Zavrieť

Porady

Agátový sirup

Ahojte, chcem sa opýtať, či niekto neskúšal uvariť sirup z agátových kvetov. Vždy robievam sirup bazový a medovkový a dnes mi tak zavoňal agát niekde od susedov, že mi napadlo to vyskúšať. Recept - rovnako ako bazový, len namiesto bazy by som dala agátový kvet. Čo na to poviete?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Medovkový sirup

    400 g celých rastlín medovky, 6 l vody, 150 g kyseliny citrónovej, kryštálový cukor, Petol

    Medovku nakrájame nadrobno a dáme na 2 dni vylúhovať do prevarenej vody s kys. citrónovou. Zmes občas premiešame. Precedíme, na každý liter pridáme 1 kg cukru. Šťavu s cukrom zohrejeme, aby sa cukor rozpustil a plníme do fliaš. Do každej môžeme dať na špičku noža Petolu a uzavrieme.

    Sirup pôsobí proti nachladnutiu a upokojuje nervovú sústavu.

    Hlasovalo 9 pouzivatelov

    Užitočné (9)
    wagner, uct2007, miramax1, Marína, Mária27, JarkaL, vieraaaa, Zdenka 0705, lavanda
    9

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Medovku treba zbierať vtedy, keď má namiesto kvetu len malú žltú guľôčku – júl - august. Ak už má nenápadné biele kvety, nadobúda inú vôňu aj chuť.

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    paulavarga0808, wagner, JarkaL, Marína, Mária27, lavanda
    6

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Ja sirupy dávam aj do zaváracích pohárov, ešte zahorúca ich uzavriem novým viečkom. V zime len prelejem lievikom do sirupevej fľaše. Má to aj tú výhodu, že pri toľkom množstve uvareného sirupu naraz nešaškujem s lievikom, ale raz-dva to ponalievam do tých zaváracích pohárov. Je to oveľa rýchlejšie.

    lavanda je offline (nepripojený) lavanda

    lavanda
    Toto som našla na internete, je tam aj agátový sirup. A medovkový sa robí ako?
    http://www.marpes.info/marpes-info/m...olotovary.html

    inajana je offline (nepripojený) inajana

    inajana
    Vlani som na nete vyhrabala:

    BYLINKOVÝ SIRUP
    • postup: zhruba 5 litrov vody prevariť, nechať vychladnúť
    • zhruba 10 dkg kyseliny citrónovej rozmiešať v tej vode (už vychladnutej)
    • do tej vody „x“ kvetov /listov - koľko vojde do hrnca
    • nechať namočené 24 hod. (alebo aj 2 dni), občas premiešať
    • scediť cez gázu (alebo sterilizované umelohmotné sitko s úzkymi dierkami - prípadne používam 2, jedno väčšie, v ňom vložené väčšie)
    na 1 liter macerátu (výluhu) treba nasypať zhruba do 1 kg cukru
    • recept v tvare 100 g citrodeka / 5 l vody ... a ... 1 kg cukru / 1 liter výluhu sa ľahko pamätá.
    • pozor: po prisypaní cukru zväčší masa značne svoj objem, takže odporúčam neliať po precedení výluh do hrncov či sklenených fliaš až po okraj. nechajte si možno tretinu v nádobe pre cukor.
    • miešať cukor do rozpustenia (resp. ráno vsypať, miešať niekoľko minút, odísť do práce/školy, cez obed prísť premiešať a večer prísť zlievať do fliaš)
    • kto sa bojí, aby mu sirup neplesnivel, resp. ak ho nechce uchovávať v chladničke, nech prípadne na 5 litrov prisype 2 gramy kyseliny sorbovej
    • plnenie do fliaš: osobne sirup dávam do pet-fliaš a do chladničky (prípadne trochu stlačenú fľašu možno dať aj do mrazničky). vínové fľaše s korkovými štupľami sa neosvedčili (asi netesnia tak dobre ako umelohmotnové), podobne napr. šróbovacie kovové uzávery, ako majú fľaše od sirupov Yo, sa tiež neosvedčili.

    Mám vyskúšaný mätový, bazový, pŕhľavový ( má typickú pŕhľavovú arómu - ee - nejak mi nevonia ...), AGÁTOVÝ - je super :-)

    V sklených fľašiach s umelým štoplíkom mi sirup vydržal ok, ale fľaše sú už plné - nemáte nápad, v čom tie zvyšné litre uchovať?

    milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

    Vylúčený člen milláčikk
    inajana Pozri príspevok
    Vlani som na nete vyhrabala:

    BYLINKOVÝ SIRUP
    • postup: zhruba 5 litrov vody prevariť, nechať vychladnúť
    • zhruba 10 dkg kyseliny citrónovej rozmiešať v tej vode (už vychladnutej)
    • do tej vody „x“ kvetov /listov - koľko vojde do hrnca
    • nechať namočené 24 hod. (alebo aj 2 dni), občas premiešať
    • scediť cez gázu (alebo sterilizované umelohmotné sitko s úzkymi dierkami - prípadne používam 2, jedno väčšie, v ňom vložené väčšie)
    na 1 liter macerátu (výluhu) treba nasypať zhruba do 1 kg cukru
    • recept v tvare 100 g citrodeka / 5 l vody ... a ... 1 kg cukru / 1 liter výluhu sa ľahko pamätá.
    • pozor: po prisypaní cukru zväčší masa značne svoj objem, takže odporúčam neliať po precedení výluh do hrncov či sklenených fliaš až po okraj. nechajte si možno tretinu v nádobe pre cukor.
    • miešať cukor do rozpustenia (resp. ráno vsypať, miešať niekoľko minút, odísť do práce/školy, cez obed prísť premiešať a večer prísť zlievať do fliaš)
    • kto sa bojí, aby mu sirup neplesnivel, resp. ak ho nechce uchovávať v chladničke, nech prípadne na 5 litrov prisype 2 gramy kyseliny sorbovej
    • plnenie do fliaš: osobne sirup dávam do pet-fliaš a do chladničky (prípadne trochu stlačenú fľašu možno dať aj do mrazničky). vínové fľaše s korkovými štupľami sa neosvedčili (asi netesnia tak dobre ako umelohmotnové), podobne napr. šróbovacie kovové uzávery, ako majú fľaše od sirupov Yo, sa tiež neosvedčili.

    Mám vyskúšaný mätový, bazový, pŕhľavový ( má typickú pŕhľavovú arómu - ee - nejak mi nevonia ...), AGÁTOVÝ - je super :-)

    V sklených fľašiach s umelým štoplíkom mi sirup vydržal ok, ale fľaše sú už plné - nemáte nápad, v čom tie zvyšné litre uchovať?
    1 kg cukru = cca 0,7l objem (aj cca 0,7 dl 50% alkoholu)

    lavanda je offline (nepripojený) lavanda

    lavanda
    zdenka131 Pozri príspevok
    Medovkový sirup

    400 g celých rastlín medovky, 6 l vody, 150 g kyseliny citrónovej, kryštálový cukor, Petol

    Medovku nakrájame nadrobno a dáme na 2 dni vylúhovať do prevarenej vody s kys. citrónovou. Zmes občas premiešame. Precedíme, na každý liter pridáme 1 kg cukru. Šťavu s cukrom zohrejeme, aby sa cukor rozpustil a plníme do fliaš. Do každej môžeme dať na špičku noža Petolu a uzavrieme.

    Sirup pôsobí proti nachladnutiu a upokojuje nervovú sústavu.
    Ďakujem. A medovku zbierať pred kvitnutím, či počas kvitnutia?

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    ďakujem, vyskúšam aj ten agát . Ja som robila aj kombináciu bazy s medovkou a tuším som tam pridala pár rastliniek mäty, tiež výborné.
    babka - ježibabka
    Nerobila som síce sirup, ale robila som párkrát víno. Kto by chcel vyskúšať, recept je v téme bylinkové likéry starej mamy v prísevku č. 5. Neviem pridaľ link. Aj teraz som si bola natrhať cez plot od susedov a idem na to. Víno je dobré, voňavé a kto si nedá pozor na množstvo skončí s opicou. (Skúsenosť kamaráta môjho manžela. Odvtedy ho stihli vypiť ako burčiak.)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.