Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ja poznam jednu veľmi dobrú. Volá sa Paulovičová a robí asi v Trnave.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
Ja by som tiež bola rada , keby mi niekto dal tip a kontakt na dobrú a overenú vešticu. vopred ďakujem
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dievčence kašlite na veštice , bude Vám lepšie .
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
nemôžem kašlať , hrozne ma to láka už niekoľko rokov ...... a mňa keď niečo láka , tak to musím vyskúšať. raz darmo , som už taká !
0 0
rada rada

rada je offline (nepripojený) rada

Mám takúto skúsenosť. Moju bývalú kolegyňu tiež strašne lákalo ísť k nejakej veštici. Ďalšia kolegyňa jej poradila ku ktorej má ísť. Meno však nepoznám. Veštica povedala mojej bývalej kolegyni, že keď sa už konečne "zobudí a nebude sedieť na vavrínoch" a začne na sebe pracovať tak to môže dotiahnuť veľmi ďaleko. Kolegyňa podporovaná aj z mojej strany sa "zobudila" a začala na sebe makať. V priebehu jedného roka sa jej podarilo v BA kúpiť byt, urobiť si vodičský preukaz a získať doktorát. Dnes je už tretí rok sudkyňou. Nebola som s ňou dlhšiu dobu, ale počula som, že je veľmi rada, že navštívila vešticu a riadila sa podľa jej rady.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
rada
Mám takúto skúsenosť. Moju bývalú kolegyňu tiež strašne lákalo ísť k nejakej veštici. Ďalšia kolegyňa jej poradila ku ktorej má ísť. Meno však nepoznám. Veštica povedala mojej bývalej kolegyni, že keď sa už konečne "zobudí a nebude sedieť na vavrínoch" a začne na sebe pracovať tak to môže dotiahnuť veľmi ďaleko. Kolegyňa podporovaná aj z mojej strany sa "zobudila" a začala na sebe makať. V priebehu jedného roka sa jej podarilo v BA kúpiť byt, urobiť si vodičský preukaz a získať doktorát. Dnes je už tretí rok sudkyňou. Nebola som s ňou dlhšiu dobu, ale počula som, že je veľmi rada, že navštívila vešticu a riadila sa podľa jej rady.
To je ten lepší prípad rada , ale sú aj horšie a potom človek nevie ako má konať . Bola som u veštkyni neverila som tomu , čo mi povedala , a bohužial sa aj niečo už udialo podľa jej slov a ešte to čo má sa stať sa nestalo . Takže preto moje doporučenie , aby dali pokoj veštkyni . Zbytočne sa budú trápiť , možno to nebude tak , ale vždy to veštenie dobre nemusí vyjsť .
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
Zita5
To je ten lepší prípad rada , ale sú aj horšie a potom človek nevie ako má konať . Bola som u veštkyni neverila som tomu , čo mi povedala , a bohužial sa aj niečo už udialo podľa jej slov a ešte to čo má sa stať sa nestalo . Takže preto moje doporučenie , aby dali pokoj veštkyni . Zbytočne sa budú trápiť , možno to nebude tak , ale vždy to veštenie dobre nemusí vyjsť .
Ale vidíš Zitka, aj Ty si mala pokušenie tam ísť a neodolala si. Viem , že je to riziko , ale ja by som to skôr brala ako zábavu ....
Raz som už bola u jednej na vykladanie kariet a nič z toho čo mi narozprávala sa mi nesplnilo. Preto by som rada nejakú overenú a oskúšanú. Pošli mi kontakt na tú čo si bola u nej ty , ak ho máš. prosím
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
Ďakujem určite sa ozvi ako si dopadla a pošli mi kontakt. budem Ti vďačná.Tiež mám v hlave hrozný chaos a potrebovala by som na veľa otázok odpoveď.
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Kým vám veštica nepovie čísla športky je slabá. A preto dobré veštice neexistujú. Iba dobré psychoanalytičky.
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
benka
Kým vám veštica nepovie čísla športky je slabá. A preto dobré veštice neexistujú. Iba dobré psychoanalytičky.
S tým súhlasím na 95%. Ale tých 5% je niečo medzi nebom a zemou , čo nedokážeme vysvetliť. Stal sa mi taký prípad , že sa so mnou skontaktovala moja kamarátka / ktorá tragicky zahynula / cez moju druhú kamarátku , ktorá bola na seanse vo Veľkej Británií. Podotýkam , že tieto dve kamarátky sa navzájom nepoznali. Z toho čo tej kamarátke opísal ten špiritista z mojej minulosti mi naskakovali zimomriavky. Takže odvtedy verím aj na niečo iné ako je psychológia.
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

no kooonecne tu vidim aj niekoho z topolcian :-)))) ahoj kacenka
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
Ahooooj , tiež z TO ?
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Nebrala by som veštice na ľahkú váhu. Sama som vyskúšala, tiež iba zo zábavy. Ale moja známa bola u veštice, ktorá jej povedala, že ju muž klame. Myslela, že je to hovadina, chlapa mala zlatého, preto doma na neho vyjela zo srandy že ju klame, no a ten sa priznal, že už 10 rokov má druhú babu, dnes sú už rozvedení a handrkujú sa o barák
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
rosemary
Nebrala by som veštice na ľahkú váhu. Sama som vyskúšala, tiež iba zo zábavy. Ale moja známa bola u veštice, ktorá jej povedala, že ju muž klame. Myslela, že je to hovadina, chlapa mala zlatého, preto doma na neho vyjela zo srandy že ju klame, no a ten sa priznal, že už 10 rokov má druhú babu, dnes sú už rozvedení a handrkujú sa o barák
Však to môže byť veštici vďačná ..... žiť s chlapom čo ma klame by som veru nechcela ! Radšej nech to viem , ako byť klamaná v nevedomosti !
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Ja som u veštici ešte nebola, ale zaujímalo by ma ako to u nich prebieha, môhli by ste celý postup opísať? Hovoríte im vopred niečo alebo aspoň z časti o svojej rodine?
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

kacena
Ahooooj , tiež z TO ?
anoooo, ja tiez....
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
tamara
anoooo, ja tiez....

Ozvem sa Ti cez SS a uvidíme .... možno sa aj poznáme.
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

kacena
Ozvem sa Ti cez SS a uvidíme .... možno sa aj poznáme.
ok Kati, ozvi sa
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
ešte mi prosím napíš , odkiaľ tá veštica je a koľko sa jej dáva peňazí.
povedala ti aj nieco z buducnosti , ci len o minulosti ? a akou formou to prebiehalo , ty si sa jej pytala na to co chces vediet , alebo ona rozpravala sama od seba ?
Naposledy upravil kacena : 15.02.06 at 14:14
0 0
Lubica50 Lubica50

Lubica50 je offline (nepripojený) Lubica50

Ahoj, mohla by som ti dat cislo aj na numerologicku-ta je lepsia-alebo na vesticu. U numerologicky som bola pred mesiacom, je fajn.
Ak mas seriozny zaujem o kontakt, napis mi mail a poslem ti jej cislo.
pa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať