Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mcinga je offline (nepripojený) mcinga

    mcinga
    Napíš konkrétne, čo potrebuješ. Bežný transfer z Európskych spoločenstiev prijatý PRIAMO na mimorozpočtový účet sa účtuje 221/371 a vo vecnej a časovej súvislosti s nákladmi sa zúčtuje 371/695.

    alena01 je offline (nepripojený) alena01

    alena01
    Chcela by som sa spýtat , máme projekt Comenius - Multilaterarne partnerstvo. Skola bola uz na 2 vymennych pobytoch, a tu by som sa chcela spytat ci ste aj detom vyplacali stravne a vreckove, alebo len ucitelom. Tiez sa chcem spytat ci davate aj personalne naklady.
    Dakujem

    manta9 je offline (nepripojený) manta9

    manta9
    Bola som na inštruktážnom seminári v BA a pani PhDr. Dujničová hovorila, že deťom patrí to, čo aj zamestnancovi - t.j. aj vreckové aj stravné. Stravné však nemusí byť vyplatené. Ale ak je dieťa ubytované v rodine a nechutí mu miestna stava, tak vyplatíme aj stravné.
    My sme žiakom vyplácali len stravné.

    ErikaVac je offline (nepripojený) ErikaVac

    ErikaVac
    manta9 Pozri príspevok
    Bola som na inštruktážnom seminári v BA a pani PhDr. Dujničová hovorila, že deťom patrí to, čo aj zamestnancovi - t.j. aj vreckové aj stravné. Stravné však nemusí byť vyplatené. Ale ak je dieťa ubytované v rodine a nechutí mu miestna stava, tak vyplatíme aj stravné.
    My sme žiakom vyplácali len stravné.
    Aj my sme zapojení do projektu Comenius - multilaterálny projekt. Deti neboli ubytované v rodinách ale v hoteli, tak som vypočítala podľa zákona o cestovných náhradách aj stravné aj vreckové. Lenže počas pobytu v zahraničí zahraniční partneri pozývali celú skupinu na obedy a večere. Takže peniaze určené na stravu sa neminuli. Chcem sa spýtať, ako vám zúčtovali preddavok na zahraničnú cestu kolegyne ktoré boli s deťmi v zahraničí. Predložili nejaké doklady k stravnému?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.