nich stiahnem???
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
anka1
Môžem to vyriešiť aj tak, že napr. jeden mesiac mu chýba 20 hod do prac. fondu, fond mu zaplatím celý a nasledujúci mesiac ak bude mať nadčasy, tak tých 20 hod mu z nich stiahnem???
Tak to robíme aj my t.j. sledujem fond pracovného času za dlhšie obdobie. Čiže nasledujúci mesiac nie sú nadčasy a v ďalšom mesiaci ak chýba, tak k tomu pristupujem ako k náhradnému voľnu.
Úväzky pre účely mzdy vtedy vykazujem tak, ako Jara, t.j. plný fond pracovného času každý mesiac. Každý mesiac sledujem "saldo" pracovného času na každého zamestnanca.
0 0
Maňaska Maňaska

Maňaska je offline (nepripojený) Maňaska

Polyhistor-diletant
Môj názor:Ide o evidenciu dochádzky pracovníkov s nepravidelne rozvrhnutým časom /nerovnomerne rozvrhnutým časom § 87 ZP/.
aj u takéhoto pracovného kalendára musí byť rozvrhnutie pracovnej doby plánované, aby som dokázala zistiť maximálne povolenené hodnoty pracovného času v zmysle zákona.
U mesačne odmeňovaných zamestnancov buď:
a - tolerujem nedodržiavanie pracovného fondu/aj ked je nerovnomerný/, vtedy jednoducho píšem do výplat odpracované hodiny podľa naplánovaného kalendára, nejaká evidencia dochádzky však musí byť.
b - dbám na dodržiavanie pracovného fondu, vtedy neodpracované hodiny sú buď ospravedlnené, alebo neospravedlnené, evidencia dochádzky musí byť.
c - kompenzujem "nadčasy" v jednom mesiaci "pracovným voľnom" v nasledujúcom mesiaci. Prvý však musí byť mesiac s nadčasmi.

/situácie keď zamestnancovi sa môže v čase ked je/nie je v práci niečo stať a može/nemusí byť z toho pracovný/nepracovný úraz tu teraz nerozoberáme/

U hodinovo odmeňovaných zamestnancov:
a - zaplatím odpracované hodiny podľa evidencie dochádzky , o neodpracované sa nestarám /samozrejme v medziach normy, musí bať jasné, že je to pracovný vzťah na plný úväzok/
b - kompenzujem "nadčasy" v jednom mesiaci "pracovným voľnom" v nasledujúcom mesiaci. Prvý však musí byť mesiac s nadčasmi.


vyššie spomenutý doplatok mzdy do uväzku podľa pracovnej zmluvy z titulu prekážok v práci na strane zamestnávateľa by som dala iba v prípade, že naozaj nastali takéto skutočnosti.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Stretli ste sa niekde s predpisom, ktorý ukladá zamestnávateľovi ako postupovať pri evidencii dochádzky?

Inšpektorát práce nechce uznať evidenciu dochádzky bez podpisu zamestnanca. Neviem, či mám čím oponovať. Ďakujem.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

STRELEC
Stretli ste sa niekde s predpisom, ktorý ukladá zamestnávateľovi ako postupovať pri evidencii dochádzky?

Inšpektorát práce nechce uznať evidenciu dochádzky bez podpisu zamestnanca. Neviem, či mám čím oponovať. Ďakujem.
Ten blikajúci otáznik je na mieste. O hodinu mám byť na inšpektoráte práce. Ďakujem.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
STRELEC
Ten blikajúci otáznik je na mieste. O hodinu mám byť na inšpektoráte práce. Ďakujem.
to je dobrá býkovina....ak by som mala každému z 80 ľudí /rozlezených po celom našom absurdistane /dať podpísať dochádzku, v živote ju neposkladám a v živote nedostanú výplatu...kedysi sme za socíku mali štikačky a ani to sme tuším nepodpisovali...podpisoval to šéf a ten nás buzeroval...môj názor je, že ťa nemajú za čo zbuzerovať a hľadajú kraviny...len aby si dali ďalšiu čárečku na pažbe...nemiesto toho aby naháňali černotu tak sa odreagovávajú na sprostostiach u normálnych slušných firiem, ktoré platia
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

STRELEC
Stretli ste sa niekde s predpisom, ktorý ukladá zamestnávateľovi ako postupovať pri evidencii dochádzky?

Inšpektorát práce nechce uznať evidenciu dochádzky bez podpisu zamestnanca. Neviem, či mám čím oponovať. Ďakujem.
Keď oni to chcú a chcú a chcú. Chcem si byť istý, keď im poviem, že povinnosť zo zákona to nie je.
0 0
beatap beatap

beatap je offline (nepripojený) beatap

po pravde ja som sa ešte nikde nestretla s tým, že by evidencia dochádzky mala byť podpísaná , tiež by ma zaujímalo či je na to nejaký predpis, lebo ako asi väčšina to podpísané od zamestnancov nemáme
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

beatap
po pravde ja som sa ešte nikde nestretla s tým, že by evidencia dochádzky mala byť podpísaná , tiež by ma zaujímalo či je na to nejaký predpis, lebo ako asi väčšina to podpísané od zamestnancov nemáme
Dám vedieť, ako zareagovali a o čo by sa chceli opierať.
Ahojte.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
STRELEC
Keď oni to chcú a chcú a chcú. Chcem si byť istý, keď im poviem, že povinnosť zo zákona to nie je.
Povinnosť zo zákona nie je podpisovať dochádzku. V opačnom prípade nech ti oni nájdu právny predpis, ktorý to ustanovuje.:p
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

ajobs
Povinnosť zo zákona nie je podpisovať dochádzku. V opačnom prípade nech ti oni nájdu právny predpis, ktorý to ustanovuje.:p
Sympatická mladšia Ing. ako aj jej postarší (podľa mňa mierne dementný) kolega spočiatku trvali "na predpisovosti" svojho postoja. Neskôr "na lepšej preukaznosti" a nakoniec sa to uzatvorilo "aj tak dobre, aj onak dobre". Pokutu mienia dať "za všeobecné nedostatky" (?????) tak cca 2 - 5 tis. Sk. SRO sa mieni odvolať.
Chceli dosť veľa vecí (dopoludnia som odniesol (31 rôznych kópií), tak poobede som doniesol všetko, čo chceli a aj oveľa viac - na flashi. Boli prekvapení, že to sa im ešte nestalo a že som povinný doniesť kópie. Mladá, pekná a sympatická Ing. a ja sme nakoniec kde-čo povytláčali, ja som pečiatkoval a podpisoval každý list a bolo.
Naposledy upravil STRELEC : 29.01.08 at 09:51
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hm, zaujímalo by ma čo inšpektorát práce asi robí s takým množstvom kópií, ktoré sú im po skončení kontroly aj tak nanič. Fungujú ešte súťaže medzi základnými školami v zbere papiera?

Podobný prípad som zaznamenal dnes pri urgencii nevybavenia jednej mojej žiadosti keď pani z jednej organizácie mi tvrdila, že ona mi nemôže veriť lebo nemá originál žiadosti. Pritom originál som odovzdal osobne pred polrokom v tej istej kancelárii len inej osobe (našťastie mám potvrdené odovzdanie žiadosti aj s dátumom podania a podacím číslom).
Nakoniec som "problém" riešil s vedúcou keďže pani úradníčka sídliaca teraz v spomenutej kancelárii "je nová". Názov organizácie neuvádzam. Od vedúcej som dostal prísľub, že moju žiadosť prešetria a pošlú mi doporučeným listom odpoveď.
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

STRELEC
Sympatická mladšia Ing. ako aj jej postarší (podľa mňa mierne dementný) kolega spočiatku trvali "na predpisovosti" svojho postoja. Neskôr "na lepšej preukaznosti" a nakoniec sa to uzatvorilo "aj tak dobre, aj onak dobre". Pokutu mienia dať "za všeobecné nedostatky" (?????) tak cca 2 - 5 tis. Sk. SRO sa mieni odvolať.
Chceli dosť veľa vecí (dopoludnia som odniesol (31 rôznych kópií), tak poobede som doniesol všetko, čo chceli a aj oveľa viac - na flashi. Boli prekvapení, že to sa im ešte nestalo a že som povinný doniesť kópie. Mladá, pekná a sympatická Ing. a ja sme nakoniec kde-čo povytláčali, ja som pečiatkoval a podpisoval každý list a bolo.
Som si to prečítala a odhliadnuc od "kópie dokladov preukazujúcich poskytovanie stravovania zamestnacom, ak neboli VYSLANÝ......" niekto z úradu by mal vrátiť školné....toto v úradnom liste?????? ma trochu prekvapilo, že mi musia zamestnanci podpisovať prevzatie výplatných lístkov ( ja teda rozdám pásky a nikto mi nič nepodpisuje ). To sa fakt musí?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Peter,

mne sa ten priložený súbor otvorí ..... a je prázdny
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

ja som to uložila do PC, až potom to išlo otvoriť...????????neviem prečo
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Muška
Peter,

mne sa ten priložený súbor otvorí ..... a je prázdny
Robilo to aj mne. Uloz si to u seba na PC a otvor to z disku, potom sa ti zobrazí dokument.

Sany: prevzatie pások podpisovat nie je prespísané, ale pre zamestnávatela je to preukázatelné, ze zamestnanec prevzal pásku, ak by ten tvrdil opak. u nás tiez podpisujeme aj mesacné dochádzkové hárky äpotvrdzujeme správnost evidencie dochádzky), aj prevzatie výplatnej pásky.

Mozno bol strelec "na koberci" preto, lebo sa nejaký bývalý zamestnanec na nieco stazoval. Tak teraz musí zamestnávatel preukázat vsetky skutocnosti.
Naposledy upravil Chobot : 15.11.05 at 11:42
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať