Zavrieť

Porady

nedajte sa nachytat-prezvananie z neznamych cisiel

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Postrehli ste zase vlnu spekulacie s telefonovanim? Najdete si neprijaty hovor z nejakeho cisla, pripadne vam niekto po anglicky zavola a akoze ho to prerusi, no ako volajuci predpoklada, vela ludi zavola, lebo co ak a tam je nejake audiotextove cislo, co vam spapa vela bubakov. Jedno take vam davam do pozornosti:+14161234567, cize tam nevolat
Naposledy upravil arizona : 20.10.10 at 08:32
Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

tetrisss Pozri príspevok
Postrehli ste zase vlnu spekulacie s telefonovanim? Najdete si neprijaty hovor z nejakeho cisla, pripadne vam niekto po anglicky zavola a akoze ho to prerusi, no ako volajuci predpoklada, vela ludi zavola, lebo co ak a tam je nejake audiotextove cislo, co vam spapa vela bubakov. Jedno take vam davam do pozornosti:+14161234567, cize tam nevolat
Tak to sa mi nemôže stať, pretože mám blokované všetky odchádzajúce hovory mimo SR a do mobilných sietí a tiež na audiotextové čísla.
Ak potrebujem volať mimo SR, tak si to odblokujem. A toto by som doporučoval každému a nebudete prekvapení vysokým účtom
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Ja zasadne nevolam spat na nezname cislo. Ak chce niekto nieco odo mna, nech zavola este raz. A hlavne nevolam na nezname zahranicne cisla...
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
tetrisss Pozri príspevok
Postrehli ste zase vlnu spekulacie s telefonovanim? Najdete si neprijaty hovor z nejakeho cisla, pripadne vam niekto po anglicky zavola a akoze ho to prerusi, no ako volajuci predpoklada, vela ludi zavola, lebo co ak a tam je nejake audiotextove cislo, co vam spapa vela bubakov. Jedno take vam davam do pozornosti:+14161234567, cize tam nevolat
tiež som mala hovor v noci z čísla +393193269056.. prijala som, ticho, po pár sekundách ukončený...Tiež to nie je naše číslo...bol to omyl?
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Predpokladam, ze o domacich (slovenskych) telefonnych cislach uz ludia maju aspon aky-taky prehlad a rozoznaju pevnu linku alebo mobilne cislo od audiotexu.
Pokial ide o zahranicne cislo, tak pridam niekolko tipov:

- pozriet si medzinarodnu predvolbu a zistit, z akej krajiny to cislo pochadza
- zamysliet sa nad tym, ci poznam v danej krajine niekoho, kto by mi odtial mohol volat
- preverit si o ake telefonne cislo ide (pevna linka, mobil, audiotex, ine..)
- pouzit zdravy rozum po zvazeni predchadzajich krokov

Na preverenie, o aky typ cisla ide, aj z ktorej krajiny pochadza je uzitocny napr. tento link (cislo treba zadat aj s medzinarodnym prefixom napr. +421):

http://www.numberingplans.com/?page=...is&sub=phonenr
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

alla66 Pozri príspevok
tiež som mala hovor v noci z čísla +393193269056.. prijala som, ticho, po pár sekundách ukončený...Tiež to nie je naše číslo...bol to omyl?
talianske mobilne cislo, tak porozmyslaj, ci si na minulorocnej dovolenke nedavala cislo nejakemu juzanskemu krasavcovi
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
marko182 Pozri príspevok
talianske mobilne cislo, tak porozmyslaj, ci si na minulorocnej dovolenke nedavala cislo nejakemu juzanskemu krasavcovi
Marko182, hádam nežiarliš? Nepamätám si....
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

alla66 Pozri príspevok
Marko182, hádam nežiarliš? Nepamätám si....
jasne, ze nie, ja ti doprajem aj dvoch len aby si potom doma nemala "taliansku" domacnost
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
marko182 Pozri príspevok
jasne, ze nie, ja ti doprajem aj dvoch len aby si potom doma nemala "taliansku" domacnost
Marko182, uvediem ťa na pravú mieru...každej žene vyhovuje
k šťastiu jeden muž, špekulovať nad inými nemá zmysel...

to je ako s kameňom...ak máš na krku jeden kamienok, neutopíš sa.
Ale ak si ich priviažeš na krk viac, potopíš sa pod hladinu a dostať sa na povrch je veľmi ťažké. Keďže neviem plávať, som skromná, stačí mi jeden kamienok
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

alla66 Pozri príspevok
Marko182, uvediem ťa na pravú mieru...každej žene vyhovuje
k šťastiu jeden muž, špekulovať nad inými nemá zmysel...

to je ako s kameňom...ak máš na krku jeden kamienok, neutopíš sa.
Ale ak si ich priviažeš na krk viac, potopíš sa pod hladinu a dostať sa na povrch je veľmi ťažké. Keďže neviem plávať, som skromná, stačí mi jeden kamienok
s tym, ze KAZDEJ zene vyhovuje k stastiu jeden muz, si nie som tak celkom isty... ale to je na inu debatu...
kazdopadne suhlasim s tym kamienkovym prirovnanim a ten tvoj kamienok/tvojho kamienka pozdravujem
a uz ticho, lebo nas nejaki ujovia a tety moderatori zbiju za nase nekonstruktivne debaty
0 0
skjerry skjerry

skjerry je offline (nepripojený) skjerry

číslo s talianskou predvoľbou volalo aj kamarátke do firmy, našla ho na googli ako podvodné číslo, čiže predpokladám, že to je toto isté. Nám do firmy volávalo neznáme číslo, zdvihnem a ozve sa už iba tón. Prestala som to dvíhať a zatiaľ pokoj.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Mne takto niekto zvonil o 23:30, už som zaspával, a keď som to zdvihol, ozývalo sa iba trojstupňové pí-pí-pí. Tiež mi takto isto zvonil cez deň. Myslel som, že dajaká porucha operátora, či čo...
Nemám aktivovaný CLIP, takže číslo neviem, ale aj keby som vedel, tak naň rozhodne nebudem volať! Môj kredit je vždy okolo nuly, takže zlodeji aj tak nemajú šancu.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

alla66 Pozri príspevok
tiež som mala hovor v noci z čísla +393193269056.. prijala som, ticho, po pár sekundách ukončený...Tiež to nie je naše číslo...bol to omyl?
mala som volanie cez deň z podobného čísla: +393193269058
zdivhla som ihneď a ozval sa obsadzovací tón.
0 0
inajana inajana

inajana je offline (nepripojený) inajana

Nestalo sa vám v tomto ŠPORTOVOM období, že vám prišla SMS z NEZNÁMEHO TEL.Č. s textom:
"som na zápase zakyvam ti dotoho slovensko"
alebo
"Vstavaj v bare som sama čo fandim ;-( "
??
www
http://www.numberingplans.com/?page=...is&sub=phonenr
mi to označilo ako MOBIL. OPERÁTOR v KANADE ...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Tiež sa nedajte nachytať na rozprudenie mrtvych diskusii na

porade.sk, do ktorých nikto už viac ako pol roka nevložil žiadny príspevok.

napríklad.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Laco-monter Pozri príspevok
Tiež sa nedajte nachytať na rozprudenie mrtvych diskusii na

porade.sk, do ktorých nikto už viac ako pol roka nevložil žiadny príspevok.

napríklad.
... som nevedela, že sa to nesmie...
Asi si znovu musím prečítať Etiketu
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Eulalia Pozri príspevok
... som nevedela, že sa to nesmie...
Asi si znovu musím prečítať Etiketu
Samozrejme,že sa to smie..len poniektorí nám závidia ten záujem aj o staršie témy
Cez túto tému som sa "prelúskala" daľšími tromi a nebolo to na zahodenie,ako si Lacko myslí:-))))
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Eulalia Pozri príspevok
... som nevedela, že sa to nesmie...
Asi si znovu musím prečítať Etiketu
Ale môže. To neznamená, že téma, ak bola šesť mesiacov bez príspevku nie je aktuálna. Také ročné vyúčtovanie za byt, každý rok je nové, iné, ale nikdy to nie je mŕtva diskusia. Oproti Tebe je tu Laco nový. Preto trepe.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A podľa mňa - diskusia je už vtedy "mŕtva", ak je uzamknutá! Dovtedy je živá a len si tak "vegetí" a čaká.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

uno81 Pozri príspevok
Samozrejme,že sa to smie..len poniektorí nám závidia ten záujem aj o staršie témy
Cez túto tému som sa "prelúskala" daľšími tromi a nebolo to na zahodenie,ako si Lacko myslí:-))))
sito Pozri príspevok
Ale môže. To neznamená, že téma, ak bola šesť mesiacov bez príspevku nie je aktuálna. Také ročné vyúčtovanie za byt, každý rok je nové, iné, ale nikdy to nie je mŕtva diskusia. Oproti Tebe je tu Laco nový. Preto trepe.
misoft Pozri príspevok
A podľa mňa - diskusia je už vtedy "mŕtva", ak je uzamknutá! Dovtedy je živá a len si tak "vegetí" a čaká.
Priznávam, že ten môj príspevok bol myslený ironicky. Všade sa tu sťažujeme, že sa nehľadá, že sa len zakladajú nové témy na veci, ktoré tu už boli otvorené. A podľa môjho názoru aj ten posledný príspevok, pridaný po pol roku, bol správne vložený. Bol s aktuálnym problémom, ale nebola naň zbytočne otváraná téma, keďže niečo podobné tu už bolo.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať