Zavrieť

Porady

Avast! Internet Security 5.0

Dobry podvecer,chcel by som sa spytat,ze ci nepoznate stranky kde sa nachadzaju alebo ci nemate licencne kulce na Avast! Internet Security 5.0.Je to nova verzia celeho avastu.Viac informacii o novom Avaste na ..pridal by som ja link ale nejde mi to takze pozrite si na stahuj.cz novinky a tam najdete do podrobna rozobraty Avast! Internet Security 5.0 a Avast! Free 5.0.

Dakujem za pomoc.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

Zamoro
Ano ano dakujem,ale ja som myslel skor Avast! Internet Security 5.0 a hlavne licencne kluce k nej.

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Tu sa kupuje! Po zakúpení ti možno príde na tebou zadanú e-mailová adresu licenčný kľúč.

http://download.cnet.com/Avast-Free-...=dl&tag=button

tu si stiahneš FREE verziu a nainštaluješ, potom na www.avast.com zažiadaš (po zadaní e-mailovej adresy) o ličenčný kľúč, ktorý ti príde a ten vložíš do programu a je to!

Celkové zhrnutie:
Avast! Internet Security 5.0 je platená a Avast! Free 5.0 je voľná (free)!
Naposledy upravil misoft : 23.01.10 at 20:11

Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

Zamoro
Ja viem ze sa kupuju tieto verzie od vyssie od Home->Professional->Internet Security.Ale ako bolo aj na predoslej verzii 4.8, tak tam Avast Pro sa dal tak oblbnut ze si vlozil licencne kluce ktore si stahol na nete a mal si to zadarmo.A tu na 5.0 sa to nejako neda,pretoze treba vlozit cely licencny subor z priponou .avastlic.Na internete som nasiel na Avast! Internet Security 5.0 licencne kluce ale len vo formate .txt a neviem ako ich tam mam vlozit.
Naposledy upravil Chobot : 25.01.10 at 09:30 Dôvod: porušenie etikety

dalid je offline (nepripojený) dalid

dalid
Zamoro - ty si naozaj nepochopil, ze tu ti nikto nebude radit akym sposobom mozes obist licencne prava k platenemu softwaru??!!!!

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Zamoro!
Svojim posledným príspevkom si porušil etiku tejto Porady - zverejnil si licenčné kľúče - vraví sa tomu warez. Toto je týchto stránkach neprípustné.

Žiadam moderátora, aby Zamorovi udelil BAN!

Avast! Internet Security 5.0

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.