Zavrieť

Porady

Problem s microSD

:D
Ahojte,
mam tu dalsi problem .K mobilu (Samsung c3050) som dostala 1G pamatovu kartu a k nej bola microSD karta.Chcela som si dat do pc nejake fotky z mobilu tak som dala pamatovku do microSD karty a potom do tlaciarne (iba cez tlaciaren sa to da dat do pc) do pc som fotky mohla dat, ale ked som si chcela dat z pc do mobilu nejaku hudbu alebo obrazky tak mi tam napisalo: "disketa je chranena proti zapisu,zruste ochranu alebo vymente disketu"
neviete niekto kde sa da ta ochrana zrusit alebo je problem v niecom inom?
Vopred dakujem za vsetky rady.
Usporiadat
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

Predpokladám že tú mikro SD kartu si dala do SD redukcie a teraz Ti nejde s nou robiť. Pozri na obrázku v oranžovom je zámka karty. Tú treba len potlačiť smerom, odomknuté. Ak som dobre pochopil. Prípadne si ešte kúp redukci USB: http://195.28.79.50/prilohy/25409000277_0.jpg
redukcia SD.jpg  
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tinkaaa Tinkaaa

Tinkaaa je offline (nepripojený) Tinkaaa

:D
No to som tiez skusala odomkla som ju, ale aj tak mi to tam pise asi budem musiet kupit to USB,ale dakujem za radu
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Podla mna ju treba naformatovat v telefone a potom pripoji k PC a pouzivat s PC.
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

salvosko Pozri príspevok
Podla mna ju treba naformatovat v telefone a potom pripoji k PC a pouzivat s PC.
Buď kartu naformátovať v telefone ako píše salvosko, alebo kúpiť tú redukciu ( čo som priložil link ) USB do PC a naformátovať ju v PC. Sa mi zdá dosť nepraktické pripájať sd kartu k pc cez tlačiareň. Ale dá sa aj tak.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Ona ma asi v tlaciarni reader na karty ako ja mam, je to to iste ako USB reader lebo tiez je to cez USB pripojene.
Podla mna to treba naformatovat v telefone, zvykne byt problem s kartami ked sa formatuju v PC a potom pouzivaju v zariadeniach typu telefon, fotak a podobne.
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

salvosko Pozri príspevok
Ona ma asi v tlaciarni reader na karty ako ja mam, je to to iste ako USB reader lebo tiez je to cez USB pripojene.
Podla mna to treba naformatovat v telefone, zvykne byt problem s kartami ked sa formatuju v PC a potom pouzivaju v zariadeniach typu telefon, fotak a podobne.
Môže byť.
Stretol som sa už z niečím podobným vo fotakoch. Kamarát dal 4 gigovu kartu do fotaka, ten to nepodporoval a spravil si z nej 1 gigovu. Pc ani za svet nedokázal vrátiť s5 na 4 giga. V prilohe je programek ktorý vám pomôže z chybami pamäťových kariet v prípade ked pc nezaberie.
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Nerozumiem preco si telefon nepripojila rovno k PC cez USB port??? Mal by sa prihlasit ako dalsi disk, mozno ale bude treba v nastaveniach mu nadefinovat, aby sa "tvaril" ako externy disk..

podla vyrobcu ho predsa ma: http://www.samsung.com/sk/consumer/m...etail&tab=spec
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

dalid Pozri príspevok
Nerozumiem preco si telefon nepripojila rovno k PC cez USB port??? Mal by sa prihlasit ako dalsi disk, mozno ale bude treba v nastaveniach mu nadefinovat, aby sa "tvaril" ako externy disk..

podla vyrobcu ho predsa ma: http://www.samsung.com/sk/consumer/m...etail&tab=spec
Presne tak. Otázka ale je či jej dodali aj kábel, pretože nech pozerám ako chcem, nevidím tam mikro usb vstup. To znamená že kábel si treba dokúpiť. Alebo je v balení a nevidím?
Radšej by som si kúpil USB redukciu viacfunkčnú, aj ked budem musieť vyťahovať kartu, ako mať jeden kábel použiteľný len na jednu vec. Tot je ale na majiteľovi, ako sa rozhodne.
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Ci je v baleni vie hadam sam majitel
Mne je zas pohodlnejsie mat pri PC micko USB kabel a pripojit 1 alebo 2 mobil, ako stale z nich vyberat karty a davat ich do redukcie a do citacky kariet. To je ale asi iba otazka zvyku a co komu viacej vyhovuje

Pozrel som balenie k telefonu, co ma moja polovicka (Samsung S 5600) a ma tam ten USB kabel!!!
0 0
Tinkaaa Tinkaaa

Tinkaaa je offline (nepripojený) Tinkaaa

:D
salvosko:ja som ju uz v mobile formatovala a ano aj ja mam v tlaciarni ten reader na karty

dalid:no ale ja som tam ten USB kabel nemala

jojom:skusim to cez ten program ak ani to nepomoze budem musiet kupit USB kabel alebo redukciu USB

A ten mobil stal 1euro tak asi preto mi k tomu nedali USB kabel a ine veci.
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

K C3050 by si mala mat v baleni USB kabel (datovy kabel). U Samsungu to napojis normalne cez systemovy konektor (tam, kde davas aj nabijacku a headset), nema micro USB. Nainstaluj do PC "Samsung PC Studio" (standardne by si mala mat aj CD) a kludne mozes vselico nahadzat na SD kartu. Formatovat SD by si mala vzdy v mobile, Samsungy su extra nachylne na spravne formatovanie.
Mobil stoji 1 EUR nie zato, ze je shit, ale preto, ze je v akcii k mesacnemu programu s 2-rocnou viazanostou.

Oprava: na Slovensku nema Samsung C3050 v zakladnom baleni ani USB ani CD.

na stiahnutie: Samsung New PC Studio - http://www.samsung.com/sk/support/do...=Samsung+C3050
Naposledy upravil luigi72 : 10.02.10 at 18:18 Dôvod: oprava + doplnenie
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Tak to nechápem, prečo na náš trh ho dávajú bez kábla... že by kvôli cene??
0 0
Tinkaaa Tinkaaa

Tinkaaa je offline (nepripojený) Tinkaaa

:D
No ved o to ide ze k tomu nic nebolo ani USB ani to CD .
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
luigi72 Pozri príspevok
K C3050 by si mala mat v baleni USB kabel (datovy kabel). U Samsungu to napojis normalne cez systemovy konektor (tam, kde davas aj nabijacku a headset), nema micro USB. Nainstaluj do PC "Samsung PC Studio" (standardne by si mala mat aj CD) a kludne mozes vselico nahadzat na SD kartu. Formatovat SD by si mala vzdy v mobile, Samsungy su extra nachylne na spravne formatovanie.
Mobil stoji 1 EUR nie zato, ze je shit, ale preto, ze je v akcii k mesacnemu programu s 2-rocnou viazanostou.

Oprava: na Slovensku nema Samsung C3050 v zakladnom baleni ani USB ani CD.

na stiahnutie: Samsung New PC Studio - http://www.samsung.com/sk/support/do...=Samsung+C3050
stiahla som si tento prográmek pre samsung C3050, preto že ani ja som nemala CD ani kábel...Lenže...po nainstalováni a pripojení telefonu sa vypíše: zaridenie USB nebolo rozpoznané....čo to znamená? Viete mi niekto poradiť. Ďakujeeem.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Windows ho nerozpozná.Ovládač nemá podporu WIN7,alebo naopak,WIN7 nepodporuje ten ovládač.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Vlado40 Pozri príspevok
Windows ho nerozpozná.Ovládač nemá podporu WIN7,alebo naopak,WIN7 nepodporuje ten ovládač.
ahoj Vlado, mne s toho Win7 už porazí....trápili sme sa s GE a Operou a všetko bolo tým, že to nebolo pre Win7....skoro sme rozobrali PC
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ahoj.

Ako to veď operu si stiahla zo stránky opera.com.Nemám problém ani s Operou ani GE na WIN7 32 bit aj WIN7 64bit.

Opera a GE nie sú rozdelené na verzie operačných systémov.

Ešte sa raz pozri : štart-ovládací panel-použivateľské konta a bezpečnosť-použivateľské konta-zmeniť nastavenie kontroly použivateľských kont.Ukazovateľ má byť na druhej priečke zhora.
Naposledy upravil Vlado40 : 12.03.10 at 18:11
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Operu som nestiahla a Predajca mi oznámil že Windows sa nedá zle nainstalovať. Buď ide alebo nie.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

vasulka Pozri príspevok
stiahla som si tento prográmek pre samsung C3050, preto že ani ja som nemala CD ani kábel...Lenže...po nainstalováni a pripojení telefonu sa vypíše: zaridenie USB nebolo rozpoznané....čo to znamená? Viete mi niekto poradiť. Ďakujeeem.
Skús toto Samsung studio aj pre WIN7:

http://www.softpedia.com/progDownloa...oad-89776.html
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Vlado40 Pozri príspevok
Ahoj.

Ako to veď operu si stiahla zo stránky opera.com.Nemám problém ani s Operou ani GE na WIN7 32 bit aj WIN7 64bit.

Opera a GE nie sú rozdelené na verzie operačných systémov.

Ešte sa raz pozri : štart-ovládací panel-použivateľské konta a bezpečnosť-použivateľské konta-zmeniť nastavenie kontroly použivateľských kont.Ukazovateľ má byť na druhej priečke zhora.
nastavenie je správne
Bez názvu1.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať