Zavrieť

Porady

Tribunj - Klub Morski Rak

Veselý človiečik
Chceme ísť na dovolenku do Chortvátska, máme ponuku do tejto destinácie - Tribunj , klub Morskí Rak- Penziony , sú rozdelené rôzne podľa čísel, bol niekto z Vás už tu, budem vdačná za všetky info. Ideme busom cez cestovku, na čo sa mám pripraviť .
Usporiadat
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

Bola som tam minulý rok. Ale už nikdy viac .
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lubinami lubinami

lubinami je offline (nepripojený) lubinami

Veselý človiečik
velvet Pozri príspevok
Bola som tam minulý rok. Ale už nikdy viac .
Čo tým myslíš ? Čo som čítala, tu na porade, tak vätšina má zlé skúsenosti s Čiernou Horou, tak preto som si vybrala Chorvátsko, aj tam je bordel, alebo aké si mala problémy, strava ?,ubytko na nič. Ozvi sa prosím, ešte sme nič nezaplatili. v CK nám vravela, že to má aj nekaký slovák spoluvlastníctve, že tam neni probléma - takže teraz, neviem. Človek sa musí zmestiť do nejakého limitu ,myslím Eurá, a hotely sú veľmi drahé.My sme nie nároční, ale už ten štandard a čistota to vyžadujem. Sme dvaja dospelí a dvaja chlapci 13,14 rokov, myslíš ,že nám to nebude vyhovovať ? Ponúkla nám apartmán pre 4 , takže asi tak.
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
lubinami Pozri príspevok
Chceme ísť na dovolenku do Chortvátska, máme ponuku do tejto destinácie - Tribunj , klub Morskí Rak- Penziony , sú rozdelené rôzne podľa čísel, bol niekto z Vás už tu, budem vdačná za všetky info. Ideme busom cez cestovku, na čo sa mám pripraviť .
Áno má to "nejaký" Slovák v spoluvlastníctve, ale to ešte nič neznamená. Viem si predstaviť aj lepšiu pláž v HR ako vybetónovaný pás takmer mestskej pláže v Tribunji. Morski Rak ti neodporúčam.
0 0
beatam beatam

beatam je offline (nepripojený) beatam

velvet Pozri príspevok
Bola som tam minulý rok. Ale už nikdy viac .
Bola som tam pred pár rokmi. Bola to moja najhoršia dovolenka. A podľa reakcií typujem,že asi sa tam veľa nezmenilo.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Bola som tam minulý rok. Ale už nikdy viac
ja hovorím pravý opak

priezračné čisté more / nie ako napr vo vodiciach / bohatý program / ak ideš cez cestovku / strava dobrá - večer príjemné posedenie v baríkoch priamo pri mori, okrem vybetónovanej pláže je celá časť skalnatá - dá sa tam však v pohode nájsť pohodlné miesta -
ubytovanie bolo v penzione, / nový - moderne a účelne vybudovaný v príjemnom prostredí / izba + kuchyňa + soc. zariadenie + terasa
v morskom raku: každý večer disco, funguje požičovňa bicyklov, zabezpečené cvičenie s cvičiteľkou - no proste príjemný komfort pre bežného smrteľníka
prechádzkou cca 20 - 30 min sa dostaneš do mestečka vodice, ktoré žije rušným spôsobom života
Naposledy upravil hanelie : 27.05.09 at 12:12
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

Boli sme dve baby. Namiesto apartmánu sme dostali izbu pre štyroch na prízemí, plus sociálne zariadenie. V izbe bola mini chladnička a rýchlovarná konvica. Bývali sme podľa katalógu cca 200 metrov od mora. To cca tam bolo veľmi podstatné, lebo to bolo merané asi vzdušnou čiarou. Náš hotel či čo to bolo bol v takom kopci, že sme si veľmi dobre rozmysleli keď sme si chceli ísť hore oddýchnuť... Strava pol penzia - raňajky 3 druhy salámy, 2 druhy nátierky, džem, nutela, nejaká zelenina. To bolo stále rovnaké. Keď sa nedojedlo jeden deň, dali do mrazničky a jedlo sa na druhý deň. Keď sme prišli na raňajky prvé, saláma bola ešte samý ľad. Večere boli na výber z dvoch menu, ale vybrať si bolo treba deň dopredu. Mne osobne to bolo veľmi presolené. Pláž vybetónovaná, niekde len kamene - ostré alebo šmykľavé, kopec morských ježkov. Voda príšerne studená. Vodice sú len dva kilometre od Tribunju, takže lode všetkých druhov a veľkostí tam premávajú neustále...voda sa tam mieša takže nemá šancu sa ani trošku zohriať. Bolo tam ihrisko pre deti, ráno cvičenie - chodili tam asi piati ľudia, raz za týždeň tam nejaký exot spieval...tancovať sa nedalo nikde. V dedine bol večer nejaký kolotoč, cukrová vata...posedieť sa dalo, reštaurácií je tam pomaly viac ako domov. Do Vodíc sme večer nešli, lebo Vodice a Tribujn sa nevie dohodnúť komu patrí 1,5 km pláže medzi nimi, a tak to vôbec nie je osvetlené. Vo Vodiciach sú dva mini trhy, asi 5 obchodov a to je všetko. Možno autom by sme našli aj viac... Z Morského raku usporadúvajú výlety loďou - v Šibeniku sme boli 2-krát, aj to len z nudy...Mimoriadne pekné mesto, ale bol už večer a obchody pozatvárané...s tým bola spojená aj disco na lodi...lenže kto by už chcel tancovať na lodi o ktorej si myslí že sa každú chvíľu rozsype. Ostané výlety loďou nestáli za nič.
To by bolo asi tak všetko...ak niečo chceš tak sa pýtaj.
Ešte jedna vec - boli sme tam v auguste.
0 0
lubinami lubinami

lubinami je offline (nepripojený) lubinami

Veselý človiečik
Teraz som na rozpakoch, ešte mi ponúkla Tučepi, je to o niečo drahšie, musím porozmýšľať. Tás studená voda, čo si napísala, to ma prekvapilo, nemám rada studenú vodu. Chlapci idú prvý raz k moru, tak chcem aby sa im páčilo, chceli by sa aj potápať, atď., Chorvátsko, že vraj Slovenské more, no uvidíme. Zatiaľ díky.
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
lubinami Pozri príspevok
Teraz som na rozpakoch, ešte mi ponúkla Tučepi, je to o niečo drahšie, musím porozmýšľať. Tás studená voda, čo si napísala, to ma prekvapilo, nemám rada studenú vodu. Chlapci idú prvý raz k moru, tak chcem aby sa im páčilo, chceli by sa aj potápať, atď., Chorvátsko, že vraj Slovenské more, no uvidíme. Zatiaľ díky.
Ak chceš, aby sa deckám (a aj tebe) v HR páčilo, nespoliehaj sa na cestovku, lebo v tom prípade Ti garantujem pravý opak. HR nie je krajina, kde by si z akýchkoľvek dôvodov musela dať zarobiť cestovke.
Naposledy upravil zalobaba : 28.05.09 at 08:25 Dôvod: preklep
0 0
Daniela52 Daniela52

Daniela52 je offline (nepripojený) Daniela52

My sme boli minuly rok v HOTEL HRVATSKA ** Baška Voda. Ponukaju to viacere cestovky. Je to podla mna jeden z najlacnejsich hotelov, ale bolo tam dobre. Ziadny luxus, ale strava dobra, izby ciste. More OK. Mala som len jedinu vyhradu, k moru sme museli prejst aj po asi 10-15 schodoch, co za normalnych okolnosti nie je problem, ale my sme mali so sebou babatko v hlbokom kociku. Na to nas mohli v cestovke aspon upozornit.
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

Na prvú dovolenku by som zvolila nejakú známu oblasť. Čo sa týka Chorvátska, tak asi Makarskú alebo Zadar... Ja som tak neurobila, a po mojej prvej dovolenke v Tribujne čo sa Chorvátska týka, nikdy už do HR vstúpiť nemienim.
Bola som 3 krát v Grécku, v Bulharsku ako dieťa, a tento rok idem znovu do Bulharska.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

lubinami Pozri príspevok
Teraz som na rozpakoch, ešte mi ponúkla Tučepi, je to o niečo drahšie, musím porozmýšľať. Tás studená voda, čo si napísala, to ma prekvapilo, nemám rada studenú vodu. Chlapci idú prvý raz k moru, tak chcem aby sa im páčilo, chceli by sa aj potápať, atď., Chorvátsko, že vraj Slovenské more, no uvidíme. Zatiaľ díky.
Z tých dvoch možností, ktoré navrhuješ, jednoznačne Tučepi, aj keď ja osobne uprednostňujem ostrovy. Pod Splitom sú už pláže o niečom inom. Stačí, ak si pozrieš obrázky.
0 0
jerry2 jerry2

jerry2 je offline (nepripojený) jerry2

Co take Vas laka v Tribunj? Ja som tam bol sice davnejsie, ale nic moc, len sama skala, plaz nic moc, chodili sme radsej do Vodíc....Teraz 2.5.2009 ideme na Last minute do Podgory/je to hned vedla Tučepi-tam sme boli pred 5 rokmi tam bolo super hotel Alga-velky luxus,ale teraz sa uz nedá zaplatit/cez satur 99€ na 8 dní/osobu, ideme vlastnou dopravou, je to 3-hviezd. hotel s polpenziou SIRENA ranajky,večere švédske stoly, baba v cestovke hovorila, ze nemáme čo váhat za taku sumu...napíšem ked sa vrátime..
0 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

Presne suhlasim s tym, co tu niekto vyssie pisal - do Chorvatska ist ale nie cez cestovku ale vlastnou dopravou. So starsimi detmi by som isiel v pohode "na blind" - prides na miesto a vyberies si co Ti vyhovuje. Urcite zozenies apartman s komplet vybavenim pre 4 na noc max. za 50€, a to uz musi byt priamo pri mori.
Tiez odporucam skor Dalmaciu, a ostrovy samozrejme :-)
0 0
lubinami lubinami

lubinami je offline (nepripojený) lubinami

Veselý človiečik
Ďakujem vám všetkým, cez víkend porozmýšľame, asi teda vyberieme to Tučepi, pekný víkend.
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

My chodíme každý rok do Drašnic. Je to ešte trošku južnejšie od Tučepi. Malá rybárska dedinka, more krásne čisté, na plážach kľud, nie je to preľudnené, ubytovanie sa dá tiež zohnať aj na mieste.
0 0
Sharon Sharon

Sharon je offline (nepripojený) Sharon

Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac
Aj my sme tam boli pred 7 rokmi - to naša dcéra mala 4 roky. Ubytko bolo v poriadku, čisté, na pláž trochu ďalej - ale prešli sme sa, veď čo má človek na dovolenke robiť, len ležať sa mu stále nechce. Je pravda že pláž bola trochu "malá" a ľudia natisnutí na sebe. Tribunj na mňa nezanechal bohvieaký dojem. Druhá naša dovolenka v Chorvátsku bola pri Pule - tiež nič moc.
Ale pred rokom sme boli v Biograde na Moru a to bolo o niečom úplne inom. Pripájam fotky - na 1. a 2. fotke náš apartmánový dom, na 3. bližšia pláž a na 4. tá vzdialenejšia mestská. Dcéra nebásni o inej dovolenke, chce aby sme zase išli tam. Pobyt som vyhľadala na nete - chorvátska stránka www.adritaic.hr - vybrala som, zarezervovala, zaplatili sme preddavok - komunikujú aj v slovenčine všetko cez e-mail. Mestečko je krásne, po večeroch zábava v meste na promenáde alebo na mestskej pláži (táto bola od nášho ubytovanie trochu ďalej) ale boli tam kolotoče, pre deti atrakcie (autíčka, trampolíny, strieľanie guľôčkami, jazda na umelom býkovi). Na pláži je veľký bazén s morskou vodou, pre malé deti nie moc vhodný, večer osvetlený.
Biograd1.jpg  
Biograd2.jpg  
Biograd3.jpg  
Biograd4.jpg  
1/1
0 0
lubinami lubinami

lubinami je offline (nepripojený) lubinami

Veselý človiečik
Rozhodli sme sa pre ostrov Krk, hotel Adriatic, no dúfam že to bude dobré Ideme 24.7. - 3.8., takže potom budem referovať, ak tam niekto bol, môžete niečo napísať, ale už som to rezervovala, lebo nemôžeme čakať na poslednú chvílu a minú sa prázdninvé termíny. Dovolenku si už nejakú urobíme.
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

tak ja 19.6. idem presne sem - tribunj, morski rak, tak potom podam spravu ako bolo, sem som kukla az teraz, takze na rezervacii uz nic nenamenim, v cestovke chvalili - logicky
0 0
beatam beatam

beatam je offline (nepripojený) beatam

gabikao Pozri príspevok
tak ja 19.6. idem presne sem - tribunj, morski rak, tak potom podam spravu ako bolo, sem som kukla az teraz, takze na rezervacii uz nic nenamenim, v cestovke chvalili - logicky
Tak ti prajem krásne počasie a dobrú partiu spoludovolenkujúcich .
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Sharon Pozri príspevok
Aj my sme tam boli pred 7 rokmi - to naša dcéra mala 4 roky. Ubytko bolo v poriadku, čisté, na pláž trochu ďalej - ale prešli sme sa, veď čo má človek na dovolenke robiť, len ležať sa mu stále nechce. Je pravda že pláž bola trochu "malá" a ľudia natisnutí na sebe. Tribunj na mňa nezanechal bohvieaký dojem. Druhá naša dovolenka v Chorvátsku bola pri Pule - tiež nič moc.
Ale pred rokom sme boli v Biograde na Moru a to bolo o niečom úplne inom. Pripájam fotky - na 1. a 2. fotke náš apartmánový dom, na 3. bližšia pláž a na 4. tá vzdialenejšia mestská. Dcéra nebásni o inej dovolenke, chce aby sme zase išli tam. Pobyt som vyhľadala na nete - chorvátska stránka www.adritaic.hr - vybrala som, zarezervovala, zaplatili sme preddavok - komunikujú aj v slovenčine všetko cez e-mail. Mestečko je krásne, po večeroch zábava v meste na promenáde alebo na mestskej pláži (táto bola od nášho ubytovanie trochu ďalej) ale boli tam kolotoče, pre deti atrakcie (autíčka, trampolíny, strieľanie guľôčkami, jazda na umelom býkovi). Na pláži je veľký bazén s morskou vodou, pre malé deti nie moc vhodný, večer osvetlený.
Sharon, nesprávna adresa stránky, oprav, prosím, na www.adriatic.hr
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať