Zavrieť

Porady

Osetrenie / vysetrenie - max. pocet dni

Nasiel som par tem, kde sa rozpravalo o Dolezitych prekazkach v praci a nasiel som len udaj "pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak vyšetrenie alebo ošetrenie nebolo možné vykonať mimo pracovného času". Ja vsak mam par otazok, na ktore som odpoved nenasiel.

1. Existuje pravna uprava, ktora by obmedzovala pocet dni (dlzku pracovneho volna), ktore zamestnavatel poskytne zamestnancovi v pripade vysetrenia, alebo osetrenia zamestnanca? Pocet dni s nahradou mzdy (bez nahrady) v priebehu jedneho mesiaca?


2. Postacuje v pripade osetrenia (vysetrenia) zamestnanca potvrdenie od obvodneho (praktickeho) lekara, alebo je potrebne potvrdenie od odborneho lekara?


3. Moze mat zamestnanec osetrenie (vysetrenie) aj dva dni za sebou, pripadne aj viac dni, alebo je takyto pripad uz posudzovany ako docasna praceneschopnost???

Vdaka za odpoved.
Usporiadat
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
1. nie
2. postacuje
3. myslim ze moze byt aj viac dni ak je na to dovod(len moj nazor), vela zamestnavatelov nerata 7 dni, ale 56 hodin, to znamena, ze ak vymeskas 2 hodiny zarataju ti len 2 hodiny, nie 1 den
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
peawee
1. Existuje pravna uprava, ktora by obmedzovala pocet dni (dlzku pracovneho volna), ktore zamestnavatel poskytne zamestnancovi v pripade vysetrenia, alebo osetrenia zamestnanca? Pocet dni s nahradou mzdy (bez nahrady) v priebehu jedneho mesiaca?
obmedzenie počtu dní asi nenájdeš v žiadnom predpise, jediné obmedzenie ti udáva Zákonník práce a to 7 dní do roka (s náhradou mzdy). Tých 7 dní by si teoreticky mohol zamestnanec vyčerpať aj v priebehu mesiaca - záviselo by, či mal presvedčivý dôvod
peawee
2. Postacuje v pripade osetrenia (vysetrenia) zamestnanca potvrdenie od obvodneho (praktickeho) lekara, alebo je potrebne potvrdenie od odborneho lekara?
môj názor - mne stačí potvrdenie od obvodného lekára, väčšinou práve ten ťa posiela za odborným
peawee
3. Moze mat zamestnanec osetrenie (vysetrenie) aj dva dni za sebou, pripadne aj viac dni, alebo je takyto pripad uz posudzovany ako docasna praceneschopnost?
mňa by zaujímalo, z akého dôvodu absolvoval bežné ošetrenie (vyšetrenie) viac dní za sebou a prečo ho lekár neposlal na PN - asi by som v tomto prípade kontaktovala ošetrujúceho lekára. Iné je to napríklad pri povinných lekárskych prehliadkach - tie sa zväčša nedajú vykonať za jeden deň (povinné lekárske prehliadky však nespadajú do limitu 7 dní, ale do § 138)

červený text je oprava pôvodného textu "preventívne prehliadky"
Naposledy upravil vladan : 09.11.05 at 14:15
0 0
Oľa Oľa

Oľa je offline (nepripojený) Oľa

K bodu 1:
V ZP je stanovený len ročný limit 7 kal. dní. Zamestnávateľ by mal umožniť zamestnancovi návštevu lekára aj nad tento limit - už bez náhrady mzdy, len ako ospravedlnená neprítomnosť v práci, t.j. neplatené voľno

K bodu 2:
Stačí, ale napr. keď v priebehu jedného dňa navštívim 3 lekárov, tak čo mi bráni dať si potvrdiť priepustku od všetkých 3.Vyhnem sa špekuláciám zamestnávataeľa o dĺžke času stráveného u 1 lekára.

K bodu 3:
Prečo by mal byť hneď PN? Môže ho predsa obvodný lekár poslať na odborné vyšetrenie aj k viacerým odborným lekárom napr. aj 4 dni za sebou po 2, 1/2, 4 a 1 hod. za deň. V tom prípade dostane náhradu za 7,5 hod. a nie za 4 dni (pokiaľ nebol už vyčerpaný ročný imit 7 kal. dní).
Alebo to bolo myslené tak, že 2 dni za sebou je na vyšetrení zakaždým celý deň? To by bol dosť ojedinelý prípad. Lekár by vlastne mal na priepustku napísať odchod, resp. že vyšetrenie trvalo celý deň. V prípade pochybností je to možné u konkrétneho lekára overiť (napr, zubár mi asi nedá potvrdenie že bežné vyš. trvalo celý deň)
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Mňa zaujala tá preventívna prehliadka. Môj manžel ide v pondelok z vlastnej iniciatívy
na túto prehliadku, má si dať napísať na priepustku že to bola preventívna prehliadka a
nebude sa mu to rátať do tých 7 dní? Dík
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Bude sa mu to rátať do tých 7 dní. Ale nemusí byť celý deň ak nechce. Stačí mu priepustka na ktorej nemusí mať napísané prečo navštívil lekára.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
SERVIS
Mňa zaujala tá preventívna prehliadka. Môj manžel ide v pondelok z vlastnej iniciatívy
na túto prehliadku, má si dať napísať na priepustku že to bola preventívna prehliadka a
nebude sa mu to rátať do tých 7 dní? Dík
SERVIS, v mojom príspevku som namiesto myslených povinných lekárskych prehliadok napísala preventívne lekárske prehliadky ... tým som ťa asi trošku doplietla

... ak sa pýtaš na preventívnu prehliadku, tak táto sa do limitu 7 dní počíta

ešte raz sa ospravedlňujem
0 0
stonozka stonozka

stonozka je offline (nepripojený) stonozka

Nárok v roku na lekárske vyšetrenie je 7 dní x 7,50 = 52,5 hodín, na sprevádzanie rodinného príslušníka (napr. dieťa) je tiež 7 dní nárok v roku. Potom zvlášť sa sleduje napr. darovanie krvi, účasť na pohrebe .... to nespadá do týchto vyššie uvedených dní to sa sleduje zvlášť.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
stonozka
Nárok v roku na lekárske vyšetrenie je 7 dní x 7,50 = 52,5 hodín, na sprevádzanie rodinného príslušníka (napr. dieťa) je tiež 7 dní nárok v roku. Potom zvlášť sa sleduje napr. darovanie krvi, účasť na pohrebe .... to nespadá do týchto vyššie uvedených dní to sa sleduje zvlášť.
áno, sleduje sa to zvlášť - bližšie pozri § 141, kde sú v odseku 2 písmená a) až i) - každé z týchto písmen hovorí o určitom dôvode prekážky a o rozsahu
Darovanie krvi nájdeš v § 138
0 0
myrjam myrjam

myrjam je offline (nepripojený) myrjam

A keď má niekto viac detí? Je na každé dieťa 7 dní zvlášť? A ako to je pri prechode k inému zamestnávateľovi? Dostane zamestnanec potvrdenie od predchádzajúceho, že si vyčerpal len 4 dni a má nárok ešte na 3? Alebo u každého nového zamestnávateľa v jednom roku je to 7 dní?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

myrjam
A keď má niekto viac detí? Je na každé dieťa 7 dní zvlášť? A ako to je pri prechode k inému zamestnávateľovi? Dostane zamestnanec potvrdenie od predchádzajúceho, že si vyčerpal len 4 dni a má nárok ešte na 3? Alebo u každého nového zamestnávateľa v jednom roku je to 7 dní?
Nie je to zvlášť na každé dieťa. U jedného zamestnávateľa môže vyčerpať 7 dní, teda ak má do roka troch, tak 21 dní.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
myrjam
A keď má niekto viac detí? Je na každé dieťa 7 dní zvlášť? A ako to je pri prechode k inému zamestnávateľovi? Dostane zamestnanec potvrdenie od predchádzajúceho, že si vyčerpal len 4 dni a má nárok ešte na 3? Alebo u každého nového zamestnávateľa v jednom roku je to 7 dní?
Bohuzial je jedno ci mas 1 dieta alebo 7, ci mas zdrave deti, alebo take chore ze si kazdy mesiac pri doktorovi...
Neviem ako je to pri vymene zamestnavatela, ale my sme poskytli celych 7 dni, len neviem ci sme urobili spravne
0 0
myrjam myrjam

myrjam je offline (nepripojený) myrjam

To je potom dost divné, ak má niekto chorých rodičov + deti, tak je v tomto dosť diskriminovaný. Ďakujem za odpovede.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Máš pravdu, ale mám dlhoročné skúsenosti, že niektorí pracovníci zneužívali ošetrenie / boli to stále tí istí/. Napr. pracovník chcel dovolenku celý týždeň, zamestnávateľ mu ju neodsúhlasil, nakoľko bol potrebný v práci /finišovala sa stavba ktorá sa odovzdávala/ a on zostal aj tak doma. Odkázal, že si čerpá dovolenku. Zamestnávateľ ho písomne vyzval. Keď aj po tomto upozornení nenastúpil, zamestnávateľ mu na vymeškané dni udelil absenciu. Nenastúpil ani ďalší týždeň a nakoniec nám poslal: 1. deň vymeškania v práci - paragraf a od 2. dňa PN, všetko vypísané až po týždni. Volali sme lekára, no on pracovníka kryl a tvdil nám, že tam bol, hoci mu paragraf aj PN vystavil dodatočne. Chceli sme do dať na sociálku skontrolovať, no tam nám povedali, že by to bola zdĺhavá záležitosť a aj tak je to skoro vždy v prospech lekára. Tak sme sa na to vykašlali. No mám skúsenosti, že pracovník prinesie paragraf aj na 3 dni po sebe. Niektorí pracovníci to veľmi zneužívali, no aj teraz to berú tak, akože si tých 7 dní musia vyčerpať. Česť výnimkám.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Súhlasím s Veronikou, je veľa negatívnych príkladov na čerpanie dní na ošetrenie či už so sebou alebo s dieťaťom. Na Slovensku je to (zatiaľ) tak !!
0 0
Reny Reny

Reny je offline (nepripojený) Reny

Ccem sa zapojiť do Vašej diskusie a opýtať sa na prekážky pri pružnom pracovnom čase. Pri normálnom pracovnom čase patrí náhrada mzdy za 7 dní.
Ak sa hodiny postupne sčítavajú, zamestnanec má nárok na náhradu mzdy za 7 dní x 7,5hod= 52,5 hod.
Na školení sme boli upozornení, že pri uplatnení pružného pracovného času patrí však náhrada mzdy len za pracovný čas, ktorý zasahuje do základného pracovného času, v našom prípade 5 hod. t.j. 7 dní x 5 hod = 35 hod.
Naši zamestnanci však tvrdia, že na školení nás zle usmernili. Má s tým niekto vlastnú skúsenosť? Ďakujem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Reny
Ccem sa zapojiť do Vašej diskusie a opýtať sa na prekážky pri pružnom pracovnom čase. Pri normálnom pracovnom čase patrí náhrada mzdy za 7 dní.
Ak sa hodiny postupne sčítavajú, zamestnanec má nárok na náhradu mzdy za 7 dní x 7,5hod= 52,5 hod.
Na školení sme boli upozornení, že pri uplatnení pružného pracovného času patrí však náhrada mzdy len za pracovný čas, ktorý zasahuje do základného pracovného času, v našom prípade 5 hod. t.j. 7 dní x 5 hod = 35 hod.
Naši zamestnanci však tvrdia, že na školení nás zle usmernili. Má s tým niekto vlastnú skúsenosť? Ďakujem.
Nemám skúsenosť s pružnom pracovnou dobou, uvažujem logicky: ak mám nárok na 7 dní, tak je jedno aký mám pracovný čas. Stále to musí byť 7x počet hodín na deň. Nikde v zákone také obmedzenie nie je, že by to malo byť menej.
0 0
Reny Reny

Reny je offline (nepripojený) Reny

Tweety
Nemám skúsenosť s pružnom pracovnou dobou, uvažujem logicky: ak mám nárok na 7 dní, tak je jedno aký mám pracovný čas. Stále to musí byť 7x počet hodín na deň. Nikde v zákone také obmedzenie nie je, že by to malo byť menej.
Je to v § 143
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Reny
Je to v § 143
Súhlasím, našla som to tam. Tak potom moja úvaha nebola správna.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

U nás máme pruzný prac. cas a je to osetrené nasledovne:

ak ide o celodenné vysetrenie/osetrenie/sprevádzanie dieteta, tak sa to berie ako celý den, cize tých (u nás) 7:45 hodín.

Ak vsak zamestnanec ide k lekárovi iba doobeda, tak á ospravedlnenú neprítomnost iba v rámci pevného casu. Napr. pevný cas je medzi 9:00 - 15:00. Zamestnanec ide k lekárovi na 8:30 a do práce príde o 11:00, tak sa to berie ako keby prisiel na deviatu.

Obdobne je to poobede, ak odíde o 13:00 a je u lekára do 18:00, tak má ospravedlnený cas 13:0 - 15:00. A je to potom na nom, aby mu sedel týzdenný pocet hodín.

Pri celom dni sa berie náhrada za neodpracovaných 7:45 hodín. Takze pravdu má aj § 143 aj vasi zamestnanci aj Tweety. Ten argument, krorý Ti chýbal a na ktorý Ta upzornili zametnanci je v ods. 2 toho istého paragrafu.
Naposledy upravil Chobot : 10.11.05 at 13:04
0 0
milanr milanr

milanr je offline (nepripojený) milanr

Pripájam sa s názorom. Máme tiež pružný pracovný čas. Pevná doba je od 08.00 do 14.00. Pri celodennom ošetrení rátame 6 hodín. Celoročný nárok máme 7 x 6 = 42 hod.
Mňa však zaujíma váš názor pri nepravidelne rozvrhnutom čase. Ak zamestnec pracuje v 11,5 hod. zmenách a prinesie doklad o ošetrení, resp. spevádzaní rátame mu 11,5 hod. a jeho celororočný nárok je 7 x 11,5 = 80,5 h. Samozrejme, že tých 11,5 hod. mu rátame iba vtedy, ak mal na ten deň (ošetrenia, sprevádzania) plánovanú zmenu v rozdeľovníku. Je náš postup správny ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať