Zavrieť

Porady

Nalepky na korenicky

Ahojte poradaci,

Mam nove korenicky a chcem si ich oznacit, aby som vedela, co je kde. Najskor som sa prehanala po papiernictvach a az po case mi doslo, ze nikde nebudu mat nalepky presne takych rozmerov a s presne takymi napismi ake ja chcem. Moznost bola si kupit prazdne nalepky a dopisat nazvy rucne. Ale kedze nepatrim medzi tich stastnych, co vedia pisat ozdobne, a ani som si netrufla na moznost malovania na sklo, rozhodla som sa kupit si samolepiaci papier (A4 papier ako samolepka), vytlacit si nan nazvy koreni, co mam a skratka povystrihovat.
Skor nez by som sa pustila do umeleckeho diela na PC, chcela by som sa spytat, ci niekto nahodou nema uz daky template s frame-mami, kde len clovek im upravi rozmer a vpise nazvy.
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    sw spice labels -softvér na koreničky ...

    Už si len vyhľadaj ten svoj ...
    JA už nedoporučujem , niekedy sa neoplatí ...ten môj si nechám pre seba

    http://www.google.sk/search?hl=sk&sa...=&oq=&gs_rfai=

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Danielle369, betka631, alenkam, vieraaaa, terezamaria, michelle84
    Nevhodné (1)
    5

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Nehodia sa ti samolepiace adresné štítky (etikety) na obálky? Môžeš ich tlačiť vo worde cez nástroje - obálky a štítky. Môžeš si tam vybrať aj typ a veľkosť písma ...

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    michelle84, mareko, lujza.j, terezamaria, arizona
    5

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Laco-monter Pozri príspevok
    Odkiaľ mate bianko samolepiace štítky ???
    Kupujú sa v papiernictve

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Mária27 Pozri príspevok
    Ako sa to robí? Prosím, po lopate ...
    WORD2003
    Menu nástroje -> Listy a korešpondencia -> Obálky a menovky.
    A potom si iba vyberáš a skúšaš Podľa toho aké máš štítky.

    WORD2007 to bude podobné ale trochu inak.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    marjankaj Pozri príspevok
    WORD2003
    Menu nástroje -> Listy a korešpondencia -> Obálky a menovky.
    A potom si iba vyberáš a skúšaš Podľa toho aké máš štítky.

    WORD2007 to bude podobné ale trochu inak.
    Majka ty si asi myslela ten erzetov dokument.

    Dole na lište je kreslenie.
    Tam si vyber automatiské tvary -> hviezdy a nápisy a vyber si tvar.
    Potom si taj textové okienko a napíš text. Uprav si to podľa seba.
    Klikni pri stlačenom SHIFT na kresbu aj text a daj zoskupiť (ponuka kreslenie na dolnej lište) Potom si to môžeš nakopírovať a umiestniť podľa potreby. A nakoniec iba vymeníš text.
    Naposledy upravil marjankaj : 07.10.10 at 12:41

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    alenkam Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,

    Mam nove korenicky a chcem si ich oznacit, aby som vedela, co je kde. Najskor som sa prehanala po papiernictvach a az po case mi doslo, ze nikde nebudu mat nalepky presne takych rozmerov a s presne takymi napismi ake ja chcem. Moznost bola si kupit prazdne nalepky a dopisat nazvy rucne. Ale kedze nepatrim medzi tich stastnych, co vedia pisat ozdobne, a ani som si netrufla na moznost malovania na sklo, rozhodla som sa kupit si samolepiaci papier (A4 papier ako samolepka), vytlacit si nan nazvy koreni, co mam a skratka povystrihovat.
    Skor nez by som sa pustila do umeleckeho diela na PC, chcela by som sa spytat, ci niekto nahodou nema uz daky template s frame-mami, kde len clovek im upravi rozmer a vpise nazvy.
    Dakujem.
    ešte raz by som sa prehnala po papiernictvách , hlavne v menších mestečkách
    .... alebo hľadala na nete, ak ti niečo padne do oka, objednáš ...napr. : http://arka.at-design.sk/_p-produkt_g-143.html
    http://irisjoys.blogspot.com/2010/09...korenicky.html

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Ja som si urobil takéto, jednoduché. Dal som so vložiť vo worde tvar do toho textové pole a vytlačil na samolepkovom papieri. Toto je iba príklad. Upravovať sa to dá rôzne. Podfarbovať, zmena písma...

    alenkam je offline (nepripojený) alenkam

    alenkam
    Ale potom tomu nedam pekny okraj a take dake cifry okolo. Nasli sme si pekny obrazok framu pre spice label a teraz to hadzeme ako obrazky do wordu a vypisuju sa nazvy koreni

    daria29 je offline (nepripojený) daria29

    daria29
    neviem ake rozmery potrebuješ,lebo koreničky su rozné .fi tupperware má samolepky na koreniny aj na potraviny ako muka ,cukor aťd.

    alenkam je offline (nepripojený) alenkam

    alenkam
    Moj drahy to vyriesil posvojom. Velmi sa mi pacil jeden ramcek na nete, tak ho zobral a v grafickom editore ho upravil na pozadovanu velkost a urobil mi rozmerovo aj nazvovo nalepky ako ja chcem.
    A nemilujte ho!

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    erzet Pozri príspevok
    Ja som si urobil takéto, jednoduché. Dal som so vložiť vo worde tvar do toho textové pole a vytlačil na samolepkovom papieri. Toto je iba príklad. Upravovať sa to dá rôzne. Podfarbovať, zmena písma...
    Ako sa to robí? Prosím, po lopate ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    alenkam Pozri príspevok
    Ale potom tomu nedam pekny okraj a take dake cifry okolo. Nasli sme si pekny obrazok framu pre spice label a teraz to hadzeme ako obrazky do wordu a vypisuju sa nazvy koreni
    alenkam Pozri príspevok
    Moj drahy to vyriesil po svojom. Velmi sa mi pacil jeden ramcek na nete, tak ho zobral a v grafickom editore ho upravil na pozadovanu velkost a urobil mi rozmerovo aj nazvovo nalepky ako ja chcem.
    A nemilujte ho!
    ...veď vravím....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.