Zavrieť

Porady

Ako zistit vlastníka nehnutelnosti

Dobry den,potreboval by som poradit,či možem ja ako sukromna osoba príst na katastrál. úrad v našom meste a tam mi po uvedený akejkoľvek adresy prezradia vlastníka danej nehnutelnosti.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    habib je offline (nepripojený) habib

    habib
    no práve tam som včera hladal a po pár pokusoch ma to zrušilo,že plánovaná odstávka,alebo niečo podobne.Ale teraz to zase šlape,len fakt neviem,pod ktorou položkou to hladat,ked nepoznám meno,ani dátum narodenia ani číslo listu vlastníctva

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    habib Pozri príspevok
    no práve tam som včera hladal a po pár pokusoch ma to zrušilo,že plánovaná odstávka,alebo niečo podobne.Ale teraz to zase šlape,len fakt neviem,pod ktorou položkou to hladat,ked nepoznám meno,ani dátum narodenia ani číslo listu vlastníctva
    Poznáš teda len čo?

    habib je offline (nepripojený) habib

    habib
    adresu,číslo popisné a číslo bytu..........myslel som že si to najprv najdem na mape na tej stránke katastru,ale aj ked som to otvoril cez IE a nainštal. ten PlugIn aj tak som to nerozchodil.......

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    habib Pozri príspevok
    adresu,číslo popisné a číslo bytu..........myslel som že si to najprv najdem na mape na tej stránke katastru,ale aj ked som to otvoril cez IE a nainštal. ten PlugIn aj tak som to nerozchodil.......
    Tu by to malo fungovať:

    https://www.katasterportal.sk/kapor/...BytFormInit.do

    habib je offline (nepripojený) habib

    habib
    no to som skúšal ale som zamrzol na ,,súpisné čislo,, to by som asi zistil na tej mape,ale tu proste neotvorím.Nikde tam neni ani položka ulica,alebo niečo konkrétnejšie.....len dopíšem že sa mi jedná o byt v paneláku

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    habib Pozri príspevok
    no to som skúšal ale som zamrzol na ,,súpisné čislo,, to by som asi zistil na tej mape,ale tu proste neotvorím.Nikde tam neni ani položka ulica,alebo niečo konkrétnejšie.....len dopíšem že sa mi jedná o byt v paneláku
    Ja sa pripájam cez Mozillu a v pohode som si zistila náš byt - ale je pravda, že som zadala aj súpisné číslo - to je povinný údaj.

    A nainštaloval si si ActiveX?

    habib je offline (nepripojený) habib

    habib
    už som si poradil..........predsa na zmluve k nášmu bytu je to číslo a ja potrebujem zistit kto býva nad nami.........robia strašný bordel,tak aby som vedel s kým sa budem bavit.......tak zatial dík

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    habib Pozri príspevok
    už som si poradil..........predsa na zmluve k nášmu bytu je to číslo a ja potrebujem zistit kto býva nad nami.........robia strašný bordel,tak aby som vedel s kým sa budem bavit.......tak zatial dík
    Keď išlo o bytovku, v ktorej bývaš, tak si si ju mohol nájsť aj podľa tvojho mena...

    Ako zistit vlastníka nehnutelnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.