Zavrieť

Porady

Skenovanie - presmerovanie na inú tlačiareň

Zdravím, chcel by som vedieť viac info o tomto, a či sa to vôbec dá.
Mam multifunkčnú tlačiareň HP 1215 all-in-one...plne funkčná, akurát tam nie sú náplne, a chcem sa spýtať, či by sa jej skener dal presmerovať na inú tlačiareň presnejšie KONICA MINOLTA PagePro 1350EN.
Jednoducho by som chcel toto:
že na tej multifunkčnej tlačiarni dám skenovať, a vytlačí mi to na inej tlačiarni.
lebo nebaví ma najprv skenovať do pc a zasa z pc do druhej tlačiarne. dakujem.
nechcem si kupovat novy skener, lebo tá multifunkčna ma celkom kvalitny skener.

Tú KONICU MINOLTU mam napojenú sieťovo do switcha a do pc. jednoducho cez RJ 45 kabel, a ide všetko v pohode, a to hp mam napojene cez usb.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Bohuzial sa to neda. Predpokladam ze chces nieco ako kopirku kde das original do HP a kopia ti vylezie z Minolty.
    Jedine ak by existoval nejaky soft co by to vedel cez seba prebublat, mozno cez TWAIN ale netusim ci take nieco existuje.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ak sa to nepôjde priamo , tak zoskenuj - ulož do súboru , otvor a potom daj tlačiť na Minoltu.

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    salvosko Pozri príspevok
    Bohuzial sa to neda. Predpokladam ze chces nieco ako kopirku kde das original do HP a kopia ti vylezie z Minolty.
    Jedine ak by existoval nejaky soft co by to vedel cez seba prebublat, mozno cez TWAIN ale netusim ci take nieco existuje.

    Ano, presne chcem aby to viliezlo z minolty

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    na nete som našiel, že konica podporuje tvain, dalo by sa to nejak nastavit cez prehliadač?, lebo cez prehliadač konfigurujem tlačiaren.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Nemám odskúšané, ale Irfanview má funkciu Copy shop, kde sa vyberie Twain zdroj, skener a nasmeruje sa na tlačiareň. Prikladám obrázok dialógu, kde sa to dá nastaviť.
    Irfanview.jpg  

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Zrejme to pôjde , zatiaľ iba teória u mňa nemám teraz zdieľanú tlačiareň.
    Skúsil som skener HP a tlačiareň stačí vybrať zdieľanú :
    Naposledy upravil Vlado40 : 26.03.10 at 22:20
    COPY.jpg  

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    najlepsie ked snenujes cez siet do priecinka na tej tlaciarnia a na tej tlaciarnui uz len nastavis ze nech tlaci dokumenty z priecinka

    Satyrius je offline (nepripojený) Satyrius

    Satyrius
    tomas67 Pozri príspevok
    Zdravím, chcel by som vedieť viac info o tomto, a či sa to vôbec dá.
    Mam multifunkčnú tlačiareň HP 1215 all-in-one...plne funkčná, akurát tam nie sú náplne, a chcem sa spýtať, či by sa jej skener dal presmerovať na inú tlačiareň presnejšie KONICA MINOLTA PagePro 1350EN.
    Jednoducho by som chcel toto:
    že na tej multifunkčnej tlačiarni dám skenovať, a vytlačí mi to na inej tlačiarni.
    lebo nebaví ma najprv skenovať do pc a zasa z pc do druhej tlačiarne. dakujem.
    nechcem si kupovat novy skener, lebo tá multifunkčna ma celkom kvalitny skener.

    Tú KONICU MINOLTU mam napojenú sieťovo do switcha a do pc. jednoducho cez RJ 45 kabel, a ide všetko v pohode, a to hp mam napojene cez usb.
    Ak to chces priamo tacidlo skener - vylezie na tlaciarni asi nie...

    cez komp neni problem ved relativne kazdy skenovaci soft umoznuje priamu tlac. Vyberies kam to chces tlacit a mozes mat 100 tlaciarni...bez suboru ...priama tlac

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..opýtam sa tu...mám HP Photosmart -skener+tlačiareň a k nej inštalačné cd...potrebovala by som nejaký program, v ktorom by tá HP len skenovala, lebo tlačiť na nej nemienim a inštalačné cd mi natiahne do pc kopu zbytočností,takže po použití skeneru musím celé cd odinštalovať....skúšala som niečo z toho vyhodiť-ale dáko sa mi nezadarilo..neviete o nejakom spôsobe, či programe?..
    ďakujem...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.