Zavrieť

Porady

EASY KREDIT

vopred sa ospravedlnujem za zle umiestnenie temy, ale nenasiel som vhodny pľac pre moju ...

Ako to je s kreditom na easy karte, 3 mesiace som si nedobijal kartu a prepadlo my 20 € - inac ja som pocul ze ked si dobijem tak ten kredit my spat vratia ,lenze uz presly dva dni a nic my neprislo , to co je za system ? pekny dnik prajem inac
Usporiadat
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

skus sa spýtať tu
http://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/
a skus pri tom pouzivat menej ypsilonov :-)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

mlisa Pozri príspevok
skus sa spýtať tuhttp://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/a skus pri tom pouzivat menej ypsilonov :-)
Dakujem, skusim a co vela ypsilonov pisem ?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pafendorf Pozri príspevok
Dakujem, skusim a co vela ypsilonov pisem ?
s gramatikou si zrejme netykáš......
0 0
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

[QUOTE=Mila123;1878297]s gramatikou si zrejme netykáš......[/QUOTE
a co mam zle ??? "my" ?? ma byt makke ?? ... jáj móre aj zo slovencinu
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Ja som pred časom, pri osobnej návšteve u poskytovateľa služieb, dostala informáciu:

  • ak si kredit dobijem do troch mesiacov, nevyčerpaný zostatok sa mi pripočíta automaticky,
  • ak si kredit dobijem po viac ako troch mesiacoch, nevyčerpaný zostatok sa mi nepripočíta, ale po dobu platnosti karty môžem už len písomne požiadať o vrátenie tohto zostatku.

Snažím sa teda takej situácii, aby som si tri mesiace ani raz nedobila kredit, radšej vyhýbať .
0 0
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

luja5 Pozri príspevok
Ja som pred časom, pri osobnej návšteve u poskytovateľa služieb, dostala informáciu:
  • ak si kredit dobijem do troch mesiacov, nevyčerpaný zostatok sa mi pripočíta automaticky,
  • ak si kredit dobijem po viac ako troch mesiacoch, nevyčerpaný zostatok sa mi nepripočíta, ale po dobu platnosti karty môžem už len písomne požiadať o vrátenie tohto zostatku.
Snažím sa teda takej situácii, aby som si tri mesiace ani raz nedobila kredit, radšej vyhýbať .
presne tak, ja som si dobil kredit po troch dnoch co ten kredit "prepadol" cize malo by sa automaticky vratit spat , lenze zatial nic... a ma to stve ...no ja casto nevolam
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pafendorf Pozri príspevok
presne tak, ja som si dobil kredit po troch dnoch co ten kredit "prepadol" cize malo by sa automaticky vratit spat , lenze zatial nic... a ma to stve ...no ja casto nevolam
Chápem dobre Tvoju otázku a slovo "prepadol", že si si znova dobil kredit až tri dni po uplynutí troch mesiacov od predchádzajúceho (ostatného) dobitia? Ak áno, tak by mal platiť druhý bod v mojom príspevku, t.j. nie automatické pripočítanie nevyčerpaného zostatku, ale písomné požiadanie o jeho vrátenie. Odporúčam Ti overiť si aktuálny postup u poskytovateľa služieb.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Dovolím si otázku ohľadne EASY KREDITu - dá sa naakumulovaný kredit vyčerpať aj iným spôsobom ako pretelefonovaním, resp. prepadnutím kreditu v prospech operátora ?
0 0
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

luja5 Pozri príspevok
Chápem dobre Tvoju otázku a slovo "prepadol", že si si znova dobil kredit až tri dni po uplynutí troch mesiacov od predchádzajúceho (ostatného) dobitia? Ak áno, tak by mal platiť druhý bod v mojom príspevku, t.j. nie automatické pripočítanie nevyčerpaného zostatku, ale písomné požiadanie o jeho vrátenie. Odporúčam Ti overiť si aktuálny postup u poskytovateľa služieb.
Takto 19.7.2011 dobity kredit (naposledy dobijane) 19.10.2011 koniec doby platnosti kreditu (20€ su preč) 22.10.2011 dobil som kredit 7 € (zvysok neprisiel) ktory by mal byt automaticky obnovenyoni posielaju sms "platnost vasho kreditu skoncila 19.7.2011 pre jeho obnovenie si dobite kartu najneskor do 90 dni od expiracie bla bla bla" cize malo by automaticky ako si pisala cize 1 moznost ...no uvidim ja este pockam ci nahodou nepride potom asi sa u nich zastavym ...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pafendorf Pozri príspevok
Takto 19.7.2011 dobity kredit (naposledy dobijane) 19.10.2011 koniec doby platnosti kreditu (20€ su preč) 22.10.2011 dobil som kredit 7 € (zvysok neprisiel) ktory by mal byt automaticky obnovenyoni posielaju sms "platnost vasho kreditu skoncila 19.7.2011 pre jeho obnovenie si dobite kartu najneskor do 90 dni od expiracie bla bla bla" cize malo by automaticky ako si pisala cize 1 moznost ...no uvidim ja este pockam ci nahodou nepride potom asi sa u nich zastavym ...


Pravdepodobne si prišiel o bonusový kredit. Ten ti už nikto nevráti, vracia sa iba reálne dobitý kredit.

Edit:.....skôr to bude týmto odkazom......
http://faq.t-mobile.sk/app/answers/d...lRam5Iaw%3D%3D



PS:
Najrýchlejšia voľba pre overenie kreditu:


  1. zadať kód *111#
  2. odoslať ako hovor (zeleným tlačidlom)
  3. na displeji telefónu sa po chvíli zobrazí aktuálna výška kreditu, platnosť kreditu a platnosť karty

Služba je bezplatná.


odporúčam aktiváciu Easy Naj ...stačí odoslať SMS správu s textom NAJ na číslo 12323.

Na novom variante Easy Naj sa účtuje 13 centov za minútu volania do všetkých sietí na Slovensku a 6 centov za SMS správu. Služba má sekundovú tarifikáciu (1+1).

Ostatné podmienky využívania a spoplatňovania programu Easy Naj sa riadia podľa cenníka platného pre ostatné Easy služby.
Naposledy upravil alla66 : 24.10.11 at 19:10
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

pafendorf Pozri príspevok
presne tak, ja som si dobil kredit po troch dnoch co ten kredit "prepadol" cize malo by sa automaticky vratit spat , lenze zatial nic... a ma to stve ...no ja casto nevolam
No teda a prečo si na kredite? Hoď sa na paušal http://www.telekom.sk/osobne/telefon...s/bez-zavazkov zaplatíš čo prevoláš ( využívam ) , nič ti neprepadne a voláš lacnejšie ako z kreditu easy. Mimochodom chodia mi faktúry tak na 0,40-2,70 eura podla toho koľko volám. Nulovú som ešte nemala
0 0
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

alla66 Pozri príspevok
Pravdepodobne si prišiel o bonusový kredit. Ten ti už nikto nevráti,vracia sa iba reálne dobitý kredit.




PS:
Najrýchlejšia voľba pre overenie kreditu:

  1. zadať kód *111#
  2. odoslať ako hovor (zeleným tlačidlom)
  3. na displeji telefónu sa po chvíli zobrazí aktuálna výška kreditu, platnosť kreditu a platnosť karty
Služba je bezplatná.


odporúčam aktiváciu Easy Naj ...stačí odoslať SMS správu s textom NAJ na číslo 12323.

Na novom variante Easy Naj sa účtuje 13 centov za minútu volania do všetkých sietí na Slovensku a 6 centov za SMS správu. Služba má sekundovú tarifikáciu (1+1).

Ostatné podmienky využívania a spoplatňovania programu Easy Naj sa riadia podľa cenníka platného pre ostatné Easy služby.
Lenze to nebol bonusovy kredit, ja ziaden bonusovy kredit nedostavam , klasicky bola karta dobijana , potom som 3 mesiace nedobijal ako som hore vravel , potom prisla sms od t-mobile ze pre obnovenie kreditu (tych 20 €) si musim dobit kredit ja som dobil lenze ziadne neprisly tiez ako som uz hore spominal a jednemu znamemu sa to tiez raz stalo a normalne mu ten kredit prisiel ... takze preto som nedobijal lebo som bol na beton isty ze sa kredo vrati len hmmmmm...

Overenie kreditu to poznam , ale vdaka
A to easy naj , zaujimave asi si aktivujem
0 0
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

Xanti Pozri príspevok
No teda a prečo si na kredite? Hoď sa na paušal http://www.telekom.sk/osobne/telefon...s/bez-zavazkov zaplatíš čo prevoláš ( využívam ) , nič ti neprepadne a voláš lacnejšie ako z kreditu easy. Mimochodom chodia mi faktúry tak na 0,40-2,70 eura podla toho koľko volám. Nulovú som ešte nemala
Ale ked ja som uz zvyknuty na kredit a pausalu som sa vzdy bal - ze si vytvorym taku sekeru
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Ale prosím ťa, akú sekeru. Šak volanie je 12 centov minúta ak to budeš používať ako easy, tak žáden problém. Aj tak si nikdy neprevolal kredit.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Čo sa stane, ak si včas nepredĺžim platnosť kreditu dobitím?

Čo sa stane, ak si včas nepredĺžim platnosť kreditu dobitím?

Ak neuskutočníte dobitie do dátumu platnosti kreditu, tento kredit Vám prepadne. Od tohto momentu môžete len prijímať SMS správy a hovory. Následným dobitím kreditu môžete opäť aktívne volať a SMS-kovať.
V prípade, že uskutočníte dobitie do 90 dní od expirácie kreditu, prepadnutý kredit Vám automaticky vrátime nasledujúci deň po dobití. O pripísaní kreditu na Vašu SIM kartu budete informovaný prostredníctvom SMS správy. Kredit Vám spätne pripíšeme v plnej výške (nominálny + bonusový).
V prípade, že Vám kredit expiroval pred viac ako 90 dňami, máte možnosť požiadať o obnovenie kreditu. Žiadosť môžete podať písomnou formou, osobne na predajni alebo telefonicky na linke Služby zákazníkom 12345, voľba 5. V tomto prípade Vám spätne pripíšeme len nominálny kredit.



.......tak žiadaj! http://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/
1 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

viem, že som trochu mimo témy, ale týka sa to easy poprosím o radu mladému nezamestnanému chlapcovi dnes ráno niekto šikovný dobil kredit za 7,- eur a teraz ho žiada o vrátenie. Chlapec sa ohradzuje, že to nie je jeho chyba a peniaze nemá takže nič nevráti. Ja osobne som za vrátenie a určite by som si stým nešpinila ruky, ale samozrejme on sa ohradzuje
V podstate ma zaujíma či zato môže byť nejako postihnutý ak ho nepresvedčím aby to vrátil.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No neviem, ale podľa mňa: chlapec si koleduje! Niekto mu omylom dobil kredit, teda chlapec má neoprávnený prospech. Teraz dotyčný žiada o vrátenie (ak je známe číslo dotyčného), chlapec by mu ho mal vrátiť dobitím jeho kreditu. A nech sa neohradzuje, lebo si potom zvykne, že bude mať všetko len tak halabala zadarmo.
BTW: môže sa stať, že si "darca" vyberie svoju požiadavku aj s úrokami - ručne stručne (ak zistí, komu to dobil) - to by sa chlapcovi asi menej páčilo.
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

misoft súhlasím s tebou na druhú stranu ľudia sú dnes vynaliezavý a rozmýšľam tiež nad tým ako poriešiť to vrátenie aby zas po čase niekto opäť nevyšiel s tým, že to nieje vyrovnané. Každopádne som mu poradila najprv telefonický kontakt s rodičom, resp niekym starším s osobou, ktorá volala, že mu omylom dobila kredit - bolo to číslo z Orange bude postačovať že sa pôjde dobiť kredit niekde do Tesca atď. a ponechá si ako dôkaz doklad o zaplatení vkladu na tel. číslo?
či???
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft súhlasím s tebou na druhú stranu ľudia sú dnes vynaliezavý a rozmýšľam tiež nad tým ako poriešiť to vrátenie aby zas po čase niekto opäť nevyšiel s tým, že to nieje vyrovnané. Každopádne som mu poradila najprv telefonický kontakt s rodičom, resp niekym starším s osobou, ktorá volala, že mu omylom dobila kredit rozumné a vcelku logické riešenie - ak by nechceli hovoriť, nastupuje SMS, ale v každom prípade vysvetlenie situácie uľahčí postup - bolo to číslo z Orange bude postačovať že sa pôjde dobiť kredit niekde do Tesca atď. a ponechá si ako dôkaz doklad o zaplatení vkladu na tel. číslo? pokiaľ bude na doklade dátum, čas, telefónne číslo pre dobitie a suma - prečo nie, veď pokladničný blok je riadny doklad, kde sú všetky "finančnícke" a "daňové" náležitosti. Len si ho pre istotu presvieťte (skopírujte) - bloky nemajú dlhú "životnosť" - blednú.
.
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

vďaka za reakciu
prajem príjemný večer nech sa darí
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať