Zavrieť

Porady

Usporiadat
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Poznám .
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

Poznam, zatial som s nim spokojna
0 0
sadžika sadžika

sadžika je offline (nepripojený) sadžika

Poznám ho a som s ním spokojná. Je to soft, ktorý mi najviac vyhovuje.
0 0
zuveska zuveska

zuveska je offline (nepripojený) zuveska

Poznám, učtujem v ňom JU a cez sklad posielam oznamenie o liehu pre colnicu. Testujem ho druhý rok na jednom klientovi, zvažujem prechod na tento soft aj s ostatnými klientami. Len sa mi do toho nechce. Uvidím akú budem mať náladu na konci roka. Inak zatiaľ sa mi javí v mnohých veciach lepší ako MRP.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
sadžika
Poznám ho a som s ním spokojná. Je to soft, ktorý mi najviac vyhovuje.
a to vážne stojí ŠTANDARD len 2000,- bez DPH na rok ?
0 0
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

Ano, ich cenova politika je velmi prijemna, Ja som zacinala objednanim len 1000 zapisov v denniku (okolo 900 Sk pred 3 rokmi) a potom som si licenciu rozsirila na neobmedzeny pocet riadkov. Bezplatne maju 60 miezd, potom sa spoplatnuje podla mnozstva. Upgrade davaju kazdy 1/4 rok, alebo podla potreby, da sa stiahnut z internetu.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Trošku ho teraz testujem. Chcem ho použiť v mojich MO predajniach na predaj cez fiškál, čiže potrebujem ten "transport" údajov na vzdialených prevádzkach. Zatiaľ má tento program presne TO, čo potrebujem, navyše za smiešny peniaz, pretože toto isté (a oveľa menej) by ma stálo v inom software na cca 25.000,- a viac !
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Tiež som s ním spokojná. Robila som aj v MRP tiež nebol na zahodenie, ale tá cena. Oberon je cenovo prístupný aj jednoduchý na ovládanie a keď niečo neviem stačí zavolať a poradia. Účtujem aj v programe Alfa, zatiaľ len začínam takže neviem veľmi porovnať, ale mzdový program Olymp majú na dobrej úrovni.
Oberon sa oplatí!!!
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Simonab
Tiež som s ním spokojná. Robila som aj v MRP tiež nebol na zahodenie, ale tá cena. Oberon je cenovo prístupný aj jednoduchý na ovládanie a keď niečo neviem stačí zavolať a poradia. Účtujem aj v programe Alfa, zatiaľ len začínam takže neviem veľmi porovnať, ale mzdový program Olymp majú na dobrej úrovni.
Oberon sa oplatí!!!
OMEGA,ALFA,OLYMP z KROSu sú veľmi dobré programy, avšak zatiaľ nerobia, TO, čo potrebujem teraz ja. Používam ich všetky a som veľmi spokojná !
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Poradí mi niekto ako zlikvidovať kurzový rozdiel pri úhrade faktúry v JU v Oberone?Chcem ho dať mimo denník aby sa mi prejavil len na faktúre ale akosi to neviem.Doteraz som pracovala v MRP-tam sa dalo jednoducho mimo denník ale chcem prejsť na oberon a tam si s tým neviem poradiť.dakujem
Naposledy upravil Danielam : 03.12.05 at 13:48
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Danielam
Poradí mi niekto ako zlikvidovať kurzový rozdiel pri úhrade faktúry v JU v Oberone?Chcem ho dať mimo denník aby sa mi prejavil len na faktúre ale akosi to neviem.Doteraz som pracovala v MRP-tam sa dalo jednoducho mimo denník ale chcem prejsť na oberon a tam si s tým neviem poradiť.dakujem
Prosím Vás ozaj mi nevie nik poradiť???
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Danielam
Poradí mi niekto ako zlikvidovať kurzový rozdiel pri úhrade faktúry v JU v Oberone?Chcem ho dať mimo denník aby sa mi prejavil len na faktúre ale akosi to neviem.Doteraz som pracovala v MRP-tam sa dalo jednoducho mimo denník ale chcem prejsť na oberon a tam si s tým neviem poradiť.dakujem
A ja si s tým zase neviem poradiť v MRP, keď idem cez úhradu a kurzový rozdiel tak ma to stále hodí do denníka. Nenapísala by si mi postup ako to treba správne urobiť. Vystavujeme fa v českých korunách a keď príde úhrada tak raz neviem ako v MRP na to. Ináč mám MRP Win.
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

Danielam
Poradí mi niekto ako zlikvidovať kurzový rozdiel pri úhrade faktúry v JU v Oberone?Chcem ho dať mimo denník aby sa mi prejavil len na faktúre ale akosi to neviem.Doteraz som pracovala v MRP-tam sa dalo jednoducho mimo denník ale chcem prejsť na oberon a tam si s tým neviem poradiť.dakujem
Robím v Oberone asi 3 mesiace ale kurzové rozdiely nevyberám,tie si vysporiadam na konci roka.Keď si neviem poradiť s programom idem na www.exalogik.sk,je tam linka podpory/0908223300/-neviem presne to číslo ale vždy mi poradili
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Ďakujem ti, skúsim to.
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

Danielam
Ďakujem ti, skúsim to.
Ale až v pondelok,niekedy máva nedostupný telefon,len skúšaj a som nadn´mieru spokojná s ochotou aj programom.Mne sa vidí lepší ako z Krosu Alfa.Maj sa
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

DanielaSĽ
A ja si s tým zase neviem poradiť v MRP, keď idem cez úhradu a kurzový rozdiel tak ma to stále hodí do denníka. Nenapísala by si mi postup ako to treba správne urobiť. Vystavujeme fa v českých korunách a keď príde úhrada tak raz neviem ako v MRP na to. Ináč mám MRP Win.
V MRP Win. keď uhrádzaš faktúru tak ti dáva v tabulke možnosti a keď chceš zlikvidovať kurzový rozdiel tak použiješ možnosť "len do zoznamu úhrad".
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Danielam
V MRP Win. keď uhrádzaš faktúru tak ti dáva v tabulke možnosti a keď chceš zlikvidovať kurzový rozdiel tak použiješ možnosť "len do zoznamu úhrad".
Jáj a aké to je jednoduché....to ma nenapadlo. Zajtra to vyskúšam. Ďakujem za radu.
0 0
riordan riordan

riordan je offline (nepripojený) riordan

Oberon je jeden z najlepsich... cena je fakt dobrá.Najviac si cením, ze ked potrebujeme nieco, co by uctovny program mal robit, napiseme im a oni to naozaj spravia... Viete co myslim.. napr. ma napadne, ze co keby to robilo toto... a oni to spravia.. fakt skvelý.... Skúste zavolat do Datalocku alebo MRP, ze nieco potrebujete...
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Ja som si tiež stiahla z internetu účtovný program OBERON , zatiaľ ho len skúšam / doteraz pracujem v ALFE-JÚ/ , ale program na MZDY sa mi zdá jednoduchší ako je OLYMP od Krosu hlavne čo sa týka začiatočníkov. Ja mám len jedného zamestnanca a tak som to skúsila práve v OBERONE a bez problémov som ho na prvý pokus zvládla. Čo sa týka JÚ ,ALFA je viac prepracovaná , žiaľ od KROSU mi tam chýba Evidencia dokumentov v zmysle zákona o archíve , síce už uvažujú o tom v letnom updade , no uvidíme. Čo sa týka ešte OBERONU , zatiaľ sa mi vidí jednoducho zvládnuteľný a myslím , že ceny majú veľmi dobré. Takže skúšajte.
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

vie mi niekto poradiť, ako sa v oberone účtuje o poskytnutých preddavkoch a následne o odúčtovaní z došlej faktúry?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať