Zavrieť

Porady

Meno pre psa

čaute,

aké meno by sa Vám páčilo pre psíka?

páči sa Vám meno ako napr. Bak, Bax, Bady, Laky?

napíšte mi svoj názor. Ak máte doma psíka, tak môžte napísať aj jeho meno.

Ďakujeem.
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
podľa toho aký je to druh psíka. my máme doma kokeršpaniela a voláme ho Macko ale originál sa volá Max. z toho čo si napísala by sa mi páčilo asi Laky ale to sú také bežné mená čo má každý druhý pes na ulici.ja by som na tvojom mieste rozmýšlala nad niečím zaujímavým.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Najobľúbenejšie mená :
* Ben
* Bady
* Jessie
* Nelly
* Denny
* Abík
* Arthur
* Riky
* Lucky
* Bella
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Náš sa volá Laki. Píš ako počuješ. Každý iný ho volá Lucky. Hovor ako čítaš.
Predtým sme mali psíka, ktorý sa volal Bobo.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Niekde som čítala, že akého psa chceme mať, také meno mu treba dať. Ak nejakého ostrého, tak je vhodné meno napr. Brita. Ak to má byť dobrý stopár, tak meno Apač.

Môžeš pohľadať aj v kalendároch mien pre psov.
http://www.pedigree.sk/zaciname/jmeno/a/

Ak je to pes s papiermi, tak tam sú určité pravidlá podľa poradia vrhov.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Blankake Pozri príspevok
Niekde som čítala, že akého psa chceme mať, také meno mu treba dať. Ak nejakého ostrého, tak je vhodné meno napr. Brita. Ak to má byť dobrý stopár, tak meno Apač.

Môžeš pohľadať aj v kalendároch mien pre psov.
http://www.pedigree.sk/zaciname/jmeno/a/

Ak je to pes s papiermi, tak tam sú určité pravidlá podľa poradia vrhov.
Hi môj je BRUTUS. Dúfam ide s neho strach
britus.jpg  
Snímek 007.jpg  
1/1
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

2009 Pozri príspevok
Hi môj je BRUTUS. Dúfam ide s neho strach
No, ten veľký pes vyzerá, že sa ho bojí...
0 0
912 912

912 je offline (nepripojený) 912

v podstate ani nič, len baba ...viac
Nádherná čierna anglická kokrica Rebecca Fly. Volali sme ju ale BEKINKA alebo horšie, podľa toho ako poslúchala
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Blankake Pozri príspevok
No, ten veľký pes vyzerá, že sa ho bojí...
Asi sa bál. že naň šlapne. To meno dostal prvý deň. Vzala som ho na prechádzku a keď zbadal prvého psa s pišťaním sa bežal za mňa schovať. To meno ho malo povzbudiť. Inak nie je to typický yokšír. Štekal iba raz keď nám pred dverami zaspal bezdomovec.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja by som volila niečo menej "otrepané". Aby Váš psík bol pre vás jedinečný. Tak ako niekedy boli všetci psy Bobino, Rexo, Harino , tak dnes je samé Rony, Bady,Sony...
Meno by malo psíkovi aj "sedieť"
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Vopred sa ospravedlňujem nositeľom tohto mena, nechcem nikoho uraziť, ale známa má psíka, a ten sa vola Igor. Nie je to veľmi psie meno, ale je to celkom milé.
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

My máme doma 3-ročnú ryšavú kokeršpanielku a volá sa Tisha.Strašne jej to meno sedí.Je zlatá ,a doma poslúcha ,ale vonku je ako odtrhnutá z reťaze.Veľmi sa jej však nečudujem ,bývame v činžiaku, kde nemá veľa pohybu.Aj som dlho odolávala našej dcére mať psíka ,ale po 16 rokoch som sa dala nalomiť.Je fakt zlatá ,ale chlpy máme všade ,a to upratujem dookola.M.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Žabinka Pozri príspevok
Vopred sa ospravedlňujem nositeľom tohto mena, nechcem nikoho uraziť, ale známa má psíka, a ten sa vola Igor. Nie je to veľmi psie meno, ale je to celkom milé.

Dúfam že jej manžel alebo syn sa tak nevolajú. mohlo by sa stať že na zavolanie dobehnú všetci...
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Manual Pozri príspevok

Dúfam že jej manžel alebo syn sa tak nevolajú. mohlo by sa stať že na zavolanie dobehnú všetci...
A možno práve preto to tak riešila - na jedno zavolanie pribehnú všetci
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Žabinka Pozri príspevok
Vopred sa ospravedlňujem nositeľom tohto mena, nechcem nikoho uraziť, ale známa má psíka, a ten sa vola Igor. Nie je to veľmi psie meno, ale je to celkom milé.
naši susedia mali andulku, ktorá sa volala Igor. Tiež mi to bolo smiešne Ale, ked sa im to páči, tak čo ?
0 0
Barticek Barticek

Barticek je offline (nepripojený) Barticek

Moj pes je Bart, a sedi mu to je to taky vymyselnik ako ten z rozpravky, paci sa mi aj KENNY alebo SORAYA
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

My máme doma bišonku Ajku.
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
Náš pes je kríženec a vola sa Elly.Podmanila si celú rodinu.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

arizona Pozri príspevok
naši susedia mali andulku, ktorá sa volala Igor. Tiež mi to bolo smiešne Ale, ked sa im to páči, tak čo ?
Náhodou je to super meno, vyčarí úsmev na tvári. Ja mám doma Riša morské prasiatko, hádam sa neurazi náš admin , ale má rišavu srsť tak mu sadne , sorry že nepíšem o psíkoch, ale aj psík Riško môže byť
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

mne sa nepaci, ked maju psy ludske mena
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Náš sa volá Biondo - labradorský retriever,ako dieťa sme mali včiaka s menom Baldo . Ja si myslím, že meno by malo vystihovať jeho nositeľa- aj u psíkov...
Naša fenka Parson jack russelka je Tina- je hrozne zlá voči cudzím, tak aj dobre, že má také meno, ktoré sa nedá veľmi zle povedať ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať