Zavrieť

Porady

S čím podnikať?

Mám 24 rokov, som z malého mesta na východe Slovenska (cca 15 000 obyvateľov) a nakoľko mám možnosť využiť voľné priestory v centre mesta, rozmýšľam nad otvorením menšieho obchodíku.
Hlavne mi ide o to, aby som bola sama sebe pánom a nemusela sa trápiť hľadaním práce, nakoľko je to v tomto meste takmer nemožné a všetci mladí ľudia odtiaľto kvôli tomuto problému odchádzajú za prácou preč. Neviem však s čím začať podnikať, a či sa mi vôbec oplatí do toho pustiť. Prosím o nejaké rady. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Miwoslav je offline (nepripojený) Miwoslav

    Miwoslav
    Začni sa zaoberať tým, čo ťa baví a hľadaj možnosti ako to speňažiť a hlavne sa snaž to robiť lepšie ako ostatný a priprav sa na to, že podnikanie je dlhá, trnistá a neistá cesta cele desiatky rokov sa musíš učiť aby si v tom bola dobrá a aby si prišla ako na to.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    a čo vieš robiť? a čo v tom Vašom meste chýba, čo by mohlo využiť tých 15000 obyvateľov?

    vedec je offline (nepripojený) vedec

    vedec
    a z akeho konkretneho si mesta?? ak by ta to malo živiť tak to by malo byť niečo vynimočnééé aby si sa odlišila od ostatných lebo v každom meste je to istee a nielen raz ale niekde aj stokrát...si žena ak by to malo byť male rozmyslal by som nad predavanim spodnej bielizne (kde byvam ja su asi 2 a to nieje o nič väčšie mesto ako tvoje) alebo takeho sortimentu v ktorom sa muži nevyznaju..
    realitná maklérka visnevcokolade
    milá anajjana
    a čo tak skúsiť vlastnú realitnú kanceláriu?
    Pracujem v RE/MAX Slovakia, celosvetovej franšízingovej realitnej sieti ako manažérka. Mám na starosti budovanie distribúcie kancelárií RE/MAX.
    V prípade Vášho záujmu sa s Vami rada stretnem.

    želám príjemný deň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.