Zavrieť

Porady

minimalna mzda

nasi zamestnanci maju v pracovnej zmluve nasledovne zlozky mzdy:

zakladna napr. 9 tis
pohybliva 4 tis
osobne ohodnotenie do ....tis


Je nutne aby uz zakladna mzda bola vo vyske minimalnej mzdy alebo staci ze zakladna + pohybliva /ktoru vzdy dostanu/ bude vyssia ako min.mzda? Ide mi o to, ci musim robit dodatky k pracovnej zmluve, ak od 1.10.05 bude minimalna mzda 6800 x 1,4 /3.stupen/ = 9520,00 Sk
Usporiadat
Jura Jura

Jura je offline (nepripojený) Jura

To by si stále musela robiť dodatky k PZ, podľa mňa stačí keď v príslušnom mesiaci
keď nedosiahne mzda výšku MM ,tak to doplatíš.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

rumanova
nasi zamestnanci maju v pracovnej zmluve nasledovne zlozky mzdy:

zakladna napr. 9 tis
pohybliva 4 tis
osobne ohodnotenie do ....tis


Je nutne aby uz zakladna mzda bola vo vyske minimalnej mzdy alebo staci ze zakladna + pohybliva /ktoru vzdy dostanu/ bude vyssia ako min.mzda? Ide mi o to, ci musim robit dodatky k pracovnej zmluve, ak od 1.10.05 bude minimalna mzda 6800 x 1,4 /3.stupen/ = 9520,00 Sk
Súčet základnej, pohyblivej a osobného ohodnotenia nesmie byť menší ako minimálna mzda zodpovedajúca stupňu náročnosti.
0 0
ajka ajka

ajka je offline (nepripojený) ajka

Potrebovala by som poradiť:

Zamestnankyňa má 1/3 úväzok. Je odmeňovaná hodinovou mzdou.
Aká je jej minimálna mzda?
37,40 x počet hodín ktoré mala v mesiaci odpracovať? Za august mala odpracovať 15 dní po 3 hod.
Alebo to rátam z min. mzdy že 6500/3 čo je 2167,-Sk?
0 0
anka anka

anka je offline (nepripojený) anka

Ak je platena na hodinu, tak je potrebne pocitat mzdu podla odprac. hodin x 37,40.-Sk
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

anka
Ak je platena na hodinu, tak je potrebne pocitat mzdu podla odprac. hodin x 37,40.-Sk
Hodinová sadzba môže byť nižšia, ale celkový hodinový príjem nemôže byť nižší ako minimálna mzda. Treba zohľadniť aj druh práce. Viď príspevok č. 3. Presnejšie.
Naposledy upravil STRELEC : 10.09.05 at 11:51 Dôvod: Gramatická oprava
0 0
Vladimír Ozimý Vladimír Ozimý

Vladimír Ozimý je offline (nepripojený) Vladimír Ozimý

človiečik
Dufam ze hodinova min. mzda sa netyka DVP. Dakujem
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Minimálna mzda sa na dohodu o vykonaní práce nevzťahuje.
0 0
Soňula Soňula

Soňula je offline (nepripojený) Soňula

Plánujem v zamestnať 1 zamestnanca. Som SZČO, zamestnanec by mal minimálnu mzdu. Koľko je teraz minimálna mzda, ešte stále 6 500 ? Mohol by mi niekto napísat všetky odvody, čo sa musia platit z tejto minimálnej mzdy? Koľko zostane z tejto sumy "čistá mzda"? Ďakujem vopred.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Soňula
Plánujem v zamestnať 1 zamestnanca. Som SZČO, zamestnanec by mal minimálnu mzdu. Koľko je teraz minimálna mzda, ešte stále 6 500 ? Mohol by mi niekto napísat všetky odvody, čo sa musia platit z tejto minimálnej mzdy? Koľko zostane z tejto sumy "čistá mzda"? Ďakujem vopred.
O odvodoch, dani (aj v súvislosti s minim. mzdou) je toho na Porade habadej. Čistá (netto) mzda je závislá aj od počtu detí. Navrhujem ísť cez vyhľadávanie. Totiž odpovie Ti to na otázky, o ktorých teraz ešte netušíš, že by si si ich mal (-a) položiť.
Naposledy upravil STRELEC : 12.09.05 at 10:01 Dôvod: Dopísanie vety
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Soňula
Plánujem v zamestnať 1 zamestnanca. Som SZČO, zamestnanec by mal minimálnu mzdu. Koľko je teraz minimálna mzda, ešte stále 6 500 ? Mohol by mi niekto napísat všetky odvody, čo sa musia platit z tejto minimálnej mzdy? Koľko zostane z tejto sumy "čistá mzda"? Ďakujem vopred.
Najprv sa musíš prihlásiť do sociálky a zdravotky ako platiteľ poistného - zamestnávateľ a hneď potom prihlásiš zamestnanca. Tlačivá sú na webe www.socpoist.sk, a zdravotka (v ktorej je tem zamestnanec) napr.www.vszp.sk.
Na týchto stránkach nájdeš aj príslušné odvody.
Min.mzda je zatiaľ 6500,-Sk, ale v októbri sa bude meniť.
Prikladám prílohu, snáď pomôže.
0 0
zelik zelik

zelik je offline (nepripojený) zelik

Ak zamestnanec je na maródke, prípadne nastúpi v polovici mesiaca a preto nedosiahne výšku min. mzdy - AJ VTEDY MU MUSíM DOPLATIT do výšky min. mzdy kvôli odvodom do zdravotnej a sociálnej poisťovne???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zelik
Ak zamestnanec je na maródke, prípadne nastúpi v polovici mesiaca a preto nedosiahne výšku min. mzdy - AJ VTEDY MU MUSíM DOPLATIT do výšky min. mzdy kvôli odvodom do zdravotnej a sociálnej poisťovne???
Minimálna mzda je mesačná, ak v mesiaci je odpracovaný len určitý počet dní, mzda je prepočítaná na počet týchto dní . Zhrnuté: hod. mzda nesmie byť nižšia ako je u 1.stupňa náročnosti práce t.j. 37,4 hod.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

zelik
Ak zamestnanec je na maródke, prípadne nastúpi v polovici mesiaca a preto nedosiahne výšku min. mzdy - AJ VTEDY MU MUSíM DOPLATIT do výšky min. mzdy kvôli odvodom do zdravotnej a sociálnej poisťovne???
Samozrejme, že výpočtom mzdy za neúplný mesiac sa Ti primerane zníži aj základňa pre výpočet odvodov do fondov. Nezd. časť . ZD vždy "v plnej výške" znižuje základ dane, ale novonastupujúceho zamestnanca sa spýtaš či ozaj chce podpísať "Vyhlásenie ..." ku dňu nástupu. Nezd.časť. ZD si totiž mohol uplatniť u predošlého zamestnávateľa, pravda, pokiaľ ním nebol napr. Kaník.
0 0
Zdena Zdena

Zdena je offline (nepripojený) Zdena

ahojte, chcem zamestnat pracovnika na minimalnu mzdu a nie je mi celkom jasny vypocet. pracovnik bude odmenovany mesacnou mzdou 6900,00 sk. v zavislosti od dlzky mesiaca mu musim prepocitavat mzdu aby mal na hodinu 39,70? alebo ma zaujima iba vyska minimalnej mesacnej mzdy? samozrejme pri odpracovani celeho mesiaca.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Môže Ťa zaujimať iba výška minimalnej mesačnej mzdy? samozrejme pri odpracovani celeho mesiaca, záleží od Teba
0 0
Zdena Zdena

Zdena je offline (nepripojený) Zdena

Mohla by som poprosit odpoved trosku "polopatisticky"? Dakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zdena
ahojte, chcem zamestnat pracovnika na minimalnu mzdu a nie je mi celkom jasny vypocet. pracovnik bude odmenovany mesacnou mzdou 6900,00 sk. v zavislosti od dlzky mesiaca mu musim prepocitavat mzdu aby mal na hodinu 39,70? alebo ma zaujima iba vyska minimalnej mesacnej mzdy? samozrejme pri odpracovani celeho mesiaca.
Ak mzda nedosiahne v kalendárnom mesiaci výšku minim.mzdy, zamestnávateľ poskytne doplatok, ktorý predstavuje rozdiel medzi dosiahnutou mzdou a výškou minimálnej mzdy.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Ak nemáte kolektívnu zmluvu, treba brať ohľad aj na minimálny mzdový nárok, ktorý sa zo zákona počíta na odpracovanú hodinu aj pre mesačne odmeňovaných (bohužiaľ). Pozri §120 Zákonníka práce. Ak je dlhý mesiac a pracovník odpracuje napr.176 hodín, jeho mesačná mzda je 6900, ale minimálny mzdový nárok bude 176 x 39,70 = 6988 Sk. Mal by dostať doplatok do minimálneho mzdového naŕoku 88 Sk.
0 0
Vroblová Vroblová

Vroblová je offline (nepripojený) Vroblová

Potřebuji poradit, jak zaokrouhlím přepočtenou měsíční minimální mzdu 6900/40 hod. úvazek na úvazek 37,5 hod. 40:37,5 = 1,066666 x 6900= 7359,9995.
Přepočet min. hodinové řeší zákon.
Děkuji
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Mesačná minimálna mzda sa pri nižšom stanovenom úväzku ako 40 hodín neprepočítava, ostáva 6900 Sk.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať