Zavrieť

Porady

Vypoved

Chcem dat v praci okamzite vypoved.
Da sa to???
A vie niekto poradit, ake budu nasledky ak hned odidem do novej prace??
dakujem
Usporiadat
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
figiba Pozri príspevok
Chcem dat v praci okamzite vypoved.
Da sa to???
A vie niekto poradit, ake budu nasledky ak hned odidem do novej prace??
dakujem
Možné ukončenia PP:
1. výpoveď zo strany zamestnanca - vzniká povinnosť výpovednej lehoty 2mes.
2. dohoda o ukončení PP (dvojstranný právny akt - s dohodou súhlasia obidve strany)
3. ukončenie PP v skúšobnej dobe
4. ukončenie PP uplynutím doby, na ktorý bol uzatvorený

Ak zamestnávateľ neporušil nejaké ustanovenie zákonníka práce v nadväznosti na tvoj PP - tak môžeš použiť iba tieto 4 možnosti.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

figiba Pozri príspevok
Chcem dat v praci okamzite vypoved.
Da sa to???
A vie niekto poradit, ake budu nasledky ak hned odidem do novej prace??
dakujem
Zamestnanec môže skončiť okamžite pracovný pomer i ba z dôvodov uvedených v § 69 Zákonníka práce :

69
Na začiatok

(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.

(2) Mladistvý zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer aj vtedy, ak nemôže vykonávať prácu bez ohrozenia svojej morálky.

(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.


<DT>
</DT>
0 0
figiba figiba

figiba je offline (nepripojený) figiba

a co ak chcem dat ihned vypoved, ale zamestnavatel to nechce prijat??
co sa stane ak mu dam vypoved, odidem, a nastupim do inej prace??
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

figiba Pozri príspevok
a co ak chcem dat ihned vypoved, ale zamestnavatel to nechce prijat??
co sa stane ak mu dam vypoved, odidem, a nastupim do inej prace??
Výpoveď ihneď neexistuje.

Okamžite môžeš skončiť pracovný pomer len z dôvodov, ktoré som uviedla.
Ak zamestnávateľ nebude skončiť pracovný pomer dohodou, zostáva ti výpoveď. Výpovedná doba začína plynúť prvým dňom nasl. mesiaca.
Ak počas plynutia výpovednej doby prestaneš chodiť do práce, zamestnávatel môže s tebou skončiť okamžite skončiť pracovný pomer za hrubé porušenie pracovnej disciplíny. Treba si zvážiť či takéto ukončenie prac. pomeru nebude v budúcnosti prekážať niektorému tvojmu zamestnávateľovi /výpovedný dôvod sa uvádza na zápočte odpracovaných rokov/.

Zamestnávatel nemusí súhlasiť s dohodou o skončení PP, ale výpoveď / s 2-mesačnou výpovednou dobou/ ti musí prijať.
0 0
figiba figiba

figiba je offline (nepripojený) figiba

hmm no dobre.
pracujem v sbs cca 5 rokov, zarabal som cca 700-1000 Eur
a teraz ? je nas v sbs vela a tým som dostal menej sluzie a zarabam uz len cca 500Eur.

a teraz uz mam new ponuku, ktoru by som nechcel odmietnut.

A co ak dam vypoved kvoli zdrav. dovodom??
ake dovody by to mali byt??
a od akeho lekara??
dakuejm
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Zdravotne dovody musis preukazat lekarskou spravou. Ide o dovody, ktore ti neumoznuju vykonavat pracu dohodnutu v pracovnej zmluve. Zamestnavatel ti vsak moze ponuknut inu pracu (v ramci organizacie). Nech by boli tvoje zdravotne dovody akekolvek, obavam sa, ze sa ti za par dni nepodari absolvovat vsetky odborne vysetrenia k dokazaniu akejkolvek vaznej diagnozy a mozes si skomplikovat prijatie u noveho zamestnavatela.

Skus sa dohodnut so zamestnavatelom a ukoncit PP dohodou k urcitemu dnu. Na mieste je aj rokovanie s novym zamestnavatelom o posunuti nastupu do zamestnania.
Ak by si podaval vypoved, vypoved zamestnavatel prevziat musi, kopiu vypovede si nechaj potvrdit - datum, peciatka, podpis. Ak by nahodou odmietol vypoved prevziat, posli ju postou na sidlo firmy doporucene. Vypovedna lehota zacina plynut 1. dna nasledujuceho mesiaca. Mas narok na cerpanie alikvotnej casti dovolenky.

V pripade absencie moze zamestnavatel voci tebe vyvodit prave a ekonomicke dosledky.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dobrý den, mám zamestnankynu, ktorá už od mája je PN. Teraz k 31.7.2009 ukončila marodku a oznámila nám, že si vyčerpá dovolenku a odchádza. Chce výpoved dohodou. Pracuje u nás viac ako 5 rokov. Môžete mi poradiť ako postupovať dalej? Ku ktorému dnu jej dať výpoved? Či si ju má dať sama? a čo výpovedné lehoty? Ešte som toto nerobila tak mi poradte aký je postup aj spolu s dátumami. Dakujem
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

31Jankal Pozri príspevok
Dobrý den, mám zamestnankynu, ktorá už od mája je PN. Teraz k 31.7.2009 ukončila marodku a oznámila nám, že si vyčerpá dovolenku a odchádza. Chce výpoved dohodou. Pracuje u nás viac ako 5 rokov. Môžete mi poradiť ako postupovať dalej? Ku ktorému dnu jej dať výpoved? Či si ju má dať sama? a čo výpovedné lehoty? Ešte som toto nerobila tak mi poradte aký je postup aj spolu s dátumami. Dakujem
Nech si poziada o ukoncenie PP dohodou ona.
A k datumu, aky ona uzna za vhodny.
Nie je tvojou povinnostou jej vypocitat zostatok dovolenky, aby vedela, kedy sa jej to hodi.

Ked budes mat konkretny datum, vypocitas jej, kolko ma narok na dovolenku, moze ju cerpat a pripadne zvysok jej preplatite.
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Najjednoduchšie je v tomto prípade ak zamestnankyňa požiada o skončenie pracovného pomeru dohodou a Vy s ňou budete súhlasiť. Na dni nezáleží. PP môžte skončiť dohodou aj dnes.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dobre ja jej poviem, nech si dá teda sama výpoved dohodou.
Dá si ju napr. ku dnu 1.augusta /kedže do 31.júla bola PN/ čo potom dalej?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

[QUOTE=31Jankal;1119939]Dobre ja jej poviem, nech si dá teda sama výpoved dohodou.
Dá si ju napr. ku dnu 1.augusta /kedže do 31.júla bola PN/ čo potom dalej?[/QUOTE]

Spätne dohodu o skončení prac. pomeru nedoporučujem uzatvárať, lebo zamestnávatel je povinný nasl. deň zamestnanca odhlásiť zo SP a do 8 dní zo zdr. poisťovne.

Výpoveď dohodou ZP nepozná - skončenie PP dohodou je písomný súhlas zamestnanca aj zamestnávatela so skončením prac. pomeru k dohodnutému dňu.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
31Jankal Pozri príspevok
Dobrý den, mám zamestnankynu, ktorá už od mája je PN. Teraz k 31.7.2009 ukončila marodku a oznámila nám, že si vyčerpá dovolenku a odchádza. Chce výpoved dohodou. Pracuje u nás viac ako 5 rokov. Môžete mi poradiť ako postupovať dalej? Ku ktorému dnu jej dať výpoved? Či si ju má dať sama? a čo výpovedné lehoty? Ešte som toto nerobila tak mi poradte aký je postup aj spolu s dátumami. Dakujem
Zasa čítam výpoveď dohodou. Neexistuje výpoveď dohodou.Navrhni zamestnankyni, aby si napísala Dohodu o skončení pracovného pomeru, podľa § 60 ZP, kde si sama uvedie dátum skončenia. Pokiaľ Ti ten dátum bude vyhovovať, tak dáš súhlas, pokiaľ nie, navrhneš iný dátum. Pri dohode je to akt obidvoch strán zamestnávateľa i zamestnanca, takže ako zamestnávateľ máš do toho čo hovoriť. To, že u Vás pracuje viac ako 5 rokov, v tomto prípade nemá žiadny význam.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Lenže teraz si čerpá dovolenku, ako to ona bude vedieť že dokedy si ju má čerpať? Ona si ju chce vyčerpať. A potom si teda môže dať dohodu o skončení PP?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

31Jankal Pozri príspevok
Lenže teraz si čerpá dovolenku, ako to ona bude vedieť že dokedy si ju má čerpať? Ona si ju chce vyčerpať. A potom si teda môže dať dohodu o skončení PP?
Ty si mzdárka ? Ivka ti síce napísala, že zamestnávatel nemusí zamestnancovi vypočítať nárok na dovolenku - ja s týmto tvrdením nesúhlasím. Dovolenku za rok 2008 má vyčerpanú ? Má ročný nárok 4 alebo 5 kal. týždňov ?
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Ja sa snažím byť mzdárka, s týmto som sa ešte nestretla, dávať výpoved. Vypočítala som jej dovolenku, na tento rok jej vychádza ešte 14.5 dna. Takže to vychádza do 20.8. K tomuto dátumu by si ona mala dať dohodu o skončení PP? /ked si ju chce vyčerpať/ ten pol dna jej zaplatíme. A je tam aj nejaká výpovedná lehota alebo ako dalej?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

31Jankal Pozri príspevok
Ja sa snažím byť mzdárka, s týmto som sa ešte nestretla, dávať výpoved. Vypočítala som jej dovolenku, na tento rok jej vychádza ešte 14.5 dna. Takže to vychádza do 20.8. K tomuto dátumu by si ona mala dať dohodu o skončení PP? /ked si ju chce vyčerpať/ ten pol dna jej zaplatíme. A je tam aj nejaká výpovedná lehota alebo ako dalej?
Pri dohode nie je výpovedná doba. Dohodnete konkrétny dátum a v ten deň PP skončí.

Stačí keď rukou napíše list, že

Dolu podpísaná XY žiadam o skočenie PP dohodou ku dňu 20.8.2009.

Dá tam podpis a dátum. Zamestnávateľ nech dole dopíše:

Súhlasím so skončením PP dohodou k uvedenému dňu. A podpis konateľa.

20.8. bude jej posledný pracovný deň, 21.8. už nebude zamestnancom firmy. A je to.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dakujem, tak tým dnom /20.8./ ju odhlásim zo SP aj zo zdravot. poisťovne a čo potom dalej?
Aké doklady jej mám vystaviť atd.......
Naposledy upravil 31Jankal : 10.08.09 at 08:24 Dôvod: oprava
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

31Jankal Pozri príspevok
Dakujem, tak tým dnom /20.8./ ju odhlásim zo SP aj zo zdravot. poisťovne a čo potom dalej?
Aké doklady jej mám vystaviť atd.......
AKo pri každom inom skončení PP - Výstupný list (zápočet rokov) a prehľad o vyplatenej mzde a zrazených preddavkoch. AK požaduje, tak aj pracovný posudok.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

doplním Chobot - + evidenčný list dôchodkového poistenia, ktorý po podpise pracovníčkou treba odovzdať do sociálnej poisťovne
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

veronikasad Pozri príspevok
Ty si mzdárka ? Ivka ti síce napísala, že zamestnávatel nemusí zamestnancovi vypočítať nárok na dovolenku - ja s týmto tvrdením nesúhlasím. Dovolenku za rok 2008 má vyčerpanú ? Má ročný nárok 4 alebo 5 kal. týždňov ?
Myslela som to tak, ze nie je povinna jej dopredu vypocitavat, kolko dni dovolenky este moze cerpat, aby vedela, kedy ma poziadat o ukoncenie PP.

Opacne: vypocitat zostatok dovolenky, ak ma datum ukoncenia PP, to musi. To prve ale nie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať