Zavrieť

Porady

Tlačivo - "Dochádzka II" - help

Možno som túto otázku , ale neviem kam by mala ísť: Stiahol som si tlačivo "DOCHÁDZKA II". Je fajn, páči sa mi. Neviem však prečo mi blbne prehľad hodín podľa týždňov. Číselné označenie týždňa je nahradené znakom plôtika. Súčet hodín sa premieta do všetkých stĺpcov a nie podľa týždňov. Pri sťahovaní som povolil makrá. Ten týždenný prehľad nie je až tak nutný, ale bol by som rád, keby fungoval. Autorovi som sice poslal ss, ale možno niekto mi bude vedieť pomôcť? Ďakujem!
Usporiadat
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

STRELEC
Stiahol som si tlačivo "DOCHÁDZKA II". Je fajn, páči sa mi. Neviem však prečo mi blbne prehľad hodín podľa týždňov. Číselné označenie týždňa je nahradené znakom plôtika. Súčet hodín sa premieta do všetkých stĺpcov a nie podľa týždňov. Pri sťahovaní som povolil makrá. Ten týždenný prehľad nie je až tak nutný, ale bol by som rád, keby fungoval. Autorovi som sice poslal ss, ale možno niekto mi bude vedieť pomôcť? Ďakujem!
Nemá nik skúsenosť, resp. pomôcť s opravou? Vďaka!!!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
STRELEC
Nemá nik skúsenosť, resp. pomôcť s opravou? Vďaka!!!
hoď ho sem, nech kukneme čo tam nefunguje. Ten plôtik zmizne ak roztiahneš stĺpec - dúfam.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

sway
hoď ho sem, nech kukneme čo tam nefunguje. Ten plôtik zmizne ak roztiahneš stĺpec - dúfam.
http://www.porada.sk/downloads/PersT...hadzka%20II%20[92831].xls
Tu je tá tabuľka - Dochádzka II. Akonáhle sa zmení mesiac, tak sa to pobabre. Autor je tak trochu zvláštny nick. Poslal som sice ss, ale obávam sa, že či bude nejaká odpoveď.
Vyzerá to byť zaheslované. Pri zmene mesiaca by to asi chcelo heslo. Neviem. Pri exceli končím so základnými počtárenskými funkciami bohužiaľ .
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac


Vypisuje mi stránku nelze najít , skús ju sem prilepiť, cez link sa k nej nedostanem....
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

tu je správny link... http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=165
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

bendži
Ďakujem!!! Raz mi ten link ide, raz nie
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
STRELEC
http://www.porada.sk/downloads/PersT...hadzka%20II%20[92831].xls
Tu je tá tabuľka - Dochádzka II. Akonáhle sa zmení mesiac, tak sa to pobabre. Autor je tak trochu zvláštny nick. Poslal som sice ss, ale obávam sa, že či bude nejaká odpoveď.
Vyzerá to byť zaheslované. Pri zmene mesiaca by to asi chcelo heslo. Neviem. Pri exceli končím so základnými počtárenskými funkciami bohužiaľ .
Ja som v exeli taký priemerný užívateľ, ale zdá sa že dotyčný pomohol asi tak, že v tabuľke je všetko zaheslované, dajú sa dopĺňať len kolonky na vyplnenie, tabuľku nemožno upravovať..., možno niekto skúsenejší poradí.... nejde mi to poopravovať... škoda...
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Ďakujem Ti sway za snahu pomôcť!!! Dík!!! Asi tie týždne vymažem aby tam nesvietili.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
STRELEC
Ďakujem Ti sway za snahu pomôcť!!! Dík!!! Asi tie týždne vymažem aby tam nesvietili.
ani nič zmazať stade nepôjde... zaheslované ! - ak sa Ti ozve tvorca tabuľky potom....
0 0
pepo_p pepo_p

pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac
Skôr ako sem niečo prifaklím sa najskôr niečo spýtam:

1. Ako ma bude postihovať autor, keď mu to odomknem a dám to sem všetkým na poradu odomknuté
2. Ak poskytnem makro na odomknutie zaheslovaných xls súborov ako ma postihnú na porade a ako autor
3. čo všetko tým porušim

0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
pepo_p
Skôr ako sem niečo prifaklím sa najskôr niečo spýtam:

1. Ako ma bude postihovať autor, keď mu to odomknem a dám to sem všetkým na poradu odomknuté
2. Ak poskytnem makro na odomknutie zaheslovaných xls súborov ako ma postihnú na porade a ako autor
3. čo všetko tým porušim

si macher !!! - to také vieš?

núž, Richard musí dať vyjadrenie... - ale podľa mňa ak je to v rámci pomoci a skvalitnenia, nik by ťa nemal napadnúť.... :p
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Posúvam, aj mne by sa hodila
0 0
pepo_p pepo_p

pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac
Takže teraz som prišiel na to ako Vám Helfnúť.
Ak niekto chce dávam link na LockSMTH:
http://www.sac.sk/files.php?d=19&l=L
nájdete program:
28. locksmth.zip Locksmith v1.20 - Freeware Czech lock remover for Excel 5/97

Je to makro do Excelu a spôsobuje zázraky. Uložíte do PC spustíte (aj keď nemé príponu .exe) a zámkujete.:p
0 0
Kopinec Luboš Kopinec Luboš

Kopinec Luboš je offline (nepripojený) Kopinec Luboš

pepo_p
Takže teraz som prišiel na to ako Vám Helfnúť.
Ak niekto chce dávam link na LockSMTH:
http://www.sac.sk/files.php?d=19&l=L
nájdete program:
28. locksmth.zip Locksmith v1.20 - Freeware Czech lock remover for Excel 5/97

Je to makro do Excelu a spôsobuje zázraky. Uložíte do PC spustíte (aj keď nemé príponu .exe) a zámkujete.:p
Dal som to do excelu 2003 a dochadzka sa neodomkla.Čo s tým? Trápim sa
už týždeň a nie to odomknuť. Poradťe prosím zámok na dochádzku.
Ď A K U J E M
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

Skús to v Excel 97. Tam by to malo fungovať.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Skuste toto:
- Otvorte súbor dochádzka
- Vložte nový list
- Kliknite na prázdny štvorček kde sa križuje popis stĺpcov a riadkov celý sa osvieti (zmodrá) v liste dochádzka
- Všetko skopírujte CTRL C
- Chodte do novootvoreného listu kliknite na bunku A1 a všetko vložte CTRL V

Tento list by mal byť odomknutý.
0 0
pepo_p pepo_p

pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac
Malý popis na používanie:
Uložíte súbor LOCKSMTH.XL! do PC a dvojklik pre spustenie aj keď nemá príponu exe.
Otvorí sa excel a vyskočí otázka na otvorenie a povolenie makier dáte povoliť makrá. Ak sa niekomu ukáže niečo iné, treba v exceli v Položke "Nástroje" / "Možnosti" záložka "Zabezpečenie" tlačítko "Zabezpečenie makier" a tu dať strednú úroveň zabezpečenia.
Po úspešnom spustení Zámečníka Otvoríte "Dochádzku" a v menu "Nástroje" bude položka "Zámečník".
Otvoríte ju, označíte Dochádzku na odomknutie a do 1 minúty je hotovo.
Toto makto funguje na všetkých verziách office.
Dúfam, že som to nedomotal.
0 0
ivanaj ivanaj

ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

Ahojte,
zaujimalo by ma ako evidujete v dochadzke ked zamestnanec bol napr. len 2 hodiny u lekara a potom prisiel do prace. Ako to vykazete v dochadzke? Som si stiahla ten excelovsky subor Dochadzka II. kde sa to automaticky naratava, ale neviem ako by som tam mohla evidovat taketo pripady, ked nepritomnost v praci je kratsia ako 8 hodin.
0 0
ivanaj ivanaj

ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

Dal by sa vlozit dalsi stlpec do tejto tabulky napr. na sluzobnu cestu???
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Skúste si pozrieť toto tú prvú časť ak sa to podarí prilepiť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať