Zavrieť

Porady

Boľavý , opuchnutý členok.

Už rok sa trápim s bolesťou a opuchom členka, bolesť sa prejaví hlavne po záťaži. (Stačí prejsť 500m.) Následne mi aj opuchne a pomáha jedine kľudový režim. U lekára som už bola, mám za sebou obstreky, laser, elektroliečbu... x mastičiek ( konskú, hadiu ,flector a fastum-gel ani nespomínam ). Prosím, ak máte dobrú radu, veľmi sa poteším. Čakám skoré odpovede,ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Cez den treba nohu vyviazat od spodu elastickym obvazom, na noc prilozit na clenok umyty lopuch velky alebo plstnaty a obliect nestahujucu ponozku. :-)

    cincinela je offline (nepripojený) cincinela

    cincinela
    Ďakujem za bleskovú radu, niečo som už počula o kapustnom liste,o lopúchu ešte nie, skúsim to.

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    No a este podla jedneho kupelneho lekara treba si kazdy vecer lahnut na chrbat, zdvihnut jednu ruku a nohu na 2 minuty, potom druhu. Aby sa vraj spruznili cievy a chlopne. :-)

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    skús si kúpiť ortézku na členok (vyzerá to ako ponožka), je to dobré a nebude to opúchať...
    zájdi za iným lekárom lebo to neni možné aby sa ti toto robilo.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    mna dlho boleli členky. Skúšala som aj nejakú elektroliečbu, pomohlo minimálne. Potom som z nejakého iného dôvodu začala piť žihľavový čaj a bolesti sa stratili. Teraz, keď sa náhodou zase objavia, stači mi dva tri dni piť žihľavový čaj a je dobre

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Zihlava, to je kremik. Tu je vhodne uzivat, ak sa konzumuje vela listovej zeleniny. :-)

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Aspon mas lepsi kontakt so zemou. Na plochu nohu si kup lodicky a na tancovacku. Ak mas dobreho tanecnika, na opuchnuty clenok ani nespomenies. :-)

    Boľavý , opuchnutý členok.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.