Zavrieť

Porady

aka pozicka je vyhodna ci uver?

Dobry den vam prajem.Neviem ci pisem na spravnu rubriku ale inu vhodneisiu mojej otazke som nenasiel.
Prosim o radu aku pozicku ci uver a kde v akej banke ak viete poradit mam zobrat ked chcem kupit pozemok do 10 tisic euro a zacat stzavat dom .Pracujem ako zdravotnicky opatrovatel v rakusku , chodim na dvoj tyzdnove turnusi , kazde dva tyzdne plat mam dobry a splacat by som bol schopny aj ked radsej dlhsie a pomalsie po mensich splatkach.
mam zobrat uver lebo si myslim ze stavanie domu casom hrubu stavbu potrebzujem a s platu ktory mam by som dalej mohol dokupovat dalsie potrebny material na dostavanie domu potrebujem peniaze v podstate teraz na kupu pozemku a stavbu hrubej stavby co mi staci 500 tisci korun este slovenskych v prepocte.Prosim vas o radu .dakujem Vam
Naposledy upravil Dav : 07.10.10 at 13:26
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nooo, moc si vyberať nemožeš( ak vobec budeš mať z čoho)-tie zahraničné príjmy naše banky moc neuznávajú...
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
marek1988 marek1988

marek1988 je offline (nepripojený) marek1988

nepoznas niekoho kto by mi v tom vedel poradit dokladne a najspravnejsie aj za penaznu hotovost samozrejme?dakujem ti
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Nechcem robit reklamu, kedze osobnu skusenost nemam, ale mozes skusit napriklad Hypocentrum. Na stranke pisu, ze sluzby poskytuju bezplatne, takze nemas co stratit. Ale urcite je na trhu mnoho inych firiem alebo jednotlivcov. Staci trochu pogooglit.
1 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
marek1988 Pozri príspevok
nepoznas niekoho kto by mi v tom vedel poradit dokladne a najspravnejsie aj za penaznu hotovost samozrejme?dakujem ti
Hlavne pozor si daj na podvodníkov. Viem, že to nemá nik napísané na čele, ale aby si nedal niekomu peniaze do vetra za nič a ani pôžičku/úver nevybavíš....dnes je takých veľa....dôveruj, ale preveruj...
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

"aka pozicka je vyhodna ci uver?"

Už splatená.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ak nemáte peniaze v hotovosti za ktoré si kúpite pozemok a postavíte hrubú stavbu, ktorú môžete potom použiť ,ako protihodnotu na úver na dostavbu , tak sa rýchlo zobudte a prestante fantazírovať.Také prebudenie neskoro je tvrdé a rozvracia celé ľudské životy.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nooo, moc si vyberať nemožeš( ak vobec budeš mať z čoho)-tie zahraničné príjmy naše banky moc neuznávajú...
len na uľavenie - banky neuznávajú ani živnostníkov ako osoby, ktorým by mohli hocičo poskytnúť... raz musí byť živnostníkom min. 2 roky a keď ukončí živnosť a zamestná sa, tak potrebujú, aby bol zamestnaný min. 4 mesiace a predch. príjem zo živnosti mu neuznávajú.... Takže cesta živnostníka k úveru je posiata polenami.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

iriska Pozri príspevok
len na uľavenie - banky neuznávajú ani živnostníkov ako osoby, ktorým by mohli hocičo poskytnúť... raz musí byť živnostníkom min. 2 roky a keď ukončí živnosť a zamestná sa, tak potrebujú, aby bol zamestnaný min. 4 mesiace a predch. príjem zo živnosti mu neuznávajú.... Takže cesta živnostníka k úveru je posiata polenami.
skor poleniskami ako polenami- nám raz keď sme rozmýšlali nad úverom, v poštovej banke povedali, že ja ked som szčo tak sa mi počíta paušálný príjem 1( slovom jedno) euro...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mňa napadlo založiť si stavebné sporenie a príp.si potom zobrať medziúver,či ako sa to správne volá.
Snáď sa tu nájde nejaký odborník a poradí...
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona Pozri príspevok
Mňa napadlo založiť si stavebné sporenie a príp.si potom zobrať medziúver,či ako sa to správne volá.
Snáď sa tu nájde nejaký odborník a poradí...
oni,chcú tiež príjem...-všetci chcú príjem...-samozrejme ak nepočítam profireal a pod.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
skor poleniskami ako polenami- nám raz keď sme rozmýšlali nad úverom, v poštovej banke povedali, že ja ked som szčo tak sa mi počíta paušálný príjem 1( slovom jedno) euro...
ja som bola z toho už párkrát na nervové zrútenie, lebo banka ani ako svojmu dlhodobému klientovi, ktorý využíva všelijaké ich ponuky mi nebola schopná poskytnúť po.... 600,-EUR, ktoré som mohla za mesiac vrátiť, ale do nebankovky som nešla - odolala som
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

iriska Pozri príspevok
ja som bola z toho už párkrát na nervové zrútenie, lebo banka ani ako svojmu dlhodobému klientovi, ktorý využíva všelijaké ich ponuky mi nebola schopná poskytnúť po.... 600,-EUR, ktoré som mohla za mesiac vrátiť, ale do nebankovky som nešla - odolala som
No šak ty si rozumný človek,preto si nešla do nebankovky...-u teba by som bol šokovaný, keby si šla...
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No šak ty si rozumný človek,...
ďakujem
0 0
marek1988 marek1988

marek1988 je offline (nepripojený) marek1988

nemam ziadnu inu sancu ako setrit dalsi rok alebo dva na potrebne ?moznost ziadat o uver nemam myslite?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Úvery v tomto štáte sú nastavené tak,že dostane len ten,kto vlastne nepotrebuje,lebo má.To malé percento,ktoré nemá a dostane úver,je stráááášne málo.Živnostník?Zabudni,potrebuješ ročný obrat,príjem a čo ja viem čo.No po roku už možem sám požičiavať,nie že pýtať požičať.A vobec,v celom svete je to akosi nastavené proti strednej vrstve,je za tým viac,ale to sem nepatrí...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
skor poleniskami ako polenami- nám raz keď sme rozmýšlali nad úverom, v poštovej banke povedali, že ja ked som szčo tak sa mi počíta paušálný príjem 1( slovom jedno) euro...
Ja mám vo VUB účet 1 rok a mám predschválenú pôžičku na 13 000 €.Síce ju nepotrebujem ale stále mi ju vynukujú,nech sa po...ú.Nem potrebujem.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

neda mi, najvyhodnejsi uver = ziadny uver

... ale skuste:
SFRB
hypo pre mladych
stavebne

ostatne je vsetko vyssie, %
0 0
Wlady Wlady

Wlady je offline (nepripojený) Wlady

SFRB je zamerane na neviem aku vrstvu ludi, pretoze napr. na dvojclennu rodinu /dve dospele osoby/ je horna hranica prijmu 1100Eur. Ved s tymto prijmom na dvoch je riadna odvaha stavat a spacat a pritom je to horna hranica. Cize podla SFRB maju stavat mlade dvojice co zarabaju po 500Eur a maju si zobrat uver.....
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Wlady Pozri príspevok
SFRB je zamerane na neviem aku vrstvu ludi, pretoze napr. na dvojclennu rodinu /dve dospele osoby/ je horna hranica prijmu 1100Eur. Ved s tymto prijmom na dvoch je riadna odvaha stavat a spacat a pritom je to horna hranica. Cize podla SFRB maju stavat mlade dvojice co zarabaju po 500Eur a maju si zobrat uver.....

cely system prispevku je postaveny skor socialne, hypo pre mladych,SFRB.
ci je to diskriminacia alebo nie , to som pytal aj ja.

po zmluve s "diablom" sa z nas stavaju kludni barankovia, repceme len v krcme a doma, a v robote drzime hubu a krok (aby sme nahodou neprisli o vymozenost pracovat) samozrejme ten "klud" narasta vekom
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
S tým kľudom a jeho náväznosťou na vek , s pribúdajúcimi rokmi...
To si nemyslel vážne , nemyslíš ????.......či.....????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať