Zavrieť

Porady

gmail.com

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Ahojte, prosím vás o radu. V škole máme vytvorenú spoločnú emailovú schránku na gmail.com. Doručená pošta sa po prečítaní dostane do spamu - nezostane medzi doručenou. V čom môže byť problém? V mojej osobnej schránke tento problém nemám. Ďakujem.
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zdenka131 Pozri príspevok
Ahojte, prosím vás o radu. V škole máme vytvorenú spoločnú emailovú schránku na gmail.com. Doručená pošta sa po prečítaní dostane do spamu - nezostane medzi doručenou. V čom môže byť problém? V mojej osobnej schránke tento problém nemám. Ďakujem.
Preto to ide do spam-u,lebo to systém tak vyhodnotí a to pravdepodobne preto, že to ide viacerým ľuďom naraz-a to je jeden zo základných znakov spam-u...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Dost casto sa tam dostavaju maily bez predmetu napr., pripadne velmi zavisi od adresy, z ktorej je poslany.

A ak uz sa tam dostane nejaky mail, a oznacis ho tym, ze ho otvoris a das toto nie je spam, tak tak pride z takej istej adresy mail znovu?
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Všetky naše emaily majú uvedený predmet. Email je najskôr doručený do doručenej pošty . Keď si ho chce prečítať ďalšia, ktorá má tiež prístupové heslo do schránky, email tam už nie je, ale sa nachádza v spame.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Tak nech ide do spamu, nech ho oznaci a klikne na toto nieje spam, tak ho hodi do dorucenej posty.
A problem moze byt aj v tom, ze do jednej schranky ma pristup x ludi
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Podívej se v nastavení u Přeposílání a protokol POP/Imap, jestli je označeno...
Jsou-li zprávy stahovány pomocí protokolu POP chci: Uchovat kopii v Doručené poště na Gmailu
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Aké sú Vaše skúsenosti s gmailom? Stáva sa Vám,že Váš mail sa k adresátovi nedostane vôbec, alebo je doručený až po jednom,či dvoch dňoch?
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

gmail používam asi 3 roky, ale ešte nebol žiadny problém, zatiaľ mi vždy poštu doručilo včas, neviem či má niekto zlé skúsenosti no ja som spokojná.
0 0
jobobe jobobe

jobobe je offline (nepripojený) jobobe

Priateľ
Na gmail sa nemôžem sťažovať. Zo všetkých poštových serverov ktoré súkromne využívam je najspoľahlivejší. Mail mám doručený v priebehu pár minút.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Veď práve to...doteraz ani ja som nikdy nemala s ním problém,mám ho asi 2 roky, každému došli maily, iba v poslednej dobe vraj nebol doručený mail hneď, či za niekoľko hodín, či za deň a preto som sa tu s Vami radila :-) čo myslíte, v čom môže byť ten problém? Rada by som fakt vedela v čom je ten "zádrhel".... :-)
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

gmail je zrejme najspolahlivejsi volne dostupny emailovy server. Podla mna dostupnost je takmer 99,99999%. Zavislost dorucenia mailu zavisi aj od serveru na ktorom je prijemnca ak je to gmail, tak dorucenie trva par sekund. Ma neskutocne velku (dinamicku) kapacitu, ktora postupne rastie (momentalne mam 7,4GB). Dokaze posielat a prijimat prilohy az o kapacite 25MB
STACI !!!
0 0
jobobe jobobe

jobobe je offline (nepripojený) jobobe

Priateľ
email odosielaš z gmailu na gmail?
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Fero11 Pozri príspevok
gmail je zrejme najspolahlivejsi volne dostupny emailovy server. Podla mna dostupnost je takmer 99,99999%. Zavislost dorucenia mailu zavisi aj od serveru na ktorom je prijemnca ak je to gmail, tak dorucenie trva par sekund. Ma neskutocne velku (dinamicku) kapacitu, ktora postupne rastie (momentalne mam 7,4GB). Dokaze posielat a prijimat prilohy az o kapacite 25MB
STACI !!!
Jasné, stačí z gmailu na gmail - žiaden problem
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

jobobe Pozri príspevok
email odosielaš z gmailu na gmail?
nie, na iný server
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Tak potom by som preveril ten iny server
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Ďakujem a pekný večer :-)
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Ďakujem za rady. Upravila som nastavenia, dúfam, že to už bude OK.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

DObrý deň, prosím vás pekne o radu v nasledovnom: už vyše roka mám na gmaili založený email a teraz som si založila ešte jeden a ak si obidva otvorím na lištu, tak vlastne ten prvý otvorený mi zmizne, resp. premení sa na na email čo mám otvorený ako druhý. Nedá sa s tým niečo urobiť? V čom môže byť problém? Že pri založení majú obdiva emaili rovnaké meno a priezvisko? Ďakujem.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

V jedenj chvilu mozes byt prihlasena iba na jeden Google ucet z jedneho pocitaca.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

salvosko Pozri príspevok
V jedenj chvilu mozes byt prihlasena iba na jeden Google ucet z jedneho pocitaca.
Ak ak si jeden otvorím normálne na lištu a druhý dám cez outlook? Ďakujem
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Do outlooku alebo thunderbirdu si predpokladám môžeš dať uctov koľko chceš. Len web rozhranie má s tým problém.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať