Zavrieť

Porady

Reklamácia zvierat

Ahojte poraďáci, ďakujem za doterajšie rady a zároveň prosím o ďalšiu.
Vie mi niekto poradiť nejaký judikát týkajúci sa reklamácie zvierat?
Dlhoročný chovateľ predal na vianoce zvieratko a teraz ho žalujú o vrátenie kúpnej ceny, z dôvodu, že zviera bolo choré.To však nie je pravda. Pravdou je, že zviera zdochlo v ten deň ako ho kupujúci vrátil v zlom stave predávajúcemu. Bolo to v lehote 2 mes. odo dňa prevzatia.

V minulosti bola 6 týždňová záruka a terz je žiaľ bohu 2 roky na všetko.
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Watson je offline (nepripojený) Watson

    Vylúčený člen Watson
    Zvieratko vrátili predávajúcemu a uhynulo uňho?
    Ak o príčine úmrtia nie je vyhotovený súdnoznalecký posudok (pitva), tak kupujúci chcú ako dokazovať pred súdom príčinu úmrtia? Takýto znalecký posudok by bol v prípadnom súdnom spore rozhodujúci.

    bebuš je offline (nepripojený) bebuš

    bebuš
    áno, zvieratko vrátili predávajúcemu s tým že požadujú vrátenie kúpnej ceny a zvieratko v ten večer uhynulo. Nemajú žiadny dôkaz, iba lek. správu, v ktorej zvelol. konštatuje momentálny stav a doporučuje zviera vrátiť. tento dôkaz však nedokazuje existenciu choroby v čase predaja. Zviera bolo pravdepodobne utýrané neodbornou starostlivosťou on.

    Watson je offline (nepripojený) Watson

    Vylúčený člen Watson
    Predávajúci je podnikateľ alebo zvieratko predal iba ako súkromná osoba?

    Watson je offline (nepripojený) Watson

    Vylúčený člen Watson
    Ak vo veterinárnej správe je len všeobecné konštatovanie - symptómy bez uvedenia konkrétnej diagnózy, tak takáto správa má len informačný charakter a nie je rozhodujúca pre určenie skutočnosti, či zviera trpelo chorobou už v čase prevzatia alebo nie. Dva mesiace držby zvieratka sú dosť dlhá doba na to, aby sa prejavila choroba skôr v prípade, že ju malo už pri prevzatí kupujúcim. Aj veterinárna karanténa trvá iba cca. 4 týždne a je postačujúca nato, aby mohlo byť zviera označené za zdravé alebo nie. Predávajúci má teda dostatok argumentov nato, aby dokázal udržať svoju dôkaznú pozíciu v prípadnom súdnom spore aj na základe tvrdení bez znaleckého dokazovania, vzhľadom na dĺžku času, ktorá uplynula od prevzatia zvieratka kupujúcim do okamihu jeho reklamácie.

    samuelovic je offline (nepripojený) samuelovic

    samuelovic
    Aká záruka?
    Kupoval som papierove šteňa a chovatel mi povedal že záruka je po bránu. KeĎ som sa v rakúsku pýtal v obchode akú dávajú záruku na predané zvieratá, trebars zajačiky, tak na mňa vypleštili oči , že aká záruka veď je to živý tvor.
    Pokial som si vedomý , že to šteňa som predal zdravé, a ostatné šteňatá s toho vrhu sú v poriadku, tak žiadne vrátenie peňazí.
    Pokial nebola dokázaná dedičná choroba žiadna záruka. O psa sa možno zle starali, mohlo niečo zjesť atď.
    Každá choroba mú určitý priebeh, kde boli doteraz, ako ho liečili atď.?

    Watson je offline (nepripojený) Watson

    Vylúčený člen Watson
    Čo ti povie kde-kto je jedna vec a čo vyplýva z právnych predpisov je druhá vec. Dokonca aj keď predávaš vec ako súkromná osoba, tak aj tento právny vzťah podlieha právnej úprave kúpnej zmluvy podľa ustanoveni OZ a zodpovednosť za vady. Zvieratá sa na účely právnych vzťahov považujú za "veci" a pri ich predaji sa aplikujú príslušné právne predpisy.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    samuelovic Pozri príspevok
    Aká záruka?
    Kupoval som papierove šteňa a chovatel mi povedal že záruka je po bránu. KeĎ som sa v rakúsku pýtal v obchode akú dávajú záruku na predané zvieratá, trebars zajačiky, tak na mňa vypleštili oči , že aká záruka veď je to živý tvor.
    Pokial som si vedomý , že to šteňa som predal zdravé, a ostatné šteňatá s toho vrhu sú v poriadku, tak žiadne vrátenie peňazí.
    Pokial nebola dokázaná dedičná choroba žiadna záruka. O psa sa možno zle starali, mohlo niečo zjesť atď.
    Každá choroba mú určitý priebeh, kde boli doteraz, ako ho liečili atď.?
    My sme tiež kupovali papierové šteňa a záruka sa týkala len toho, ak by z neho nebol ten typ psa, akého sme kupovali , preto my sme mali zmluvu na pol roka.
    Inak sme dostali aj stravu pre neho na 3 dni - tú čo bol ňou chovaný a tiež poučenie o chove.
    Inak ťažké dokazovanie. Súhlasím, že mali dať vykonať pitvu za účelom určenia príčiny skonania.

    samuelovic je offline (nepripojený) samuelovic

    samuelovic
    Watson Pozri príspevok
    Čo ti povie kde-kto je jedna vec a čo vyplýva z právnych predpisov je druhá vec. Dokonca aj keď predávaš vec ako súkromná osoba, tak aj tento právny vzťah podlieha právnej úprave kúpnej zmluvy podľa ustanoveni OZ a zodpovednosť za vady. Zvieratá sa na účely právnych vzťahov považujú za "veci" a pri ich predaji sa aplikujú príslušné právne predpisy.
    chcel by som vidieť ako by som dopadol pri reklamovaní ponožiek čo len po roku v praxi. a tiež tam spadá záruka 2 roky.
    predal som šťeňa po cca 3 týždňoch mi volali ako je choré ako mu trčia črevá zo zadku atď. a veterinárka im povedala že črevá sa musia odrezať a už neudrží stolicu. Mal som s toho vrhu ešte doma cca 4 šteňatá. Vymenil som im šteňa. Tomu chorému veterinar dal črevá naspäť. Šteňa stálo 2500,- Sk. A ja som za operáciu zaplatil 1900,- + lieky. Potom som ho daroval. Dodnes žije a má cca 4 roky.
    Podla veterinára buď niečo ziedlo a dostalo takú sračku že vytlačilo až črevá, alebo úraz. A ja mám znášať 2 roky záruku, za to že niekto nevie pochopiť že je to živí zviera a tak so aň starať?
    Predal som šteniatko kokra do BA. CEstovalo cca 250 km.
    Keď som im volal aka bola cesta, tak som dostal odpoveď že asi bolo hladné tak mu dali cestou zjesť 1 horalku ktorú zapilo pivkom. Má sa ok a je veselé. Naozaj je záruka 2 roky?
    Nech preukážu že v čase predaja bolo choré, alebo malo vrodenú vadu.
    Naposledy upravil samuelovic : 04.06.09 at 08:46

    Watson je offline (nepripojený) Watson

    Vylúčený člen Watson
    samuelovic Pozri príspevok
    chcel by som vidieť ako by som dopadol pri reklamovaní ponožiek čo len po roku v praxi. a tiež tam spadá záruka 2 roky.
    predal som šťeňa po cca 3 týždňoch mi volali ako je choré ako mu trčia črevá zo zadku atď. a veterinárka im povedala že črevá sa musia odrezať a už neudrží stolicu. Mal som s toho vrhu ešte doma cca 4 šteňatá. Vymenil som im šteňa. Tomu chorému veterinar dal črevá naspäť. Šteňa stálo 2500,- Sk. A ja som za operáciu zaplatil 1900,- + lieky. Potom som ho daroval. Dodnes žije a má cca 4 roky.
    Podla veterinára buď niečo ziedlo a dostalo takú sračku že vytlačilo až črevá, alebo úraz. A ja mám znášať 2 roky záruku, za to že niekto nevie pochopiť že je to živí zviera a tak so aň starať?
    Predal som šteniatko kokra do BA. CEstovalo cca 250 km.
    Keď som im volal aka bola cesta, tak som dostal odpoveď že asi bolo hladné tak mu dali cestou zjesť 1 horalku ktorú zapilo pivkom. Má sa ok a je veselé. Naozaj je záruka 2 roky?
    Nech preukážu že v čase predaja bolo choré, alebo malo vrodenú vadu.
    Trošku si pletieš dojmy a pojmy. Ak ide o spotrebný tovar - napr. textil, obuv, tak záručná lehota je tiež 2 roky. To ale neznamená, že ty tovar zničíš opotrebovaním a prinesieš na reklamáciu. Niekedy je však komplikované rozlíšiť, či tovar sa poškodil v dôsledku opotrebovania alebo výrobnej vady. Od toho je tu právna úprava, ktorá v rámci tej 2 ročnej záručnej lehoty rozlišuje kedy je dôkazné bremeno na predajcovi/výrobcovi a kedy na kupujúcom.
    Totiž počas prvého polroka od kúpy v prípade reklamácie musí samotný predajca alebo výrobca dokázať, že nejde o výrobnú chybu. A ak preukáže, že nejde o výrobnú/kvalitatívnu vadu, tak potom je dôkazné bremeno prenesené na spotrebiteľa a je zase na ňom, aby dokázal, či chyba, ktorú reklamuje, nie je spôsobená opotrebovanosťou alebo zníženou životnosťou a existovala na výrobku už v čase predaja. Iba v takomto prípade bude predajca za nesúlad zodpovedný. Čiže ak si kúpiš športovú obuv napr. za 100 € a za 2 týždne ju zničíš na nejakej stavbe domu, asi ti ťažko ti bude uznaná reklamácia. Všetko je to o dokazovaní.

    So zvieratkami je to podobne. Tu sa však uplatňujú vzhľadom k tomu, že sú to živé bytosti aj veterinárne a hygienické predpisy. Ale podobne ako pri iných reklamáciach nesie za zdravotný stav zvieratka pri jeho kúpe zodpovednosť predávajúci, tzn. aj za skryté choroby alebo vrodené telesné vady, ktoré sa môžu prejaviť až neskôr, ale bolo nimi infikované alebo bolo ich nositeľom už pri kúpe. Mnohé choroby alebo aj vrodené telesné vady sa môžu prejaviť až s odstupom času. Preto je dôležité aj pri kúpe zvieratka vystaviť veterinárnu správu - doklad, že je fyzicky v poriadku, má absolvovanú veterinárnu kontrolu a povinné očkovania a v čase predaja netrpí žiadnou viditeľnou poruchou. Aj pri týchto reklamáciách platia podobné postupy - veterinárne vyšetrenie a zistenie o akú diagnózu sa jedná a či ju malo alebo mohlo mať už pri kúpe alebo ju dostalo až po kúpe a čo môže byť jej príčinou a následná zodpovednosť... Samozrejme pri všetkej úcte ku zvieratkám a zaobchádzaní s nimi ako so živým tvorom.

    Je to také ťažké na pochopenie?
    Naposledy upravil Watson : 04.06.09 at 09:17

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    My sme pred predajom šteniatok navštívili veterinára. Urobil prehliadku , zaočkoval. Každému šteniatku založil veterinárny preukaz . Ten sme odovzali novému majiteľovi s poučením. Nevrátilo sa nám ani jedno šteniatko.
    Všetkých kupujúcich sme upozornili, že "keby niečo" , radšej nech nám psíka vrátia, ako by mal skončiť v útulku, či nebodaj v kafilérke.

    Stalo sa mi aj to, že som odmietla psíka niekomu predať,lebo sa mi ten človek "nepozdával".
    Teší ma , keď sú naši psíkovia v rodine, kde dostanú partičnú starostlivosť a lásku.

    Ale určite je to iné u bezcitných ľudí, ktorí majú doma "rozmnožovňu" a zvieratá neberú ako živé tvory, ale iba ako tovar.

    bordo je offline (nepripojený) bordo

    bordo
    pred troma mesiacmi som predal šteniatko - bez známok choroby. Po troch mesiacoch sa mi ozval kupujúci, že šteniatko je choré a má ževraj vrodenú chybu a chce naspäť peniaze. Tak som mu povedal nech mi donesie ukázať to šteniatko a keď naozaj je choré tak mu z ďalšieho vrhu dám jedno zadarmo on nato, že potrebuje peniaze. Dohodli sme sa, že mi donesie v sobotu alebo v nedelu. V piatok som dostal od neho mail, že nevie prísť lebo v pondelok odchádza do zahraničia a nestíha to. V prílohe mi poslal zopár fotiek a fotku z RTG snímku bez označenia na snímku je len L a na druhom P a vyhráža sa mi, že keď mu nevrátim peniaze tak to dá na súd. Telefón mi nedvíha na ďalšie maily neodpovedá. Na jednej fotke je psík odfotený aj s vrecom od CHAPPI. Čo by ste na mojom mieste robili?????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.