Zavrieť

Porady

Koľko stojí momentálne m3 plynu?

Asi som blby ale neviem si vyratat a ani nikde som nenasiel kolko stoji teraz m3 plynu. Na stranke SPP je to na nejako MWH alebo KWH aby sa v tom zrejme ludia nevyznali...

Proste kolko stoji momentalne m3 plynu /staci cca/ so vsetkymi poplatkami.
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    na benzinke predavaju 10kg propan butanovu plynovú bombu na vymenu za prazdnu za 19€, ak ti to pomôže:-)

    jar88 je offline (nepripojený) jar88

    jar88
    Jack_spk Pozri príspevok
    Asi som blby ale neviem si vyratat a ani nikde som nenasiel kolko stoji teraz m3 plynu. Na stranke SPP je to na nejako MWH alebo KWH aby sa v tom zrejme ludia nevyznali...

    Proste kolko stoji momentalne m3 plynu /staci cca/ so vsetkymi poplatkami.
    Dakujem.
    Koľko stojí m3 plynu?
    ---------------------------------------------
    Záleží na tom, ktorý meter potrebuješ oceniť.
    Prvý stojí najviac a až si kúpiš napríklad desiaty, tak ťa ten prvý už stojí menej. (ale aj ten desiaty ťa stojí menej)

    kargo je offline (nepripojený) kargo

    technický typ kargo
    To je premenlivé. Záleží na tom aký kvalitný plyn ti dodávajú a od nadmorskej výšky tvojho bydliska. Preto v súčasnosti platíš za kw dodanej energie a záleží len od plynárov koľko určia že bolo kw v m3 plynu. Takže odobraté množstvo plynu v m3 krát koeficient (podľa nadmorskej výšky) krát objemové teplo (tj koľko kw je v m3 ) krát cena za kw v príslušnej tarife s DPH. Pripočítaš 12 krát fixnú mesačnú platbu s DPH a vieš čo zaplatíš na faktúre.

    Jack_spk je offline (nepripojený) Jack_spk

    Jack_spk
    Sice nerozumiem - asi som fakt blby. Mne išlo o to, že pozriem na plynomer a tam uvidím 1000 m3 krát XY a vyjde mi približná suma. Nedávno som dostal plynomer a chcem si vyrátať koľko ma cca vyjde napr. teplá voda a podobne. Je to RD v BA - a sadzba je D3.

    jar88 je offline (nepripojený) jar88

    jar88
    Jack_spk Pozri príspevok
    Sice nerozumiem - asi som fakt blby. Mne išlo o to, že pozriem na plynomer a tam uvidím 1000 m3 krát XY a vyjde mi približná suma. Nedávno som dostal plynomer a chcem si vyrátať koľko ma cca vyjde napr. teplá voda a podobne. Je to RD v BA - a sadzba je D3.
    Musíš si naplánovať, kedy a koľko uvidíš na meradle (napríklad v tabuľke Excel) a tam zistíš, čo budeš mať na faktúre.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Este pripocitaj poplatok za "hodiny". ten je podla tarify a veku. Zakaznici nad 65 rokov maju zlavu na stare peniaze cca 50 Sk mesacne.

    Koľko stojí momentálne m3 plynu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.