Zavrieť

Porady

Prenos kontaktov z mobilu do PC

Dobrý deň,
mám mobilný telefon nokia 5310 a od rána sa trápim so skopírovaním kontaktov z mobilu do PC a nejde mi to, pomôže mi niekto prosím Vás? Program Nokia PC Suite mám v PC nainštalované.
Ďakujem a želám krásny deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ormika Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    mám mobilný telefon nokia 5310 a od rána sa trápim so skopírovaním kontaktov z mobilu do PC a nejde mi to, pomôže mi niekto prosím Vás? Program Nokia PC Suite mám v PC nainštalované.
    Ďakujem a želám krásny deň
    Veď v Nokia PC Suite máš záložku kontakty. Daj si ich načítať z mobilu a vyexportuj ich do súboru, ktorý uložíš na HDD v PC. Potom tento súbor môžeš naimportovať do nového mobilu, alebo aj do toho istého.

    Ak cheš tie kontakty len zazálohovať, tak použi funkciu zálohovanie údajov z mobilu a tam ťa to navedie, aby si si vybrala, ktoré dáta chceš zálohovať.

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Najlepsie bude, ak si kontakty zosynchronizujes z programom v PC. Najvyhodnejsie je MS Outlook (to podporuje vdaka vlastnym programom Nokia a dalsie znacky). Raz za cas si to synchronizuj - budes mat zalohu, a v pripade ze sa ti pokazi (stratis, ukradnu ti, vymenis) mobil, tak jednoducho z PC natiahnes data do mobilu.

    Co sa tyka tych kontaktov, skus komplet odinstalovat Nokia PC Suite, stiahni si najnovsiu verziu a nainstaluj ju, tak ako pise Chobot.

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    Chobot Pozri príspevok
    Veď v Nokia PC Suite máš záložku kontakty. Daj si ich načítať z mobilu a vyexportuj ich do súboru, ktorý uložíš na HDD v PC. Potom tento súbor môžeš naimportovať do nového mobilu, alebo aj do toho istého.

    Ak cheš tie kontakty len zazálohovať, tak použi funkciu zálohovanie údajov z mobilu a tam ťa to navedie, aby si si vybrala, ktoré dáta chceš zálohovať.
    Práveže mi to nejde, v tej záložke mám len kontakty ktoré mám v mobile, mimo kartu, tak som si v telefone všetky kontakty skopírovala do telefonu a keď si to následne otvorím v PC Suite, tak tam mám stále len tie pôvodné 4 kontakty ktoré som mala na začiatku. Ach jo, už som bezradná a vďaka, idem to teda nejako ešte skúšať. Totižto som si kúpila nový telefon, tiež Nokiu, sms a mms a všetko ostatné som si zazálohovala do PC, ale kontakty mi nejdú

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ormika Pozri príspevok
    Práveže mi to nejde, v tej záložke mám len kontakty ktoré mám v mobile, mimo kartu, tak som si v telefone všetky kontakty skopírovala do telefonu a keď si to následne otvorím v PC Suite, tak tam mám stále len tie pôvodné 4 kontakty ktoré som mala na začiatku. Ach jo, už som bezradná a vďaka, idem to teda nejako ešte skúšať. Totižto som si kúpila nový telefon, tiež Nokiu, sms a mms a všetko ostatné som si zazálohovala do PC, ale kontakty mi nejdú
    Skús si nainštalovať najnovšiu verziu PC Suite. Mne to pomohlo.

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    Dobrý deň.Vedel by niekto poradiť,ako dostať kontakty z PC-z outlooku do Samsungu Galaxy S Advance?Kdesi som čítal,že by sa to malo dať cez Kies air,ale nejak na to neviem prísť.Ďakujem

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Cez KIES nie, tam si urobíš iba ak zálohu kontaktov čo máš v telefóne a až potom ich ak je treba vieš nahrať späť do telefónu v prípade ich zmazania v telefóne.
    Však si pridaj outlook konto do telefónu a sosynchronizuj si kontakty a tieto si potom vieš už dať do pamate telefónu, prípadne na gmail.

    Prenos kontaktov z mobilu do PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.