Zavrieť

Porady

Automatická práčka

Zdravím, ktorú značku automatickej práčky doporučujete? A naopak, ktorú by ste si určite nekúpili? Zaujímajú ma hlavne spredu plnené práčky. Ďakujem.
Usporiadat
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Určite by som si už nikdy nekúpila ARDO - tú mám teraz a nie som s ňou spokojná. Predtým som mala Whirpool-ku, s tou som bola maximálne spokojná, ani sama neviem, prečo som vymýšľala a zmenila značku...
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mám Electrolux, max. spokojnosť.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
ja mám Gorenje už 15 rokov a keď raz dožije, tak znova len Gorenje, je to jedna z mála značiek, ktorá si drží kvalitu. Som aj servisák AP, tak nejaké tie skúsenosti mám....
1 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

Ardo sme mali 5 rokov a nebolo to šťastné spolužitie, teraz odišla definitívne a kúpili sme AEG http://www.tpd.sk/katalog/detail/?detail=11607
ide o poznanie tichšie, menšia spotreba vody a ele a ešte bola aj lacnejšia ako to otrasné Ardo.
1 0
snúbenica snúbenica

snúbenica je offline (nepripojený) snúbenica

Máme Bosch, a sme s ňou veľmi spokojní. Má aj dllllhokááánsky program, a má aj taký kratulilinký, šup-šup a je vyprané.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
niekde sme už túto tému event. niečo podobné preberali - ja doporučujem AEG Electrolux - lavamat . Spomínala som, že mne prvá Electrolux slúžila doteraz od r. 97 - niet o čom- žiadny opravár ju ešte nevidel a ešte stále je funkčná!!!!
U Electroluxu veľmi oceňujem napúšťanie vody podľa prádla- tým šetríte všetko okolo prania - prášok, voda, el. energia, kratšie periete.... pritom má program hygiena- re prádlo, ktoré musí byť hyg. vypraté ako pri vyváraní ale max. do 60st. , ale aj 20min pranie a pod. programy sú aj pre laikov ako sú zväčša deti a chlapi vrele doporučujem....
Sušička Lavatherm mi slúži už cca 4tý rok a pri spojovacom segmente- sú oba spotrebiče na sebe a nezaberajú miesto .
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

uct2007 Pozri príspevok
Určite by som si už nikdy nekúpila ARDO - tú mám teraz a nie som s ňou spokojná. Predtým som mala Whirpool-ku, s tou som bola maximálne spokojná, ani sama neviem, prečo som vymýšľala a zmenila značku...
Ja mám presne opačnú skúsenosť. Ardo som mala vyšše 7r. a bola som veľmi spokojná.
Potom som kúpila Whirpool, ale štve ma od novoti ! Mám ju asi 2 r.
Kopu vecí nefunguje správne, ale už ma ani nebaví vyvolávať opravárov...

Určite nekúpim už nikdy Whirpool ...
1 0
isabella_fly isabella_fly

isabella_fly je offline (nepripojený) isabella_fly

ja by som odporucila klasicke znacky, ono je to vacsinu aj tak o stasti
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

snúbenica Pozri príspevok
Máme Bosch, a sme s ňou veľmi spokojní. Má aj dllllhokááánsky program, a má aj taký kratulilinký, šup-šup a je vyprané.
Aj ku nám sa zajtra sťahuje nová Bosch a vybrala som si ju hlavne pre ten krátky program..
Whirpolka z hora plnená po 9. rokoch odchádza na zaslúžený odpočinok. Štvalo ma hlavne čistenie nádobky, tak idem skúsiť niečo nové
0 0
ZoranICS ZoranICS

ZoranICS je offline (nepripojený) ZoranICS

S drahou sme si vybrali 8kg parnu LG, sme velmi spokojny. rodicia maju uz 20 rokov whirlpoolku a ta uz pomalicky dosluhuje, no opravar u nej nikdy nebol
0 0
marvy marvy

marvy je offline (nepripojený) marvy

Mám teraz novú čerstvú BOSCH, som z nej nadšená. Mala som Whirpool 6 zmysel osem ročnú. Začala hučať, a aj po oprave ložísk sa tá istá chyba o pol roka zopakovala.
Nová je tichá, rýchla. Má jedinú chybu nemá program na pranie na 50 st.
len 30,40,60,90.
0 0
yenefer yenefer

yenefer je offline (nepripojený) yenefer

Ja mám Ardo so sušičkou už 10 rokov, a nedám na ňu dopustiť. Keď sme ju kupovali, pracovala som u obchodníka s bielou technikou a viem, že sa robili v jednej hale tri značky Whirpool, Ardo a ešte jedna. Bolo to isté :-)
0 0
yenefer yenefer

yenefer je offline (nepripojený) yenefer

Kolegyňa kupovala teraz pred dvoma týždňami LG , ktorá má motor priamo na bubne, nie je tam remeň, ale priamy pohon. Je absolútne nadšená, aká je tichá. Vodu berie podľa hmotnosti prádla, má 16 programov a myslím, že aj keramické topné teleso :-)
1 0
ivus1990 ivus1990

ivus1990 je offline (nepripojený) ivus1990

Ďakujem za Vaše vlastné skúsenosti. Aspoň už viem, na aké parametre sa mám zamerať pri svojom výbere. Viac - menej som si už vybrala typ práčky, len manžel ma presviedča na SAMSUNG /nedávno sme kúpili televízor tej značky a manžel je nadšený/. V tejto debate sa však vôbec nespomenula práčka tejto značky, ak sa nemýlim. Tak dúfam, že budem mať šťastnú ruku pri kúpe.
0 0
yenefer yenefer

yenefer je offline (nepripojený) yenefer

Ahoj. Ja mám včera kúpenú Samsung ( dnes mi ju majú doviezť) s diamantovým bubnom a keramickým topným telesom, odloženým štartom a programom aj na ručné pranie a 6. zmyslom. :-)

Veľa som pozerala, ale toto ma najviac oslovilo najmä kvôli tomu topnému telesu a bubnu. Pokiaľ ide o hlučnosť tak sa dokonca uvádza menej než Lg s primamym pohonom ( DIREKT DRY) ...
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Tatramat, rok vyroby 1976 a stale ide. No vyhodim ju ?!?
0 1
Fellini Fellini

Fellini je offline (nepripojený) Fellini

yenefer Pozri príspevok
Kolegyňa kupovala teraz pred dvoma týždňami LG , ktorá má motor priamo na bubne, nie je tam remeň, ale priamy pohon. Je absolútne nadšená, aká je tichá. Vodu berie podľa hmotnosti prádla, má 16 programov a myslím, že aj keramické topné teleso :-)
mám mesiac tiež LG s funkciou pary a dáko si na seba nevieme zvyknúť. Okrem toho som sa v návode dočítala, že tam nemám dávať tekutý prací prostriedok, takže zaboha neviem, ako tam prať jemné vlnené veci. Lebo to vám agilní predavači v obchode nepovedia:-((((
0 0
CodeLee CodeLee

CodeLee je offline (nepripojený) CodeLee

Mam spredu plnenu electrolux. Ma 10 rokov. Perieme v priemere 3 krat denne (mame 4 deti). Po roku odisla spirala, odtedy davame ocot raz za mesiac a po 9 rokoch stale ako nova.
Po 10 rokoch som ju rozobral, ocisil, z web stranky vyrobcu preventivne objednal a vymenil novu spiralu a nove cerpadlo (uz malo divny zvuk) a je ako nova. Kludne by som odporucil electrolux, pripadne inu znacku z tej "skupiny" (Electrolux, AEG, Zanussi).

Suma sumarum cca 10.000 prani za 10 rokov. Stala okolo 20.000
1 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
no ja mám Gorenje už 15 rokov a jediná závada doteraz bola, že mi deti zlomili rámik dvierok...
0 0
zena zena

zena je offline (nepripojený) zena

My sme kupovali pred tyzdnom a prvy tip bol Samsung, ale po zvazeni som zistila, ze nie je dostatok opravarov a hlavne dostupnych suciastok na tuto znacku pracky, a to mi potvrdil aj predajca, ze mi nevie povedat ani ci su spolahlive alebo nie, ako sa kazia, pretoze o tieto znacky ludia nemaju zaujem, preto som neriskovala a kedze mame doma pracku Whirpoolku uz okolo 15 rokov, kupila som tiez a som rada.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať