Zavrieť

Porady

MOZEM DOSTAT PRISPEVOK OD STATU PRI ZALOZENI ZIVNOSTI

SOM ZAMESTNANY A CHCEM SI OTVORIT ŽIVNOST MOŽEM NIEKDE POŽIADAT O PRISPEVOK NA ŽIVNOSŤ?PORADTE PROSIM.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kiwiak je offline (nepripojený) kiwiak

    šéfredaktor kiwiak
    ANDREJ 120
    SOM ZAMESTNANY A CHCEM SI OTVORIT ŽIVNOST MOŽEM NIEKDE POŽIADAT O PRISPEVOK NA ŽIVNOSŤ?PORADTE PROSIM.
    Ak si zamestnany od UPSVAR nemas narok na ziadny prispevok na podnikanie.Existuje vsak moznostpoziadat RPIC regionalne poraenske a informacne centrum o mikropozicku viac je na www.rpicke.sk alebo www.nadsme.sk.
    RPIC sidlai vo vacsine miest ich zoznam jena oboch strankach.

    rado_saca je offline (nepripojený) rado_saca

    rado_saca
    a ked niesom zamestnany a chcem podnikat ale nemam peniaze nemohol by som dostat nejake dotacie alebo som pocul ze davaju peniaze na rozvoj vidieka z eurofondou

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    rado_saca Pozri príspevok
    a ked niesom zamestnany a chcem podnikat ale nemam peniaze nemohol by som dostat nejake dotacie alebo som pocul ze davaju peniaze na rozvoj vidieka z eurofondou
    Teraz si živnostník alebo nezamestnaný? V profile máš, že si živnostník, tu zase píšeš, že nie si zamestnaný.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    rado_saca Pozri príspevok
    a ked niesom zamestnany a chcem podnikat ale nemam peniaze nemohol by som dostat nejake dotacie alebo som pocul ze davaju peniaze na rozvoj vidieka z eurofondou

    Ja som ti už písal, že treba presne špecifikovať, o čo máš záujem, ale ty iba píšeš otázky a vôbec nehľadáš v Poradách. Všetky (takmer) odpovede na tvoje otázky sú tu - iba ich nájsť. Dotácie z eurofondov na rozvoj vidieka sú naozaj špecializovaná oblasť a treba tam splniť mnoho potrebných kritérií.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ajobs Pozri príspevok
    Ja som ti už písal, že treba presne špecifikovať, o čo máš záujem, ale ty iba píšeš otázky a vôbec nehľadáš v Poradách. Všetky (takmer) odpovede na tvoje otázky sú tu - iba ich nájsť. Dotácie z eurofondov na rozvoj vidieka sú naozaj špecializovaná oblasť a treba tam splniť mnoho potrebných kritérií.
    Tono dávam ti do pozornosti nasledujúcu diskusiu o príspevku č.4

    http://www.porada.sk/t60364-prosim-poradte-mi.html

    a prečítaj si akú pomoc chcel rado_saca, a ako reagoval na ponuknutú pomoc.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 19.09.07 at 22:04

    7iro je offline (nepripojený) 7iro

    7iro
    Nechcem zakladat novu temu, vela som o mojej otazke nenasiel, tak pisem sem.

    Mozem dostat nejaku dotaciu, prip. pozicku bez navysenia, na podpou podnikania? Som ako student denneho studia...

    Dakujem

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    7iro Pozri príspevok
    Nechcem zakladat novu temu, vela som o mojej otazke nenasiel, tak pisem sem.

    Mozem dostat nejaku dotaciu, prip. pozicku bez navysenia, na podpou podnikania? Som ako student denneho studia...

    Dakujem
    Od rodičov určite, inak tak ako každý iný.

    MOZEM DOSTAT PRISPEVOK OD STATU PRI ZALOZENI ZIVNOSTI

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.