Zavrieť

Porady

Výkaz SP z internetu

Skúšala som na internete vypisovať Mesačný výkaz pre sociálku a problém je v tom, že keď tam chcem napísať číslice, tak mi to stále píše len písmená, resp. keď chcem napísať napr. názov firmy, tak mi to píše samé nezmyselné písmená, nie tie, ktoré stláčam. Neviete poradiť v čom robím chybu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

    Luckasari
    ide o to, aku verziu Acrobat mate, ak je anglicka, tak pise haky-baky, v ceskej mi to funguje dobre, pisem spravne pismena aj cisla

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Luckasari
    ide o to, aku verziu Acrobat mate, ak je anglicka, tak pise haky-baky, v ceskej mi to funguje dobre, pisem spravne pismena aj cisla
    Myslím, že anglickú. A kde si môžem stiahnuť českú verziu? Ďakujem.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    andrejka
    Aj mne sa to stávalo, ale musela som si natiahnuť acrobat 5,0 CZ a bolo to OK.
    Mohla by si mi prosím ťa napísať postup, akým to sťahuješ, lebo mne sa to nedarí. Skúšala som tie horeuvedené adresy od Majky a nejde mi to. Neviem, kde robím pri sťahovaní chybu. Veľmi by si mi tým pomohla. ďakujem, Jana

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    A ešte by som sa chcela spýtať niekoho, kto je z Trnavy, resp. odovzdáva výkazy na SP Trnava, či môžem poslať vytlačený výkaz z internetu ma čiernobielej tlačiarni, alebo to musí byť farebné ?

    Viki je offline (nepripojený) Viki

    žena Viki
    JanaGT - ahoj, ja posielam ciernobiely vykaz v Bratislave a je to v pohode, takze aj v Trnave by mali taky vykaz prijat. Ved skus, ked budu mat namietky, zavolaju Ti.

    Jamka je offline (nepripojený) Jamka

    Jamka
    To je supr. Ja som si z internetu sťahovala výkazy a ručne som vpisovala údaje...Ale som šikovná....Takže vďaka Vám zavádzam nový systém.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Viki
    JanaGT - ahoj, ja posielam ciernobiely vykaz v Bratislave a je to v pohode, takze aj v Trnave by mali taky vykaz prijat. Ved skus, ked budu mat namietky, zavolaju Ti.
    Viki a používaš takto aj napr. registračný list a iné tlačivá?

    jessica je offline (nepripojený) jessica

    neznášam keď neviem a nerozumiem... ...viac jessica
    Aj mňa by zaujímalo či je na stránke SP aj prihláška a odhláška zamestnanca? Alebo si musím ísť zobrať tlačivo osobne?

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    To už nie je prihláška a odhláška, všetko sa robí na Registračnom liste FO a ten je tiež na stránke SP.

    Viki je offline (nepripojený) Viki

    žena Viki
    Vsetky tlaciva (vykazy, hlasenia, registracie......) posielam ciernobiele - SP, ZP, DU - ale nevyplnam ich na internete, mam totiz program na vyplnanie tlaciv a da sa tam tlacit bud na tlacivo originalne, kde doplni len kolonky, alebo tlacivo aj s podkladom -co je moj pripad. A dalsia dobra vec na nom je, ze vyplnene tlacivo sa da ulozit a pri opatovnom vyplnani prepisem len udaje zmenene. Program stoji 975 Sk, co myslim firmu nezatazi a upgrade su zdarma.
    Doporucujem pozriet stranku www.rksoft.sk
    Ulahci Vam to pracu.
    Prajem pekny den

    riuska je offline (nepripojený) riuska

    riuska
    Na SP v Trnave budu rada, ze im nejake tlacivo prinesiete...Vobec nezalezi ci je vytlacene farebne alebo cierno bielo. Odovzdavala som reg.list a mala som nahodou vytlacene (cernobielo) viacej prazdnych so sebou - aj tie si odo mna vypytala ...

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    som v TA a posielam ciernobiely.- mozno to je uz nmeaktualne, ale nic to.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.