Zavrieť

Porady

Vy sa pýtajte a my Vám budeme odpovedať

Zakladám novú tému pre menej skúsené, ale za to snaživé gazdinky, kde im my, viacej skúsené, odrastenejšie gazdinky poradíme. Pretože stihla som si tu všimnúť, že sa tu nájdu aj takí - také, ktoré nemajú pochopenie pre ne. Veď nie všetci spadli z neba múdri, že jóóó
Usporiadat
k-a-t-k-a k-a-t-k-a

k-a-t-k-a je offline (nepripojený) k-a-t-k-a

to je super nápad už sa teším
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Dlhé roky ma trápi, prečo neviem urobiť tak dobrú knedľu ako svokra?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

alla66 Pozri príspevok
Dlhé roky ma trápi, prečo neviem urobiť tak dobrú knedľu ako svokra?
Z toho vyplýva,a že ju možno urobíš horšiu ale možno aj lepšiu.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Nech sa páči tak sa pýtajte...ak viem odpoviem
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

alla66 Pozri príspevok
Dlhé roky ma trápi, prečo neviem urobiť tak dobrú knedľu ako svokra?
a pýtala si sa či má na to nejaký gríf?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Maruška54 Pozri príspevok
a pýtala si sa či má na to nejaký gríf?
Nedokážem ju urobiť takú nadýchanú, pýtala som sa x-krát....vždy mi odpovie : "Normálne, ako sa robí knedľa"...
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
alla66 Pozri príspevok
Dlhé roky ma trápi, prečo neviem urobiť tak dobrú knedľu ako svokra?
Vyskúšaj - urob cesto ako obyčajne na kvasniciach a pridaj do múky (na 1kg múky ) 1/2 bal. prášku do pečiva. Knedľa ostane krásne nadýchana. Ak robíš z menšieho množstva múky použí aj menšie množstvo prášku do pečiva.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Mám overené, že po pridaní prášku do pečiva je cesto nadýchanejšie...
zasa, ak sa pridá veľa droždia, je ho v ceste cítiť a potom sb "páli žáha"
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

alla66 Pozri príspevok
Nedokážem ju urobiť takú nadýchanú, pýtala som sa x-krát....vždy mi odpovie : "Normálne, ako sa robí knedľa"...
Tak takto ma učila variť aj moja mama - to tam dáš tak od oka...tak som si nakúpila kuchárske knižky a začala som po svojom až keď som sa osamostatnila a piekla som aj z polovičných dávok lebo som bola sama so synom. Teraz pečiem súrodencom a známym na päťdesiatky a iné príležitosti. Dnes pečiem tortu na promocie pre neter. Priateľova mama ma naučila "bramborové knedlíky" stála som pri nej a všetko som sledovala a zapisovala som si, teraz mi priateľova sestra poslala recept na houskové knedlíky lebo bohužiaľ babička už sa na mňa pozerá z nebíčka,tieto som ešte neskúšala najprv ich uvarím a potom ich sem prilepím. Ak chceš na tie zemiakové /priateľ je z Karlových Varov/ sem pridám a môžem napísať aj môj recept na kysnuté rožkové knedle. Inak niekde v receptoch sú tri recepty mojich knedlí na iný spôsob.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Neviem, kde mas problem, mozno nenechas knedlu poriadne nakysnut, aj cesto je umenie urobit, nesmie byt velmi riedke, lebo sa ti neda spracovat, ale ani tuhe, potom nie je nadychana, tak na hrane.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

alla pozerala so do témy "Čo zo starých rožkov" už tam tá príloha nie je, v najbližšom čase ju pridám ale teraz nie aby nezhorel korpus na tortu.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
alla66 Pozri príspevok
Mám overené, že po pridaní prášku do pečiva je cesto nadýchanejšie...
zasa, ak sa pridá veľa droždia, je ho v ceste cítiť a potom sb "páli žáha"
Ja to robím: kvasok, 1 kg hladkej múky, trochu soli, 1/2 bal. prášku do pečiva, voda. Po uvarení na pare je knedľa vlačna, nerozpadáva sa po namočení do omáčky a je nadýchana.
0 0
kačer kačer

kačer je offline (nepripojený) kačer

ja robím z 1 kg muky, 1 vajce, 1 KL soli a kvások - droždie, cca 1/2 l mlieka a trochu cukru. Mlieko podla vláčnosti cesta, aby nebolo riedke ,ale ani huste- vtedy by boli knedle tvrdé. Takto ma to naučila moja mama a rodina si moje knedle nevie vynachváliť, teraz ich robim aj pre mamu a sestru
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Ja robím knedlu takto :
0,5 kg výberovej múky, 1 vajce, kvások, sol, teplé mlieko asi 2deci poriadne zamiešam varechou až sa cesto odlepuje od misky..potom nechám nakysnúť ale pol hod...cesto rozdelím na dve časti a ešte pol hod. nechám kysnúť....parím každú presne 15 minút
vždy sa mi podarí....je mäkká, nadýchaná...dírečková/u nás sa tak hovorí/
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
[B
tutiola[/B];1085940]Ja to robím: kvasok, 1 kg hladkej múky, trochu soli, 1/2 bal. prášku do pečiva, voda. Po uvarení na pare je knedľa vlačna, nerozpadáva sa po namočení do omáčky a je nadýchana.
[B
kačer[/B];1086148]ja robím z 1 kg muky, 1 vajce, 1 KL soli a kvások - droždie, cca 1/2 l mlieka a trochu cukru. Mlieko podla vláčnosti cesta, aby nebolo riedke ,ale ani huste- vtedy by boli knedle tvrdé. Takto ma to naučila moja mama a rodina si moje knedle nevie vynachváliť, teraz ich robim aj pre mamu a sestru

Otázka znie, koľko droždia dávate? Ja používam jednu kocku, počula som, že dávajú pol kocky, ale aj dve kocky na kg múky
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Vždy ich niekto v rodine obľubuje nadmieru, ale vždy sa varia inak...
Pridám aj ja môj recept:
1 kg hladkej múky T650, preosiať, v strede urobiť jamku, do nej dať robiť kvások 5 PL polohrubej múky, 1/2 l mlieka, 3 KL cukru, 1 balíček droždia, alebo 1 droždie sušené - lastovičky( ich presný názov neviem) kvások premiesiť jemne rukou a nechať vybehnúť. Keď zistíme, že je kvások hotový, pridám na toto množstvo 3 žĺtka, soľ, 1 dl kvalitného oleja( ja ho vždy vyberám podľa toho, či ten, ktorý mám otvorený vonia), miesiť metličkami elektrickým ručným šľahačom, tak dlho, až sa bude odliepať od kraja a misa bude hladká, bez zbytku cesta. Cesto musí po vymiesení "dýchať", keď strčíme jemne prst do cesta, musí sa cesto vrátiť späť. Ak nemáme misku-kysku, použijeme akúkoľvek dobrú misu na cesto, poprášime múkou, prikryjeme obrúskom a dáme kysnúť. Cesto dám na také miesto, aby nechytilo prievan, tzn.musí byť zatvorené okno, alebo dvere. Po prvom vykysnutí premiešam vareškou, a dám kysnúť ešte raz. Po druhom vykysnutí vyklopím cesto na pomúčenú dosku, vytvorím si 4 bochníky, ale mám pri tom dlane poliate olejom, cesto sa nelepí a lepšie sa s ním manipuluje. Do hrnca dám dostatočné množstvo vody, a použijem buď utierku nad parou, ale potriem ju olejom, alebo klasický parák( potretý olejom), keď voda začne vrieť, znížim plameň, prikryjem misou obrátenou hore dnom a nechám na pare cca 20-22 minút. Po uvarení krájam bielou niťou na plátky.
0 1
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

alla66 Pozri príspevok
Otázka znie, koľko droždia dávate? Ja používam jednu kocku, počula som, že dávajú pol kocky, ale aj dve kocky na kg múky
na 1 kg múky stačí kocka droždia, ja dávam na pol kg polku /niekedy dám viac a je to v ceste cítiť/
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
alla66 Pozri príspevok
Nedokážem ju urobiť takú nadýchanú, pýtala som sa x-krát....vždy mi odpovie : "Normálne, ako sa robí knedľa"...
To sú asi všetky rovnaké...alebo to robia naschvál...aby synáčikovia chválili len mamine produkty? Lebo aj mne takto hovorila.....
Inak sa mi podarila len jediný raz lepšia knedľa ako ona robí ..alebo aspoň taká istá...keď som si cesto robila v domácej pekárničke na chlieb.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
To sú asi všetky rovnaké...alebo to robia naschvál...aby synáčikovia chválili len mamine produkty? Lebo aj mne takto hovorila.....
Inak sa mi podarila len jediný raz lepšia knedľa ako ona robí ..alebo aspoň taká istá...keď som si cesto robila v domácej pekárničke na chlieb.
Aj tak si myslím, že to bude tým "miesením"....ja som "friškááá"...
svokra stíska misu medzi nohami celú hodinu
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Bingooo, to bude ono, cesto potrebuje vzduch a ziskat taznost, tak medzi nohy a pracuj...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať