Zavrieť

Porady

Prvotné príznaky tehotenstva zmizli

Ahojte, chcem sa poradiť. 23/08 som mala poslednú menštruáciu. 29/09 som si urobila dva tehotenské testy a boli pozitívne. Boleli ma prsia, bolelo ma v podbrusku, menstruacia mi uplne vynechala. Citila som vykyvy nalad. Zajtra sa chystam k lekarovi.
Dnes rano ako som sa zobudila, zistila som, že prsia ma už takmer vôbec nebolia a brucho už nemám napäté. Pravdu povediac, prestala som sa ako tehotná cítiť. Niaktoré príznaky som ani vôbec nemala, ale tak to bolo aj pri prvom dieťati. Nemám ranné nevoľnosti, nie som unavená, bradavky mi ešte neztmavli, nemám problém s pachmi, mám len zvýšený výtok. Nemohla som o dieťatko prísť? Nekrvácam, ale veľmi sa bojím. Je možné, že mi príznaky tak veľmi poľavili, že skoro nič necítim?? Nemôže ísť o mimomaternicové tehotenstvo? Ďakujem za rady.
Naposledy upravil Dav : 28.06.10 at 15:26
Usporiadat
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Môj názor je, že ak si mala pozitívny test, treba ísť k lekárovi. Obzvlášť pri výtoku, ak je krvavo sfarbený. Ja som mala kedysi tiež podobné problémy, avšak až v 16. týždni, mala som výtok až hnedej farby, a na sono zistili, že sa jedná o mŕtvy plod. Takže môže to byť hocičo, ale aj nič. Na všeobecné príznaky sa moc nespoliehaj, a choď k tomu lekárovi. Držím palce, aby bolo všetko v poriadku.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Výtok je bledý, žiadna krv. Zajtra idem k lekárovi.
0 0
Tinau Tinau

Tinau je offline (nepripojený) Tinau

momentálne pracujem a zároveň študujem ...viac
Ahoj, tak ja mam velmi podobne priznaky, najskor som mala bolave prsia, dostala som menzes ale len dva dni, bez bolesti (resp. slaba bolest) a koniec. Teraz sa mi prsia zmensili nie su napate, ale mam nejaku tazobu na zaludku. Snazime sa o dietatko, tak som sa aj zo zaciatku tesila, ale teraz neviem co si mam o tom mysliet. A vytok nemam ziaden. Pri tehotenstve musi byt vzdy vytok?
Nemate niekto skusenost s niecim podobnym?
Zajtra idem lekarovi len uz som nedockava
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Pri prvom som mala vytok. Taky hlienovity biely. Ten mam aj teraz. Uz si si robila tehotensky test? Potom napis, ako si dopadla u lekara.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

maryann.b Pozri príspevok
Pri prvom som mala vytok. Taky hlienovity biely. Ten mam aj teraz. Uz si si robila tehotensky test? Potom napis, ako si dopadla u lekara.
tak nieco podobne vylucuje aj moj organizmus-odlahlo mi,takze ako citam, je to v poriadku.
co sa tych priznakov tyka,ja mam len zväcsene a citlive prsia a aj zaha uz nie je taka casta ako pred par tyzdnami.
zatial mi nebyva zle.znasam to zatial v pohode.ale som len na zaciatku.....
ja nechcem strasit,aj ja ked idem na WC tiez kontrolujem nohavicky-po prvom neuspechu mam strach ze sa to zasa zopakuje.keby som zbadala len kvapku krvi,spanikarila by som a mozno by som zalarmovala cely okolity svet.
teraz sa dost pise o tzv.zamlknutych potratoch-kedy nemusis krvacat a predsa nie je dieta v poriadku-srdce nebije-cize plod odumiera......
to sa nemusi prejavit.dufam ze to nie je a nebude pripad ani jednej z nas,ktore tak tuzime po svojich "gulatych kopkajucich bruskach"....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

To že baby test potvrdil tehotenstvo nemusí byť ešte pravda, len krvné vyšetrenie a vyšetrenia gynekológom potvrdí/vylúči ozajstnú pravdu.
Pred rokmi moja známa nevedela dlho otehotnieť. Myšlienkou stať sa matkou bola tak posadnutá, že je vynechal menzes, baby test bol pozitívny, mala symptómy tehotnej, ranné nevoľnosti, dokonca sa jej začalo tvoriť mledzivo v prsiach.
Tak túžila po bábätku, až sa jej telo stotožnilo s túžbou a jej hormóny sa ,,zbláznili".
Takže najskôr vyšetrenie u ženského lekára a potom kontrolovať nohavičky, krvavé výtoky môžu byť znakom aj iného ochorenia.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Kedy ides lekarovi? Ja zajtra na 14,00. Potom mi daj vediet, ako si dopadla. Neviem ako sa to presne pocita, ale mala by som byt v cca 6-7 tyzdni. A oproti prvemu tehotenstvu, ktore som mala rizikove, sa citim az prekvapivo dobre. Test si si robila?
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

To fakt? Este v zivote som nepocula, ze pri falosnej gravidite vysiel pozitivny test ... ako mohla mat v sebe hormon HCG, ked necakala babo??
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

maryann.b Pozri príspevok
To fakt? Este v zivote som nepocula, ze pri falosnej gravidite vysiel pozitivny test ... ako mohla mat v sebe hormon HCG, ked necakala babo??
No nik tomu nerozumel,ale bolo tomu naozaj tak. Pravdepodobne tá jej túžba bola tak silná. Asi tri roky sa pokúšali s manželom o dieťatko a nešlo to. Potom, keď to nechali tak, prestali otázku potomstva riešiť deň-noc, kamoška oťarchavela a dnes je to už skoro dospelý chlapec. Psychika je ..... vec.

Mňa osobne teší každá tehuľka ktorú stretnem vo svojom okolí, kiež by ich bolo viac ako šafranu.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Myslim, ze u mna to nie je o psychike. Mozno ten prvy rok. Teraz som tomu uz davala volny priebeh. Uz som ani nedufala a podstupila som prve vysetrenia na klinike pre asistovanu reprodukciu.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

maryann.b Pozri príspevok
Myslim, ze u mna to nie je o psychike. Mozno ten prvy rok. Teraz som tomu uz davala volny priebeh. Uz som ani nedufala a podstupila som prve vysetrenia na klinike pre asistovanu reprodukciu.
Držím Ti palčeky na rúčkach aj na nôžkach !!!
Niekedy to naozaj príde aj samo. Moja suseda teraz v lete porodila zdravého synčeka. Za 15 rokov s manželom vyskúšali všetko, čo len vyskúšať mohli. Už nedúfali a aha, uzlíček šťastia tlačia v kočiariku a my susedia keď ideme kosiť trávniček, zisťujeme či je bábätko hore, aby sme ho nezobudili hukotom.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Držím Ti palčeky na rúčkach aj na nôžkach !!!
Niekedy to naozaj príde aj samo. Moja suseda teraz v lete porodila zdravého synčeka. Za 15 rokov s manželom vyskúšali všetko, čo len vyskúšať mohli. Už nedúfali a aha, uzlíček šťastia tlačia v kočiariku a my susedia keď ideme kosiť trávniček, zisťujeme či je bábätko hore, aby sme ho nezobudili hukotom.
Neviem,ale nám sa obaja chalani podarili hneď vždy v prvý mesiac...
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Stano, zasa sa pletieš do ženskej temy,
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Aj nám sa prvý podaril hneď prvý mesiac a toto druhé (aspoň dúfam, že tam je) presne po roku a mesiaci.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Darina1234 Pozri príspevok
Stano, zasa sa pletieš do ženskej temy,
Sa možem pochváliť,či už ani to sa nesmie???
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Darina1234 Pozri príspevok
Stano, zasa sa pletieš do ženskej temy,
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Sa možem pochváliť,či už ani to sa nesmie???
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Osky ako si dopadla u lekara? Neozvala si sa.

Ja dobre. Povedal, ze je to velmi skore stadium tehotenstva, ze babo je v maternici, len este nevidiet akciu srdiecka. Tak dufam, ze ked tam pojdem o dva tyzdne na ultrazvuk, tak uz tam bude. MaryAnn
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

no ahojte.
prave dnes som znova bola u lekara.a som trochu smutna,lebo lekar bol nesvoj a ani sam nevie co si ma o tom mysliet.pritom ja sa citim az podozrivo dobre,az na to,ze mam priam zrave obdobie.
myslela som,ze som uz tak v 5-6.tyzdni,ale podla dnesneho sona som asi omnoho kratsie tehotna.
nechapem to,lebo posledny MS bol 22.augusta.
minule /25.9./nebolo vidno vobec nic.len zvysenu sliznicu.
dnes,po 2 tyzdnoch sme videli plodovy vacok o velkosti 10 mm.ale ani naznak o plode,dietatko nie je absolutne vidno,ani pristroj ho nedokazal zmerat.
nechcem sa stresovat,len ten doktor ma zneistel,lebo sam bol akysi neisty.nevedel mi povedat ani v kt.som tyzdni,kedze este nieto vidno plod.nechapavo krutil hlavou a povedal,ze nabuduce uz isto musi vidiet plod lebo inak.....ai by to nebolo normalne.
o dva tyzdne mam prist znova,dostala som od hlavneho doktora potvrdenku na oslobodenie od prace,takze az do porodu som doma a beriem plny plat.
pozitivne beriem to,ze sa budem v plnej miere moct venovat sukromnemu vyucovaniu,na ktore mi pri praci skoro nezostal cas.ale som dost vyplasena.co si o tom mam mysliet?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

osky Pozri príspevok
no ahojte.
prave dnes som znova bola u lekara.a som trochu smutna,lebo lekar bol nesvoj a ani sam nevie co si ma o tom mysliet.pritom ja sa citim az podozrivo dobre,az na to,ze mam priam zrave obdobie.
myslela som,ze som uz tak v 5-6.tyzdni,ale podla dnesneho sona som asi omnoho kratsie tehotna.
nechapem to,lebo posledny MS bol 22.augusta.
minule /25.9./nebolo vidno vobec nic.len zvysenu sliznicu.
dnes,po 2 tyzdnoch sme videli plodovy vacok o velkosti 10 mm.ale ani naznak o plode,dietatko nie je absolutne vidno,ani pristroj ho nedokazal zmerat.
nechcem sa stresovat,len ten doktor ma zneistel,lebo sam bol akysi neisty.nevedel mi povedat ani v kt.som tyzdni,kedze este nieto vidno plod.nechapavo krutil hlavou a povedal,ze nabuduce uz isto musi vidiet plod lebo inak.....ai by to nebolo normalne.
o dva tyzdne mam prist znova,dostala som od hlavneho doktora potvrdenku na oslobodenie od prace,takze az do porodu som doma a beriem plny plat.
pozitivne beriem to,ze sa budem v plnej miere moct venovat sukromnemu vyucovaniu,na ktore mi pri praci skoro nezostal cas.ale som dost vyplasena.co si o tom mam mysliet?
Osky, nebuď nervózna a hlavu v chlade a nohy v suchu. Pokiaľ sa cítiš dobre, tak nie je dôvod na nervozitu. Neboj sa, bruško narastie a bábätko v ňom bude ešte riadne vystrájať !
Držím palce
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

To sme na tom dost podobne. Ja som bola u lekara v stredu. PM 23/08. Lekar mi povedal, ze je to len velmi mala tehotnost. Je v maternici ale je tak male, ze este nevidiet akciu srdca. 19/10 idem na dalsie sono. Citim sa vyborne. Spokojna budem ale az vtedy, ked uvidim byt srdiecko.

Osky, to bude tvoje prve babo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať