Zavrieť

Porady

Dal by sa počítač prepojiť na televizor ? Ak áno nemohol by mi niketo napísať postup.

Dal by sa počútač prepojit na televizor ? Ak áno nemohol by mi niketo napísať postup.
Naposledy upravil Dav : 12.10.10 at 15:02
Usporiadat
Lubo44 Lubo44

Lubo44 je offline (nepripojený) Lubo44

Potrebuješ televízor, ktorý má kompatibilný vstup s PC. Napr. VGA alebo HDMI. Potom potrebuješ kábel s takými koncovkami a len jeden koniec strčíš do PC a druhý do TV. Potom stačí nastaviť zobrazenie (pravým tlačidlom kliknúť na plochu, vlastnosti, nastavenie). Dá sa nastaviť tak, že budeš mať dva nezávislé zobrazenia (jedeno na monitore, jedno na TV) alebo budeš mať len zobrazenie na TV, to už záleží na výbere.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

jankull Pozri príspevok
Dal by sa počútač prepojit na televizor ? Ak áno nemohol by mi niketo napísať postup.
Najprv by si mal napisat TY, ze aky mas TV, aku mas Graf. kartu ... minimalne
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Pripojit sa da KAZDY pocitac na AKYKOLVEK TV. Konkretne riesenie ale zalezi od konkretnej situacie.

Moze to byt D-SUB, HDMI, S-VHS...
0 0
jankull jankull

jankull je offline (nepripojený) jankull

Panasonic TX-24DX1 To je televízor
Ati radeon X1300 Series To je graficka karta
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jankull Pozri príspevok
Dal by sa počútač prepojit na televizor ? Ak áno nemohol by mi niketo napísať postup.
Pozri si tieto staršie témy, bolo tam veľa popísaného o možnostiach pripojenia TV n PC:

http://www.porada.sk/t134843-zvuk-z-pc-do-tv.html

http://www.porada.sk/t123316-prepojenie-tv-s-pc.html

http://www.porada.sk/t76481-prepojenie-tv-s-pc.html
0 0
jankull jankull

jankull je offline (nepripojený) jankull

Ak by som sa mohol ešte opítať ... Ak by som ten kábel čo ide s pc do monitoru napojil do digitalného primáča šlo by to ?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jankull Pozri príspevok
Ak by som sa mohol ešte opítať ... Ak by som ten kábel čo ide s pc do monitoru napojil do digitalného primáča šlo by to ?
Neviem, aký kábel ti ide z PC do monitoru. Existujú 2 druhy káblov na prepojenie PC a monitora, dole pozri obrázky.

V zásade ak ale máš taký istý konektor v TV, ako je koncovka kábla, tak by to malo ísť.
Naposledy upravil Chobot : 12.10.10 at 12:47
VGA connector.jpg  
DVI end.jpg  
1/1
0 0
jankull jankull

jankull je offline (nepripojený) jankull

Jaaj super už mi to ide dakujem ...
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

Jednym z rieseni prepojenia pc s tv je DLNA zariadenie(bezdrotovo),ktore pouzivam ja a ma ho uz vacsina najnovsich tv.Cez tv@internet sa da aj plnohodnotne vyuzivat internet bez zbytocnych kablov a bez zapinania pc pomocou usb wifi adaptera,viz obr.

http://picasaweb.google.sk/rikideep/SamsungLE37C650#
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak, tak - Samsungy to podporujú.
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

podhygmin:-) Pozri príspevok
Jednym z rieseni prepojenia pc s tv je DLNA zariadenie(bezdrotovo),ktore pouzivam ja a ma ho uz vacsina najnovsich tv.Cez tv@internet sa da aj plnohodnotne vyuzivat internet bez zbytocnych kablov a bez zapinania pc pomocou usb wifi adaptera,viz obr.

http://picasaweb.google.sk/rikideep/SamsungLE37C650#
hmmm... tak toto som nepochopil... ako môže fungovať prepojenie tv-pc ak sa pc nezapne...
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

Flinstone Pozri príspevok
hmmm... tak toto som nepochopil... ako môže fungovať prepojenie tv-pc ak sa pc nezapne...
Prepojenie tv bezdrotovo pomocou DLNA pri zapnutom pc a internet na tv bez zapnuteho pc.Capis?
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

podhygmin:-) Pozri príspevok
Prepojenie tv bezdrotovo pomocou DLNA pri zapnutom pc a internet na tv bez zapnuteho pc.Capis?
neviem... ale nejako si odporuješ...
Navyše otázka znela či by sa dal prepojiť pc a tv... že sa da aj bezdrotovo chapem... ale ak nebude zapnuty pc... tak to fungovat nebude... to ako keby si zapol pc, ale vypol telku...

P.S. navyše ak dobre čítam, zadávateľ chce pripojiť počútač
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

Flinstone Pozri príspevok
neviem... ale nejako si odporuješ...
Navyše otázka znela či by sa dal prepojiť pc a tv... že sa da aj bezdrotovo chapem... ale ak nebude zapnuty pc... tak to fungovat nebude... to ako keby si zapol pc, ale vypol telku...

P.S. navyše ak dobre čítam, zadávateľ chce pripojiť počútač
Zacinam pochybovat o tvojich schopnostiach pochopit taku jednoduchu zalezitost akou je pripojenie tv na intenet pomocou wifi usb adaptera.Zamysli sa nad sebou chlapce.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...možno chce iba použiť obrazovku tv ako monitor...lebo to sa dá, povedali mi to, keď som teraz kupovala telku..treba tam nejaký kábel...
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

VGA kabel
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

podhygmin:-) Pozri príspevok
Zacinam pochybovat o tvojich schopnostiach pochopit taku jednoduchu zalezitost akou je pripojenie tv na intenet pomocou wifi usb adaptera.Zamysli sa nad sebou chlapce.
zamysli sa nad sebou a svojim výrokom, chlapče... bol hodný adolescenta...

bavíme sa tu o prepojení počítač - tv... a to bez zapnutého počítača nejde... či po kábli alebo bezdrôtovo. O internete napojenom na TV nebola vôbec reč, lebo nie každý televízor to podporuje.
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

Flinstone Pozri príspevok
zamysli sa nad sebou a svojim výrokom, chlapče... bol hodný adolescenta...

bavíme sa tu o prepojení počítač - tv... a to bez zapnutého počítača nejde... či po kábli alebo bezdrôtovo. O internete napojenom na TV nebola vôbec reč, lebo nie každý televízor to podporuje.
Ja som nikdy netvrdil,ze to ide.Dolezite,ze moj tv internet podporuje a bolo to len take odbehnutie od temy,co teba asi velmi irituje
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

podhygmin:-) Pozri príspevok
Ja som nikdy netvrdil,ze to ide.Dolezite,ze moj tv internet podporuje a bolo to len take odbehnutie od temy,co teba asi velmi irituje
vôbec nie... len by bolo vhodné, keby si bol spomenul, že ak to TV podporuje, tak funguje internet aj bez zapnutia pc. Nie každý je v problematike zbehlý aby automaticky pochopil čo si myslel. Podľa toho ako je položená otázka, pochopíš, nakoľko je laik a aj odpoveď by mala byť fomulovaná tak, aby to bez problémov pochopil.
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

Pôvodca textu príspevku: podhygmin:-)
Jednym z rieseni prepojenia pc s tv je DLNA zariadenie(bezdrotovo),ktore pouzivam ja a ma ho uz vacsina najnovsich tv.Cez tv@internet sa da aj plnohodnotne vyuzivat internet bez zbytocnych kablov a bez zapinania pc pomocou usb wifi adaptera,viz obr.

hmmm... tak toto som nepochopil... ako môže fungovať prepojenie tv-pc ak sa pc nezapne...
----------------------------------------------------
Evidentne si to nepochopil aj ty.Jasne som napisal -Cez tv@internet sa da aj plnohodnotne vyuzivat internet bez zbytocnych kablov a bez zapinania pc pomocou usb wifi adaptera,viz obr.Ale aspon je o com a bavime sa :-)



Naposledy upravil podhygmin:-) : 12.10.10 at 22:44
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať