Zavrieť

Porady

Jednolinkové fonty

Nevie niekto kde by sa dali stiahnuť jednolinkové TT fonty so slovenskou diakritikou? Používajú sa na gravírovanie, technické štítky a pod.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    V pripade ze davas nieco gravirovat, vyrezávat a podobne potrebujes to mat v kryvkach teda vo vektoroch.. Bud si to sam nakreslis alebo stiahnes z netu vektorove pismo alebo este tretia moznost previest klasicky font na vektory...

    Takze normalne zadaj do googlu a najdes kopec stránok

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Staci dat akykolvek font a prepnes Corel na "firewrame" ci "outline" a dosiahnes to chces

    12janci12 je offline (nepripojený) 12janci12

    Svet je čím ďalej čudnejší. Vadí mi, že ak rozprávam spisovne, tak mi ľudia nerozumejú, že ja nerozumiem tej spúste angličtiny čo miešajú do slovenčiny, vadí mi reklama na každom kroku. Nerozumiem ľudom čo si myslia že peniaze sa "zarobia" nejakým vkladom do fondu či akcií a nie prácou. Ďakujem ľuďom čo sú ešte stále normálny a bojujú za správne veci. ...viac 12janci12
    Nebude to také jednoduché. Nejde mi o to aby bol font vykreslený iba obrysom, ide o to, aby bol len jednou linkou, t.j. napr. I je len jedna čiara, nie 4 (obrys). Je to dobré na dve veci. jednak keď potrebujem vygravírovať písmo vysoké 5 mm (bežné gravírovanie sa "zleje" alebo nevygravíruje všetko, a to gravírovanie je viac ako o polovicu rýchlejšie. Sú to naozaj špeciálne fonty, mávajú v názve aj 1L a pod. Mám taký, ale bez diakritiky, resp. nie TT a ten sa mi nedá nainštalovať do Visty.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.