Zavrieť

Porady

CENA ZA m2/OMIETKY

Vie niekto poradit za kolko robievaju firmy m2 vnutornej omietky na ytong?robota aj s materialom....akurat ze neviem aku omietku dat-to si necham poradit co by bolo najlepsie.DAKUJEM
Naposledy upravil tiger111 : 13.09.10 at 18:14
Usporiadat
vladoziak vladoziak

vladoziak je offline (nepripojený) vladoziak

Cenu neviem.
Sietku nedavaj celoplosne do lepidla,nech ju zatlacia iba na styku dvoch materialov/napr.ytong+beton/s nejakym presahom do omietky,da sa to-ale to je iba moj nazor.A omietku no aku zvolis,vapennocementovu,sadrovu a pod,je ich dost ale vybrat si musis ty.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tiger111 tiger111

tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

neviem podla coho vyberat
0 0
Hop377 Hop377

Hop377 je offline (nepripojený) Hop377

Podla toho aka omietka sa Ti paci, cena je velmi podobna, v okoli BA sa pohybuje medzi 250-300 m2 vratane materialu.
0 0
janbuco janbuco

janbuco je offline (nepripojený) janbuco

Dufam, ze to je cena v SKK a nie v €.
0 0
petervi petervi

petervi je offline (nepripojený) petervi

Kazdy tu pise omietky okolo 8-10 Eur za meter.Ja som tiez pocital s takou cenou, ale skutocnost bola ina ,kazda firma Vam povie omietky 8 Eur za meter a potom zistite ze su to ceny len za hrube omietky a dalsich 8 eur zaplatite za jemne omietky cize dokopy 16 Eur.
Naposledy upravil petervi : 14.09.10 at 18:39
0 0
tiger111 tiger111

tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

petervi Pozri príspevok
Kazdy tu pise omietky okolo 8-10 Eur za meter.Ja som tiez pocital s takou cenou, ale skutocnost bola ina ,kazda firma Vam povie omietky 8 Eur za meter a potom zistite ze su to ceny len za hrube omietky a dalsich 8 eur zaplatite za jemne omietky cize dokopy 16 Eur.
to si ma velmi nepotesil.......tych 8-10 euro by bolo v pohode,ale 16???to je pekne vela.A treba davat aj hrubu a aj tenku?nestaci jedna a potom uz len farba?
0 0
andiablo andiablo

andiablo je offline (nepripojený) andiablo

tiger111 Pozri príspevok
to si ma velmi nepotesil.......tych 8-10 euro by bolo v pohode,ale 16???to je pekne vela.A treba davat aj hrubu a aj tenku?nestaci jedna a potom uz len farba?
no záleží na tom aky máš podklad. Ak máš porobeton a na tom sieťku tak ti stačí na to jemná ale ak máš nejaké červené tehličky tak špric a na to hrubá a jemná.
Hrubá sa dáva na to aby podklad vyrovnala a prenáša aj pnutie omietky.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Neviem prečo tu pletiete hrušky a zemiakyPokial viem tak Ytong sa nevakuje na hrubo ale len sieťkuje a aj to nieje potrebné celoplošne. Ja staviam tehla porotherm tak že ja som špricoval a vakoval na hrubo /robota 4EUR/m2 / dočkaj dojde 220870 ten Ti poradí , v Ytongu neviem až tak presne ako sa to robí
a 16 EUR /m2 to nebude tak kľudne spi.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nebudem kecať do cien.Keď som naposledy opravil kejku (napísala totálny cenový blud)dobre ,že mi tu nenadávali do k...
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

220870 nikto kto Vas pozna, pozna Vase prispevky, Vam nebude nadavat,
prosim napiste nieco viac.

dakujem
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ako chcete.Ytong bez DPH je jedno či zo sieťou alebo sádrová západ SK od 5€/m2 do 7€/m2 v BA 7-9 €/m2.Zvlášť sa účtuje strop cca + 10% a ostenia cca 6€/mb.Ak sú murovky moc krivé bývajú príplatky.
Klasika MVC(malta vápenno-cementová)+ štuk cca 6 €/m2 v BA 8€/m2.Vždy záleží od termínu a dátumu v kalendári .Viacmenej platí .Kto chce šetriť omieta cez zimu,alebo zavčasu na jar ,niekedy aj za polovičné ceny.Kto sa ponáhľa omieta cez leto, tam si treba prirátať sezónnu prirážku a nervy.Termíny sa v stavebníctve cez sezónu už dlhodobo nestíhajú, cez leto skôr natrafíte na "talentov".
2 0
tiger111 tiger111

tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

220870 Pozri príspevok
Ako chcete.Ytong bez DPH je jedno či zo sieťou alebo sádrová západ SK od 5€/m2 do 7€/m2 v BA 7-9 €/m2.Zvlášť sa účtuje strop cca + 10% a ostenia cca 6€/mb.Ak sú murovky moc krivé bývajú príplatky.
Klasika MVC(malta vápenno-cementová)+ štuk cca 6 €/m2 v BA 8€/m2.Vždy záleží od termínu a dátumu v kalendári .Viacmenej platí .Kto chce šetriť omieta cez zimu,alebo zavčasu na jar ,niekedy aj za polovičné ceny.Kto sa ponáhľa omieta cez leto, tam si treba prirátať sezónnu prirážku a nervy.Termíny sa v stavebníctve cez sezónu už dlhodobo nestíhajú, cez leto skôr natrafíte na "talentov".
dakujem za odpoved...konecne mam aspon tusenie ako idu ceny
0 0
Palusko.sk Palusko.sk

Palusko.sk je offline (nepripojený) Palusko.sk

Pred tyzdnom mi dorobili strojove omietky na ytong, 10k m od BA, velmi kvalitne, vsade rohove listy, dilatacie pri oknach atd...
8e vapno-cement do pivnice, 9e sadra, 2e sietka kde bolo treba, davali priamo do omietky, vsetko jednou vrstvou, respektive pod sietku a na sietku este jedna vrstva ale v jednom kroku. Plus este rohove listy a dilatacie, bolo ich skutocne velke mnozstvo, do celeho domu, plus penetracia vsade a vyspravky/spalety, sietka plus tie posledne veci s listami a penetraciu stali okolo 550e. Plocha bola okolo 600 metrov, sietkovanej asi 180m2.
1 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
Tak ja vám hodím ceny z východu. Strojové sadrové gletované omietky od Poliakov 8,30 €/m2 vr. materiálu do 2 cm, bez omietnikov iba s rohovými lištami. Povrch vyžaduje pred a počas maľovania drobné vyspravenia stierkou, nenároční zákazníci to nevyžadujú. Ručná sadrová zmes na Ytong s rohovníkmi v hrúbke 3-5 mm cca 8,00 €. Klasika vápennocementová so štukom sa naceňuje u nás od 8,50-11,00 €/m2 s materiálom.
1 0
hetino hetino

hetino je offline (nepripojený) hetino

Dal som si spraviť viacerým firmám rozpočet na vnútorné omietky-podklad porfix,priemerná cena 10 eur m2. sa mi panenky prevrátili pri výslednej cene.Tak sme sa do toho pustili sami. Omietky ma vyšli svojpomocne 450 eur.
0 0
tiger111 tiger111

tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

takze 8,50 euro je dobra cena ako som zistil....dakujem
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
hetino Pozri príspevok
Dal som si spraviť viacerým firmám rozpočet na vnútorné omietky-podklad porfix,priemerná cena 10 eur m2. sa mi panenky prevrátili pri výslednej cene.Tak sme sa do toho pustili sami. Omietky ma vyšli svojpomocne 450 eur.
Len ako tie omietky vyzerajú
0 0
hetino hetino

hetino je offline (nepripojený) hetino

pivko Pozri príspevok
Len ako tie omietky vyzerajú
Prídi sa pozrieť a garantujem ti že sú lepši ako strojové od firmy!!! dom je v chtelnici. Nesúd každého podla seba.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

hetino Pozri príspevok
Prídi sa pozrieť a garantujem ti že sú lepši ako strojové od firmy!!! dom je v chtelnici. Nesúd každého podla seba.
ked sa robi na svojom tak vysledok je vela krat lepsi ako keby to robila "profesionalna" firma
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
hetino Pozri príspevok
Prídi sa pozrieť a garantujem ti že sú lepši ako strojové od firmy!!! dom je v chtelnici. Nesúd každého podla seba.
Ja nemám strojové,ale robili ich murári.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať