Zavrieť

Porady

Čo na HERPES ?

Neviete mi niekto poradiť niečo na Herpes? Mám alergiu na slnko a včera mi vyšiel herpes na úplne celú spodnú peru. Bežné "mastičky" z lekárne nezaberajú , momentálne úžívam vnútorne ZODAC. Ale keby ste mi vedeli poradiť niečo z "prírody", bola by som vďačná za každú radu. Lebo je to nepríjemné, dosť bolestivé a vyzerám ako Quasimodo.
Usporiadat
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
Evaman
Neviete mi niekto poradiť niečo na Herpes? Mám alergiu na slnko a včera mi vyšiel herpes na úplne celú spodnú peru. Bežné "mastičky" z lekárne nezaberajú , momentálne úžívam vnútorne ZODAC. Ale keby ste mi vedeli poradiť niečo z "prírody", bola by som vďačná za každú radu. Lebo je to nepríjemné, dosť bolestivé a vyzerám ako Quasimodo.
Ja síce herpes nemávam , ale mávam často kútiky a vieš čo na to zaberá ? To žlté mazivo z ucha , neviem ako sa to presne nazýva. To mi poradila jedna babka a naozaj mi to funguje. Možno to zabera aj na herpes - neviem.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Pavla P Pavla P

Pavla P je offline (nepripojený) Pavla P

Skus v lekarni alebo v predajni zdravej vyzivy pripravok HERPIK - je to prirodny pripravok s vytazkom z cesnaku. Dostal aj nejake ocenenie.
Naposledy upravil Pavla P : 02.08.05 at 09:14 Dôvod: pravopis
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

kacena: poznám ľudí, ktorým skutočne to "mazivo" na herpes na perách zaberá
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Ja mávam veľmi často herpesy ..... hneď jak ma začne svrbieť pera potriem herpesinom - mastička z lekárne a nevyleje sa tak veľmi a rýchlejšie sa zahojí. Inak začala som užívať SPECTRUM vitamíny kôli tým herpesom a zatiaľ zaberá, 1 tabletka každý 3. deň, 1. týždeň som brala každé ráno 1 a potom tak každé 3 - 4 dni, ako ma napadne. Dosť mi to pomohlo. Teraz sa mi urobil síce herpes ale straaaaašne malinky, len ako hrčka v pere a vôbec ho nevidno..... Inak som bola predtým každú chvíľu vyliata .... Zatiaľ mi pomohlo toto ..... :-) Súcitim s tebou, viem čo to je ......
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Evaman
Ale keby ste mi vedeli poradiť niečo z "prírody", bola by som vďačná za každú radu.
Z "prírody" používam olej vylisovaný z jadierok rakytníka (kríkovitá rastlina). Bohužial, nepoznám presný slovenský a ani latinský názov. Môj zdroj: krajiny bývalého ZSSR. Tam je rakytník známy pod ľudovým názvom "oblepicha". (rakytník má plody - malé bobuľky, ktoré "oblepia" celé konáriky). Rakytníkový olej funguje na tieto problémy na 120%. Okrem toho je použiteľný na podporu hojenia akýchkoľvek jaziev, rán. A to dokonca aj vnútorne (napr., žalúdočné vredy).
S liečením herpesu týmto olejom mám osobné a len pozitívne skúsenosti.:p
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

A da sa ten olejček s "oblepichy" :-)))) dakde kúpiť? :-))
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ak máš známeho v lekárni daj si urobiť salicylový olejček, maj ho uschovaný vo dvierkach chladničky a keď začneš "cítiť" herpes, hneď natrieť a na druhý deň je preč. Pomáha aj na kútiky. Vyskúšané zaručene. Herpes je vírusovité ochorenie, opakujúce sa a salycil je na to "Jednotka"!
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

skúsim sa popýtať, ďakujem za dobrú radu ... :-)
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Ďakujem Vám všetkým veeeeeeľmi pekne.Je tu veľa rád , tak určite niečo z toho vyskúšam. Ja herpesy väčšinou nemávam, ale ak sa mi nejaký vyhodí raz do roka , tak to teda poriadny a teraz mám opuchnutú celú bradu a o pere ani nehovorím. Tak dúfam , že mi niečo z toho pomôže.
Ešte raz díky za Vaše rady.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ondrejvla
Ak máš známeho v lekárni daj si urobiť salicylový olejček, maj ho uschovaný vo dvierkach chladničky a keď začneš "cítiť" herpes, hneď natrieť a na druhý deň je preč. Pomáha aj na kútiky. Vyskúšané zaručene. Herpes je vírusovité ochorenie, opakujúce sa a salycil je na to "Jednotka"!
Verím, že môže byť dobrý...mám len dotaz súvisiaci s alergiou. Moja mamina nemohla užívať žiadne lieky, ktoré salicyl obsahovali, mala príznaky prudkej otravy.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Komu sa robia kútiky, mal by vysadiť na pár dní cukor.
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Už tu bolo napísaných veľa dobrých a osvedčených receptov a rád, ale napriek tomu by som odporučila výrobky s Aloe Vera. Je ich niekoľko, ktoré zmierňujú následky nielen uvedeného zdravotného problému. Pomáhajú i preventívne a podporujú aktivitu imunitného systému. Môžem odporučiť. Ak by si chcela viac informácii môžem odpovedať aj cez SS.
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Áno Aloe Vera Gél Life Essence je vhodný aj pre diabetikov ale nedá sa bežne kúpiť len objednať.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
herpes mávam dosť pravidelne..a osobne sa mi osvedčil herpesín.... a keď náhodou herpes nemám..veľmi dobrá mastička...je borozan
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Hlinkovx
herpes mávam dosť pravidelne..a osobne sa mi osvedčil herpesín.... a keď náhodou herpes nemám..veľmi dobrá mastička...je borozan
Mne pomáha Zovirax... aj pri oku mi pomohol!
0 0
fortunka fortunka

fortunka je offline (nepripojený) fortunka

no ja som mavala od malicka do nedavna herpesy v jednom kuse... vraj znizena odolnost organizmu a proste to mam v krvy, pomaha mi vit.B ... cize inak povedane kvasnice... ked uz je herpes tu tak nepomoze nic.. vacsinou ho vycistim niecim alkoholovym (momentalne dezinfekcnym prostriedkom na pokozku - Chiroderm) a necham pomaly vysusit... masticky mi na to nikdy nepomahali... a s tym uchom to som este nepocula asi vyskusam ak sa mi nieco take prihodi... ale ako hovorim vitaminy vitaminy a ziadny stres...
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

marek548
Ja síce idem len do 7 triedy základnej školy, ale viem, že krv je podľa vzoru kosť.
Tak ja by som napísal v kosti, v krvi.
No Marečko "chybička se občas vloudí".
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
ja mávam tiež herpes.. a mala som ho neúrekom, ked som bola tehotná. vyfasovala som zovirax.. očný. ale aj pleťový.. dalšia vec čo pomáha, je duvira a mala som aj lomaherpan.. ale bohužiaľ ten sa už nevyrába.. ten bol založený na prírodnej báze medovky lekárskej.. a nič podobného nie je
0 0
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
Evaman
Neviete mi niekto poradiť niečo na Herpes? Mám alergiu na slnko a včera mi vyšiel herpes na úplne celú spodnú peru. Bežné "mastičky" z lekárne nezaberajú , momentálne úžívam vnútorne ZODAC. Ale keby ste mi vedeli poradiť niečo z "prírody", bola by som vďačná za každú radu. Lebo je to nepríjemné, dosť bolestivé a vyzerám ako Quasimodo.
Prevencia: vyhýbať sa stresu a užívať B-komplex forte
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
vlasti.. zas tvoj vnúčik nás tu učí gramatiku?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať