Zavrieť

Porady

najlepsi freeware antivirus

Prosim poradte ktory je najlepsi free antivirus, ci Avast Home edition, Avira free antivirus alebo Microsoft Security Essentials, neviem sa rozhodnut. Cital som aj tento clanok http://www.dsl.sk/article.php?id=8895&hot=4 a niekde som cital, ze Avira free antivirus ma pomale skenovanie a podla tohto clanku aj vysoke percento falosnych pozitivnych detekcii, ale vela ludi hovori, ze najde aj to co NOD nenajde, takze neviem. Zvazoval som aj Avast a microsoft ale neviem ktory s tychto troch AV je najlepsi, poradte
Usporiadat
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

NOD v pohode, momentálne mám avast,

AVG sa mi neosvedčil /fungovala mi len Opera ako prehliadač/

AVIRA bude moj ďalší antivirák, ak odinštalujem avast.

Avast som mal v angl.verzii, ale musel som znovu nainštalovať slovensku verziu a tá je len na 3 mesiace...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

Laco-monter Pozri príspevok
NOD v pohode, momentálne mám avast,

AVG sa mi neosvedčil /fungovala mi len Opera ako prehliadač/

AVIRA bude moj ďalší antivirák, ak odinštalujem avast.

Avast som mal v angl.verzii, ale musel som znovu nainštalovať slovensku verziu a tá je len na 3 mesiace...
No dik, ale potreboval by som trochu podrobnejsie rozobrat preco ten a ten AV by som si mal nainstalovat, trochu mi nejdu do hlavy viacere veci, ak mas avast tak preco si opat presiel na sk verziu ked v cz mutacii je verzia 5.0 takze ten prechod bol zbytocny, este nechapem preco pouzivas avast home edition ked avira je tez v free verzii, preto by som potreboval lepsie rozobrat a odovodnit tvoju odpoved
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ja som bežný užívateľ, nerozumiem čo prečo a ako funguje.

Niekedy robím vo svojom PC uplne nelogické veci,ale funguje.

Ešte šťastie,že trochu rozumiem angličtine , inak by som bol v PC stratený...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Laco-monter
Musíť ťa poopraviť. Avast 4.8 Home Edition je FREE a má aj slovenskú lokalizáciu - je to (skoro) plnohodnotný antivír. (To skoro - týka sa to plánovania). Databáza (po registrácii Avastu - bezplatnej a po zaslaní licenčného kľúča - bezplatné!) je DENNE dopĺňaná a obnovovaná!
Avast som mal v angl.verzii, ale musel som znovu nainštalovať slovensku verziu a tá je len na 3 mesiace...
To preto, lebo si si nezažiadal o licenčný kľúč - platný 1 rok. Potom stačí zažiadať znova a je zaslaný nový.

Avast mám od začiatku a doteraz mi nepustil žiadne svinstvo do PC (pri náznaku hrozby - podla nastavenia - ma od stránky odpojí).

Ešte doplním: Začínal som ver. 4.0, postupne mi upgradovali na 4.7 a potom na 4.8. Stačilo len potvrdzovať. Žiadne poplatky, žiadne požiadavky z ich strany.
Tomuto vravím prístup!!!
5 0
magnum magnum

magnum je offline (nepripojený) magnum

podla skusenosti avira najmenej zahlcuje pocitac a avast s nortonom najviac...

co sa tyka detekcie tak s avirou aj s ms essential som spokojny... ale ms je pomalsie ako avira
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

magnum Pozri príspevok
podla skusenosti avira najmenej zahlcuje pocitac a avast s nortonom najviac...

co sa tyka detekcie tak s avirou aj s ms essential som spokojny... ale ms je pomalsie ako avira
myslel si aviru free antivirus alebo platenu verziu? a co hovoris na množstvo pozitivnych falosnych detekcii v avire? microsoft je oproti avire dost v tomto lepsi, neviem sa rozhodnut, viem ze avira v platenej verzii je dobra ale neviem ako vo free verzii oproti avastu a microsoftu
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Avira, nedavno vysla verzia 10.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
misoft Pozri príspevok
...žiadne svinstvo do PC (pri náznaku hrozby - podla nastavenia - ma od stránky odpojí)...
aj toto je veľmi dôležité - ako viem daný produkt nastaviť, resp. ako reagujem na jeho podnety. Totiž aj sebelepší program pri zlom nastavení, resp. nesprávnom používaní môže byť deravý a naopak - aj slabší, ale dobre nastavený s plným využitím jeho možností vie poskytnúť docela dobré výsledky...
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Pouzivam Aviru uz roky, plus ju ma sestra, svokor a doporucujem ju aj zakaznikom ako free riesenie. Zatial mi vychadza lepsie hlavne vykonovo ako Avast hlavne na starsich strojoch. Co sa tyka detekcie tak si na tom rovnako aspon co mam skusenosti.
NOD nechcem odkedy mi menil XML subory pocas tahania cez internet takze bohvie co urobi s inymi ...
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Používam aviru a je mi dobre.
0 0
axbx axbx

axbx je offline (nepripojený) axbx

Pouzivam AVAST, predtym som mal AVG.AVAST ma pre domacich pouzivatelov verziu zadarmo, tak ze sa zaviazes ze nepodnikas, zaregistrujes sa, poslu ti kod, ten si zadas a plati na 1 rok, po roku ta vyzvu na obnovenie kodu, obnovis kod a zase zadarmo, je to v slovecnine alebo v cestine, nepamatam. A ide, mozes si nastavit vsetko, to znamena, co ma kontrolovat a ako a kedy aktualizacia svojho antiviroveho suboru, to potrebuje ako info o poslednych virusoch, ale aj tak niekdy pride aktualizacia aj pocas prace, to si riadi sam a tebe posle o tom hlasku, ze mas najnovsie info o viroch v PC. Je OK.
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

salvosko Pozri príspevok
Pouzivam Aviru uz roky, plus ju ma sestra, svokor a doporucujem ju aj zakaznikom ako free riesenie. Zatial mi vychadza lepsie hlavne vykonovo ako Avast hlavne na starsich strojoch. Co sa tyka detekcie tak si na tom rovnako aspon co mam skusenosti.
NOD nechcem odkedy mi menil XML subory pocas tahania cez internet takze bohvie co urobi s inymi ...
no asi si dam tu Aviru, ale este by som sa chcel spytat, ze co este pouzivas kedze avira free neobsahuje Anti-Spyware, AntiAdware, AntiPhishing, proaktivnu ochranu, WebGuard, a MailGuard.
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

misoft Pozri príspevok
Avast mám od začiatku a doteraz mi nepustil žiadne svinstvo do PC (pri náznaku hrozby - podla nastavenia - ma od stránky odpojí).
Tiez pouzivam Avast uz asi 2 roky a zatial som nemal ani najmensi problem. Ziadne virusy, trojske kone, ani nic podobne. Pri podozreni na skodlivy kod na stranke, prerusi spojenie a opyta sa, ci chces napriek tomu pokracovat.

Takze u mna maximalna spokojnost.
1 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

antivirovým riešením je aj nepustiť windows na internet... Urobiť dualboot. Win na nevyhnutné veci ktoré nejdú pod linuxom a na net linux, ktorý vírusom odoláva veľmi slušne aj bez antivirového programu...
0 0
pupinos pupinos

pupinos je offline (nepripojený) pupinos

já jsem používal nod32...ten mi ale po nějaké době přestal fungovat....tak jsem si zaplatil eset smart security 4 na dva roky a už jen prodlužuji smlouvu...už bych nebral nic jinýho..a pokud jde o avast a nebo avg(a ještě k tomu free....)...to bych nebral ve full verzi ani zadarmo...nikdy mi to nic nevyléčilo/nesmazalo či ani nenašlo...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Celkom som spokojný aj s týmto ...

Spyware Terminator je freewarová (GNU GPL) aplikácia chrániaca Váš počítač pred spywarem, adwarem a podobnou obtiažnou háveďou. Jeho súčasťou je i rezidentný štít, ktorý podľa jednoduchého nastavenia chráni pred "podozrivými operáciami", ako napríklad zápis do registrov, spustenie aplikácie inou aplikáciou, a podobne. Sám sa automaticky aktualizuje a nedávno sa stal jeho súčasťou antivírový modul Clam rovnakej licencie.

Jeho pôvod z Brna napovedá, že jeho súčasťou je i česká lokalizácia. Inštalácia i ovládanie je veľmi jednoduché a nevyžaduje žiadne vyššie znalosti.
http://www.softmania.sk/Spyware-Terminator.html
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Avast si nedavaj .. to ako keby si nic nemal ... len dobry pocit ... ja by som nemal ani ten pocit dobry ... celkom fajn a spokojny by som bol jedine pri spywareterminator ... ale pravdaze pre neskuseneho uzivatela je tam torksa problem ... lebo on fungueje aj ak firewall teda kontorluje komunikaciu kazdy program co piustits takze vies ked sa cheniekto alebo nieco do tvojho PC naburat .a. aty sa sam rozhgodnes ci povolis komunikaciu alebo nie ... a mnohokrat sa stalo ludom vo firme ze proste nevedeli co to je bac dali to zakazat a potom sa cudovali preco im nejde otot a preco nejde toto .a. bolproblem to zas povolit ... ale urcite spywareterminator... Aviru nepoznam ... takze to nehodnotim
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

buchač Pozri príspevok
Celkom som spokojný aj s týmto ...



http://www.softmania.sk/Spyware-Terminator.html
a ak by som si dal aviru a este ten spyware terminator? Ale zas neviem ci by tie dva programy neboli v konflikte, takze neviem. A este ako mam vyriesit AntiPhishing, WebGuard, a MailGuard porad.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Lukáš 142 Pozri príspevok
a ak by som si dal aviru a este ten spyware terminator? Ale zas neviem ci by tie dva programy neboli v konflikte, takze neviem. A este ako mam vyriesit AntiPhishing, WebGuard, a MailGuard porad.
Neboli by v konflikte ... lebo ty si zapinas a vypinas co sa moze a nemoze byt takze ked povolis v spywareterminatorovi akcie co robi nejaku druhy soft tak to ho encha robit svoju cinost a nestara sa : ) aj ked osobne by som odporucal len jedno alebo druhe a naprikald ten spyware terminator raz za cas zapnut nechat si preskenovat disk a potom vypnut .. neskuseny uzivatel si moze neopatrenim zakat to co by nekedy v buducnosti potreboval
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

sfinks Pozri príspevok
Neboli by v konflikte ... lebo ty si zapinas a vypinas co sa moze a nemoze byt takze ked povolis v spywareterminatorovi akcie co robi nejaku druhy soft tak to ho encha robit svoju cinost a nestara sa : ) aj ked osobne by som odporucal len jedno alebo druhe a naprikald ten spyware terminator raz za cas zapnut nechat si preskenovat disk a potom vypnut .. neskuseny uzivatel si moze neopatrenim zakat to co by nekedy v buducnosti potreboval
Vies ked ta avira vo free verzii nema Anti-Spyware, AntiAdware, AntiPhishing, proaktivnu ochranu, WebGuard, a MailGuard tak preto by som radsej oba nechal zapnute naraz, pretoze ak bude nieco vypnute a potom raz za cas zapnem spywareterminator a mi tam nieco najde tak uz moze byt neskoro, len neviem ci spywareterminator ma proaktivnu ochranu, a ci neni treba ked naistalujem spywareterminator vypnut firewall na windowse a zda sa mi ze ho ma aj router zapnuty. A co mam spravit s AntiPhishing, WebGuard, a MailGuard porad
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať