Zavrieť

Porady

Ake saty sa hodia pre svedka na svadbu?

Ahojte poradaci,

mam taky problem, idem na svadbu velmi dobrej kamoske a vybrala si ma za svedka. Neviem ake saty sa viac hodia, tmavomodre satenove kratke saty okolo krku alebo vyrazno ruzove saty s odhalenym chrbtom. Som inac slobodna, mlada a potrebujem poradit, co sa viac hodi. Ak ma niekto chut mi poradit, foto mozem poslat na mail. Vopred dakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    V čom sa budeš cítiť dobre a pohodlne...
    Alebo sa postav v sobotu pred kostol a omrkni to

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Ak je svatba v kostole, vzala by som si tie modré, ako svedok alebo nevesta by som v kostole neukazovala chrbát. (pardon, možno som trochu konzervatívna)

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Ak si mladá a štíhla, akékoľvek spoločenské šaty či kostým si oblečieš a budeš sa v tom cítiť dobre, tak budeš vhodne oblečena. Čo sa týka svadby v kostole, stačí ak sa budeš držať všeobecných pravidiel pri vstupe do akéhokoľvek kostola, ktoré platia aj v zahraničí. Ak to budú šaty s hlbokým dekoltom vpredu či zadu, postačí prehodiť cez plecia vhodný šal, ktorý po obrade jednodcho strčiš do kabelky a mali by to byť šaty minimálne po kolena.

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    Zasada je nezatienit krasu nevesty. Je to jej den. ale osobne by som volila saty v ktorych sa budes citit pohodlne celu oslavu a ak to bude v lete tak napriklad detail tancujem spotim sa a mapa je na svete. A druha vec zenich bude mat tiez svedka ak ho poznas tak sa zladit. Ak to bude zena nech nie ste v rovnakej farbe. Ak muz a bude mat modre sako a biele ponozky tak treba modrobielu kombinaciu nech ladis

    snúbenica je offline (nepripojený) snúbenica

    snúbenica
    Určite by som volila tie, ktoré sú dlhšie. A ako radí arizona, v sobotu sa postaviť pred kostol a omrknúť to, a uvidíš že nie len nevesta ale aj iné dámy budú v šatách až po zem. Podľa mňa sú dlhšie viac elegantné ako krátke.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    ak je obrad v kostole, a saty maju vystrih ci uz vpredu alebo holy chrbat, tak nieco cez seba prehodit na tu dobu...

    inak ci kratke, dlhe, kostym... to je podla mna jedno... jedine co by som ja povazovala za riadne "fó pa" je oblecenie vo farbe nevestinych siat (hoci uplne jednoduche saty v bielej ci kremovej nebudu zle, len aby neboli prezdobene a neposobili skor ako svadobne)... musi byt jasne, ktora je nevesta

    mne sa paci ak su na svadbe damy v krasnych dlhych satoch, pride mi to take slavnostnejsie...

    i ked som zazila na kamaratkinej svadbe jednu taku (hm... ako slusne ju nazvat?)... no, dala si kratulinku suknu, skor teda sirsi opasok ako suknu, pancuchy cierne na kt. mala mega rychlik... a takto isla do kostola, nie ako svedkyna ale ako host na svadbe... na samotnu hostinu bola pozvana neskor a tam sa tiez vyfarbila.. prisla oblecena ako na diskoteku... leskle leginy a tricko z ktoreho odvsadial vykukala podprsenka... uprimne povedane obdivovala som nevestu ze to tolerovala... ale zase jej davam za pravdu ze nebude si kazit svoj den dakou trubou...

    ata111 je offline (nepripojený) ata111

    ata111
    kaco11 Pozri príspevok
    Ak muz a bude mat modre sako a biele ponozky tak treba modrobielu kombinaciu nech ladis
    Jednoznačne, joj to je pekná predstava. Uletená svatba v námorníckom štýle, krásna kombinácia na horúce letné dni.

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    kaco11 Pozri príspevok
    Zasada je nezatienit krasu nevesty. Je to jej den. ale osobne by som volila saty v ktorych sa budes citit pohodlne celu oslavu a ak to bude v lete tak napriklad detail tancujem spotim sa a mapa je na svete. A druha vec zenich bude mat tiez svedka ak ho poznas tak sa zladit. Ak to bude zena nech nie ste v rovnakej farbe. Ak muz a bude mat modre sako a biele ponozky tak treba modrobielu kombinaciu nech ladis
    Biele ponožky?!?!?!? Ani len zo srandy nie!!!!
    no tak obidvoje saty maju dlzku pod kolena a tie ruzove su dokonca este dlhsie...a velmiii by som chcela posobit slusne, aby som nahodou niekoho nepohorsila...ale zase, kedze to bude cez intenzivne leto...tak sa nechcem zababusit :-), tak este stale zvazujem...ale koniec koncov vacsina siat, ktore su okolo krku, maju odhaleny chrbaat...ale inac, este tu padla aj dobra rada...a to, dat si nejaku salu okolo ramien...
    Naposledy upravil Stephanie7 : 21.07.09 at 11:50

    ata111 je offline (nepripojený) ata111

    ata111
    Kúp si meter-dva jemného mušelínu podľa toho, aký sa ti hodí k šatám a doplnkom a budeš elegantná, odhalená i zahalená podľa toho, ako sa budeš cítiť. Daj si záležať na doplnkoch.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Stephanie7 Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,

    mam taky problem, idem na svadbu velmi dobrej kamoske a vybrala si ma za svedka. Neviem ake saty sa viac hodia, tmavomodre satenove kratke saty okolo krku alebo vyrazno ruzove saty s odhalenym chrbtom. Som inac slobodna, mlada a potrebujem poradit, co sa viac hodi. Ak ma niekto chut mi poradit, foto mozem poslat na mail. Vopred dakujem za rady.
    Ak máš problém v rozhodovaní medzi modrými a ružovými....Mám pár modelov, som si istá, nikomu nebude vadiť ich hriešny strih a budeš "jedinečná" družička
    Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 21:23
    Ahoj alla66, tak stiahla som si to, ale ani za svet sa mi to nechce rozbalit, ze vraj nejaku chybu to ma...no, alee aj tak diiik...snad si niekedy tiee hriesne modely mrkneem :-)

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    Stephanie7 Pozri príspevok
    Ahoj alla66, tak stiahla som si to, ale ani za svet sa mi to nechce rozbalit, ze vraj nejaku chybu to ma...no, alee aj tak diiik...snad si niekedy tiee hriesne modely mrkneem :-)
    Pretože alla66 nie je teraz tu a si zvedavá pripájam Ti to. Nebolo to treba zipovať. Nevidím na tých modeloch nič hriešne. Naopak z troch by som si vedela vybrať aj pre seba

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Stephanie7 Pozri príspevok
    Ahoj alla66, tak stiahla som si to, ale ani za svet sa mi to nechce rozbalit, ze vraj nejaku chybu to ma...no, alee aj tak diiik...snad si niekedy tiee hriesne modely mrkneem :-)
    Naľavo v lište klikni " Rozbaliť súbor "...malo by sa ti to otvoriť...Windows otvorí zip

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    2009 Pozri príspevok
    Pretože alla66 nie je teraz tu a si zvedavá pripájam Ti to. Nebolo to treba zipovať. Nevidím na tých modeloch nič hriešne. Naopak z troch by som si vedela vybrať aj pre seba
    Hriešna je cena

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Stephanie7 Pozri príspevok
    Ahoj alla66, tak stiahla som si to, ale ani za svet sa mi to nechce rozbalit, ze vraj nejaku chybu to ma...no, alee aj tak diiik...snad si niekedy tiee hriesne modely mrkneem :-)
    Mne sa to podarilo rozbaliť - tie šaty sú nádherné (aj keď zopár ich je na môj vkus "uletených").

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Čo sa týka farby šiat - vyber si tie o ktorých si myslíš, že ti viac pristanú. V tých sa budeš cítiť dobre. Súhlasim že dominantnou musí byť nevesta. Je to jej deň. Farebne by som sa zladila so svojím partnerom. Ten bude pri tebe celú svadbu. A čo sa týka pohoršovania sa tak pamätaj, že ešte nebola žiadna udalosť, kde by každému všetko vyhovovalo. Tým šálom prekvapiš možno viac hostí ako si myslíš. Veď napokon uvidíš sama koľkí pamätali na to, že idú do kostola nevhodne oblečení.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.