Zavrieť

Porady

Dovolenka Chorvátsko

Chcel by som sa spýtať či mi neviete niekto poradiť ohľadom ubytovania v Chorvátsku. Potrebujeme apartmán pre 4 osoby, kde budú 2 spálne. ( všade nachádzam len 1 spálňa + obývačka). Ak má niekto tip na konkrétne miesto alebo aspoň dobrú stránku. Vďaka
Usporiadat
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

My ideme sem:
klikni na kľúče a je tam aj apartmán s dvomi spálňamihttp://www.google.sk/url?sa=t&source...UpPtV15hriQXnw
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Martas Martas

Martas je offline (nepripojený) Martas

Jam poznám apartmám v žaboriči pri Šibeníku(ale neviem či bude ešte voĺné), je to Apartmán Damir. Nemajú svoju stránku, ale mohol by si ich nájst v nejakej cestovke. Ja mám na nich e-mail.: damir.grubisic@si.htnet.hr
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pre TRUCH
jej, to je krasne ubytko, len nechapem tej cene, napr. za 4 -ku, to je cena za dened den?Tak to je potom dost vysoka. Ale super to je, nevidim, ci tam moze aj pes. Mas blizsie info?
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

alaya1 Pozri príspevok
Pre TRUCH
jej, to je krasne ubytko, len nechapem tej cene, napr. za 4 -ku, to je cena za dened den?Tak to je potom dost vysoka. Ale super to je, nevidim, ci tam moze aj pes. Mas blizsie info?
Je to cena za deň s raňajkami a psík môže ísť Je to dosť, ale priatelia tam chodia roky a nevedia si to vynachváliť, tak skúsime, ideme už tento štvrtok
preklad zo stránky:Ak uvažujete o podaní vášho domáceho maznáčika sebou, majte na pamäti, že Villa Nela je pet priateľský zariadenie. Všetko, čo musíte urobiť, je zaplatiť symbolický poplatok a môžete mať svojho domáceho maznáčika hneď vedľa vás!
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dakujem pekne, pockam na tvoje referencie, ked sa vratis, ale paci sa mi to velmi. Opytaj sa prosim ta, ked tam budes, ci mioze pes aj na plaz, lebo nechat ho cely den zavreteho, to nie.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

alaya1 Pozri príspevok
Dakujem pekne, pockam na tvoje referencie, ked sa vratis, ale paci sa mi to velmi. Opytaj sa prosim ta, ked tam budes, ci mioze pes aj na plaz, lebo nechat ho cely den zavreteho, to nie.
..vlani som bola na Istrii v Poreci vo velkom hotelovom kompexy a videla som dost mladych dievcat so psikmi ako sa promenadovali pri plazi, ale vatsinou lezali v chladku pod stromami
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Adka, dakuje, na Istriu nechceme ist, od nas je to dost daleko, my chceme ist do Dalmacie. Hladam to ubytovanie rovno na plazi aj so psom, nenachadzam nic.
V cestovkach mi ponukaju ubytko 100m od plaze, aj ked vravim, ze chcem od plaze max.10m-)
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

ale ved 100m nie je tak daleko
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

no ja som chcela do 10m. nemam chut vlacit vsetko so sebou tam ,aj spat. V Grecku to nie je absolutne problem, neviem, preco to v Chorvatsku nie je mozne najst.Grecko som zavrhl,a neviem, ako by tu dlhu cestu znasal pes a do lietadla do batozinaku by som ho nikdy nedala. ja nechcem psa nechavat sameho zavreteho cely den, na to ho mam velmi rada, preto chcem to ubytko tak blizko.Ale na takom asi cestovky zarobia najmenej.
A ze som napisala predtym, ponukaju od 100m.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1 Pozri príspevok
no ja som chcela do 10m. nemam chut vlacit vsetko so sebou tam ,aj spat. V Grecku to nie je absolutne problem, neviem, preco to v Chorvatsku nie je mozne najst.Grecko som zavrhl,a neviem, ako by tu dlhu cestu znasal pes a do lietadla do batozinaku by som ho nikdy nedala. ja nechcem psa nechavat sameho zavreteho cely den, na to ho mam velmi rada, preto chcem to ubytko tak blizko.Ale na takom asi cestovky zarobia najmenej.
A ze som napisala predtym, ponukaju od 100m.
u "nás" v dedine je to možné pozri, je to prvá dedina od Zadru smer Perčane, Kožino
http://www.google.sk/#hl=sk&source=h...b7135d03af1dbb
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j Pozri príspevok
u "nás" v dedine je to možné pozri, je to prvá dedina od Zadru smer Perčane, Kožino
http://www.google.sk/#hl=sk&source=h...b7135d03af1dbb
tak teda nieco odporut, ciste, utulne, mozne wufi, potraviny, a pod. To su podmienky, co zozbierala nasa rodina-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1 Pozri príspevok
tak teda nieco odporut, ciste, utulne, mozne wufi, potraviny, a pod. To su podmienky, co zozbierala nasa rodina-)
u našej domácej pes nehrozí, my sme našeho museli dať vždy do hotelawifi netuší či je v dedine, potraviny 2ks, ale do mesta je to cca. 5-7km, ako vyzerá dedina môžeš kuknúť cez guglový satelit. je to malá dedina kde bol ešte 2roky dozadu klud, ktorý ja vyhľadávam.kludne pozeraj ubytko do 70m to je v pohode aj keď ťa draplo kakanie domy sú tam celkom nové žiadne staré barabizne ale kuknem to aj ja a prilepím niečo čo budem poznať, ale až večer idem cvičiť
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
V zásade nikdy nedávam kontakty na super ubytovania , ktoré som objavil v Chorvátsku , nakoľko som ich získal nespočetne veľa cestami.Každý nech si ide a hľadá ako som ja hľadal 25rokov Dať na nejaké fórum , alebo diskúsiu konkrétnu adresu sa mi raz vypomstilo tak že domáci mal stále plno ,aj pre mňa keď som si nerezervoval apartmán v dostatočnom predstihu /predtým stačilo aj týždeň/ tak už nemal nič volné Tak že teraz dávam kontakty na super ubytka iba priateľom
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alaya1 Pozri príspevok
Adka, dakuje, na Istriu nechceme ist, od nas je to dost daleko, my chceme ist do Dalmacie. Hladam to ubytovanie rovno na plazi aj so psom, nenachadzam nic.
V cestovkach mi ponukaju ubytko 100m od plaze, aj ked vravim, ze chcem od plaze max.10m-)
Take ubytovanie na plazi ponukaju casto cestovky ,ktore ponukaju ubytovanie v stanoch a karavanch, skus pozriet aj tam...
Ja som tiez raz chcela vyskusat taku "stanovu" dovolenku, bala som sa toho, ale bola to jedna z najlepsich dovoleniek.http://www.ezotour.sk/page/pobytove-...horvatsko.html
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1 Pozri príspevok
tak teda nieco odporut, ciste, utulne, mozne wufi, potraviny, a pod. To su podmienky, co zozbierala nasa rodina-)
toto je celkom zaujímavé,poznám ten dom je hneď na pláži tak ako píšu, len nevidím či je možné so psom, lebo to tu lúskam, ale všetko zatiaľ bez domáceho zvieraťa
http://www.accommodation-in-croatia....y-igor/1117/1/
aj toto poznám tiež dobré a dobrá pláž
http://www.accommodation-in-croatia....avalon/1025/1/
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Arizona, dakujem za ponuku, poznam tu CK...ale so psikom do stanu nepojdem.
Lujza, dik, velmi pekne domy, ale zvieratka nie su povolene, zial. A neviem, ci by mojich dedina oslovila. neviem, aka je velka a pod. Moja pubertiacka nastoji na wifi, mne a manzelovi je to jedno, chceme aj jej vyhoviet, budem hladat na tej stranke, no uz ma z toho boli hlava. Co je pekne a mne vyhovujuce, uz je obnsadene...ach jaj.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ešte niečo pozriem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

toto je síce daleko od mora, ale viem, že pes tam kedysi mohol ísť, je to v "centre" diania dcéra by mohla byť spokojná a Elzu poznám, kedysi sme udržiavali kontakt, škoda že vychladol uplne
http://www.bohemian-tour.cz/node/1099
len neviem či to nie je vypredané
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dakujem ti velmi pekne, no budem hladat na tej plazi aj so psikom, nieco predsa v tej Dalmacii, trocha aj kvalitnejsie musim predsa najst. Si mila.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ok
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať