Zavrieť

Porady

KOVACOVA kupele

Prosim Vas, mam si ist do Kovacovej liecit klby a poistovna mi navrhla
LD Detvan a LD Marina. Teda nie NRC Kovacova, ale uvedene dve liecebne. Mne vyhovujuci termin mi vedia dat len v LD Detvan, avsak galeria na ich stranke ma nejak nepresvedcila. Neboli ste tam niekto? Potrebovala by som nejake referencie, vyzera to male a "zapadak", to mi vsak nevadi, ja by som potrebovala vediet vybavenie a uroven procedur ci je ok. Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    pozlatka Pozri príspevok
    ja by som tiez potrebovala info o kupelnej liecbe pre pacienta so zlomeninami oboch dolnych koncatin a panvy
    ako postupovat pri vybavovani kup. liecby pre doprovod?
    cenove relacie pre doprovod?
    Prosim, poradte ak viete,dik
    http://www.kupelekovacova.sk/

    neva19 je offline (nepripojený) neva19

    neva19
    Moja mamina bola pred 2 rokmi v LD Marína. Bola po operácii -výmene bedrového kĺbu. Veľmi si to tam pochvaľovala, údajne výborná starostlivosť a aj domov prišla v oveľa lepšej kondícii.
    Adrikastancelova mno mne viac pomohlo NRC.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    stanco007 Pozri príspevok
    Ved prave preto skusam ci sa niekto ozve, kto tam niekedy teraz bol a povie ako tam je... Lebo ich stranky su strasne mizerne
    Stanko, vydrž...oproti sebe mám hnedoočku, len nemá momentálne času zareagovať. Iste sa Ti ozve. Budeš mať čerstvé info, len pre pár dňami sa z Čížu vrátila.
    babka - ježibabka
    Pre pacientov ktorí nepotrebujú doprovod je LD Marína vhodný. Procedúry na úrovni, sestričky príjemné. (Pred 4 rokmi.)

    lubela je offline (nepripojený) lubela

    lubela
    neva19 Pozri príspevok
    Moja mamina bola pred 2 rokmi v LD Marína. Bola po operácii -výmene bedrového kĺbu. Veľmi si to tam pochvaľovala, údajne výborná starostlivosť a aj domov prišla v oveľa lepšej kondícii.
    Dik, ak nebudu referencie na Detvan, asi necham termin terminom a vyckam na Marinu.

    lubela je offline (nepripojený) lubela

    lubela
    Ved to je prave ta galeria na ich stranke kupelekovacova, ktora ma nepresvedcila. Tato galeria tovar nepredava. Ale neviem aka je tam uroven vybavenia a procedur, potrebujem niekoho vlastne skusenosti. Procedury tam nemusia byt zle a ja sa budem kludne nudit na izbe, ak tam tie procedury budu stat za to.

    pozlatka je offline (nepripojený) pozlatka

    pozlatka
    ja by som tiez potrebovala info o kupelnej liecbe pre pacienta so zlomeninami oboch dolnych koncatin a panvy
    ako postupovat pri vybavovani kup. liecby pre doprovod?
    cenove relacie pre doprovod?
    Prosim, poradte ak viete,dik
    babka - ježibabka
    pozlatka Pozri príspevok
    ja by som tiez potrebovala info o kupelnej liecbe pre pacienta so zlomeninami oboch dolnych koncatin a panvy
    ako postupovat pri vybavovani kup. liecby pre doprovod?
    cenove relacie pre doprovod?
    Prosim, poradte ak viete,dik
    Doprovod Ti odporučí lekár a napíše Ti to na návrh na kúpeľnú liečbu. Bližšie o ústave Marína: http://www.marinakovacova.sk/

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Ja sa prave rozhodujem medzi liecbou v Kovacovej a v Cizi... Co by ste mi poradili??? Podla toho co som si nasiel na nete, tak asi radsej kupele Ciz... Kovacova-Detvan ma vobec nenadchol aj ked co viem, tak si to tam ludia chvalia co sa tyka liecby...

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    mizu24 Pozri príspevok
    Po tom, čo prerobili Číž je vraj super.
    Ved prave preto skusam ci sa niekto ozve, kto tam niekedy teraz bol a povie ako tam je... Lebo ich stranky su strasne mizerne
    mlisa hm, tak najprv ide o vybavenie a uroven procedur, a nakoniec je to diera (sice 5 km od ZV a 20 od BB co nemozno nazvat dierou ale o tom potom). Hej, o tom vybaveni a procedurach to fakt vela napovie.
    Mno ja som bola v Kováčovej 2 razy, bola som v NRC tam je to tip-top a na 100 percent pomôžu, všetko je pod jednou strechou, nie je problém aj v zime, problém robia len poisťovne, a to riadne , taktiež som bola v Maríne, mnohí si to chvália mno na moju diagnózu nič, moc, ale určite lepšie ako Detvan, alebo iné kúpele, niekde mimo Kováčky. Detvan tam sa venujú pohybu málo, a nie je to pod jednou strechou, ubytko aj procedúry, je to malý zapadákov málo ľudí
    tictac7 mno, mno, mno, neviem, či už zadávateľka nie je náhodou aj dávno späť....predsa len....za ten rok už hádam aj ZP ju niekam poslala....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.