Zavrieť

Porady

Macingova - 28 dnova detoxikacna kúra

Ahojte, nevie mi niekto poradit, kde by som si mohla stiahnut 28 dnovu detoxikacnu kuru (Kniha Zhubnete jednou a navzdy) od Macingovej Antonie? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    tekvicka Pozri príspevok
    Ahojte, nevie mi niekto poradit, kde by som si mohla stiahnut 28 dnovu detoxikacnu kuru (Kniha Zhubnete jednou a navzdy) od Macingovej Antonie? Dakujem

    Želám pekný večer.

    Kamarátka držala uvedenú kúru, dokonca aj komunikovala s jej autorkou. Schudla, ale nie navždy. Keď sa vrátila k bežnej strave, kilogramy sa jej vrátili a nejaké ešte aj pribudli.

    Hlasovalo 3 pouzivatelov

    Užitočné (3)
    terezamaria, monika74, fulmaja
    (2)
    miramax1, zk24
    3

    tekvicka je offline (nepripojený) tekvicka

    tekvicka
    Dakujem pekne za odpoved, ja schudnut ani nechcem a nastastie to nepotrebujem , len mi bola ta kura odporucana na detoxikaciu organizmu, vzhladom na urcite zdravotne problemy.

    rasub je offline (nepripojený) rasub

    rasub
    Neviem, kde by sa dala táto kniha stiahnuť,treba si ju asi len objednať, ale túto detoxikačnú kúru môžem len odporučiť, ja ju držím už druhý krát, cítim sa výborne, prvýkrát som za 28 dní schudla 8 kg, teraz som v polovici a schudla som 4 kg, neviem aké zdravotné problémy máš, ale oplatí sa ju vyskúšať.
    nájdete ju na uloz.to ja vás prosím i info, koľko vody môžem vypiť v priebehu dňa. Som prečítala celú knihu a všade je len odporúčané množstvo treba dodržať, ale nikde nie je napísané koľko to je

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    detoxikačné kúry nie sú na chudnutie!!!!!!!!!!!!!

    Macingova - 28 dnova detoxikacna kúra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.