Zavrieť

Porady

co dat rodicom pod stromcek?

poradte co kupit rodicom pod stromcek, kupil som im domacu pekaren a medzi recou som sa ich na to pytal a oni mi povedali ze ten chleba im nechuti . no a ja ju uz mam doma tak teraz rychlo treba kupit nieco ine. maju tak 45r.
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Napr. tyčový vysávač, alebo kuchynský robot, alebo kávovar.... Záleží od financií.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

A má/musí to byť spoločný darček do domácnosti? Neuvažoval si o tom každému niečo iné, podľa toho, aké majú napríklad záľuby?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
miloslav13 Pozri príspevok
poradte co kupit rodicom pod stromcek, kupil som im domacu pekaren a medzi recou som sa ich na to pytal a oni mi povedali ze ten chleba im nechuti . no a ja ju uz mam doma tak teraz rychlo treba kupit nieco ine. maju tak 45r.
Že by zase niečo, čo nebudú chcieť, a ty si to potom vezmeš?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

co tak poukaz do kupelov ... nejaky predlzeny vikend?
2 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No ako sa hovorí..darovanému koňovi sa na zuby nepozerá..... Čo tak predĺžený víkend niekde, poukaz na kozmetiku, masáže, vstupenky do divadla..alebo hoci aj let balónom...V tomto veku už ľudia obvykle všetko majú a tak tie zážitkové darčeky majú väčšie čaro ako hrnce do kuchyne.... My sme napríklad tento rok povedali deťom, že by sme chceli robotický vysávač a deti sa mne skladajú naň....a zase muž raz na jarmoku obzeral kotlíky, zať o tom vedel a už je darček na ceste....
1 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Napr. darčekovú poukážku na nákup napr. kozmetiky, oblečenia...
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Čo pod stromček? STOJAN.

---

Mne kedysi dávno naši povedali.že nepotrebujú nič,že stačí,keď budem celý rok poslúchať.
No a ja som nikdy neposlúchal.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja sa v posledných rokoch vždy dohodnem s rodičmi, čo by sa im hodilo, čo by si kupili aj sami. Prípadne dávam darčekové poukážky do nákupných centier.

Nemám vkus na kupovanie darčekov a viem že je to neosobné darovať poukážku, ale ja osobne tiež nenávidím prekvapenia tipu čínskej keramickej súpravy do vitríny, ktorú mimochodom v byte ani nemám.

Ja už roky dostávam od mamy prací prášok ktorý mi vydrží do najbližších vianoc vždy

Ja som taká asi nie veľmi romatincká duša na toto. Nerada kupujem darčeky a nerada ich dostávam. Flaša, bonboniera, poukážka, prípadne čo si kto povie...

Rodičom aj tak najviac urobí radosť to, ked sa 24.decembra s bratmi dohrabeme a je jedno či s darčekom alebo bez
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Miloslav, neviem, či si dieťa-študent, alebo už zarábaš a ako si teda na tom finančne. Podstatné však je, že poznáš svojich rodičov a nech by som Ti navrhla čokoľvek, svojím rodičom by si nemusel tým urobiť takú radosť, akú určite chceš.
Môžem Ti dať ale príklady z tých záľub. Ak napríklad Tvoja mama rada pečie a má už starú váhu (ja som v jej veku už mala x-ročnú), vhodným darčekom by mohla byť nová digitálna váha. Možno niečo iné rada a často používa (prípadne aj otec) a už to má svoje rôčky... Ak rodičia radi čítajú, majú obľúbenú hudbu, ktorú počúvajú aj z CD-čiek, myslím si, že nič by si nepokazil darčekovými poukážkami z Panta Rhei. Ak radi chodia na výlety, lyžovačky či v lete k vode, tak niečo na doplnenie z tejto oblasti. Atď.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

my sme tento rok kúpili mame lístky na cirque du soleil do bratislavy. A zároveň sme si kúpili tieto lístky aj pre seba, aby mama nešla sama
3 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja som kupila mamine 6 knih-same romany,ona rada cita len v poslednej dobe nema moc casu,ale verim ze si ho najde....
okrem toho este pre nas obe chcem zorganizovat taku babsku jazdu,dakde do wellnes alebo do nejakych viedenskych muzei,pripadne do opery....

no a kedze toto ani moj muz ani otec az tak bezpodmienecne absolvovat nemusia,rozhodla som sa,ze ich poslem na daky dobry zapas na Slovan.
a pravdepodobne to kupime aj obom svagrom,nech si uziju,chlapi chvilu bez nas.....
4 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Neviem, koľko chceš investovať. Napíšem, o čom sa uvažuje u nás.
Mlynček-mixér na zeleninu = treba ju jesť, aj keď sú zuby slabšie
Menší televízor do kuchyne (so zapojením)= nech je tam starká dlhšie a pritom niečo dobré navarí
1 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Skús sa pozrieť aj na tejto stránke.....ja som napríklad zabezpečila jeden darček pod stromček tam....
http://www.aventuria.sk/
1 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

petmar Pozri príspevok
Neviem, koľko chceš investovať. Napíšem, o čom sa uvažuje u nás.
Mlynček-mixér na zeleninu = treba ju jesť, aj keď sú zuby slabšie
Menší televízor do kuchyne (so zapojením)= nech je tam starká dlhšie a pritom niečo dobré navarí
Starká a 45 ročná?
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

No myslel som na našu, cez60, ale aj trošku s dobrosrdečným humorom
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

ešte že tak... ja som sa zľakla, že považuješ 45 ročnú mamu miloslava13 za starkú
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

zk24 Pozri príspevok
J

Ja už roky dostávam od mamy prací prášok ktorý mi vydrží do najbližších vianoc vždy
Toho prášku musí byť aspoň 50 kg , či ??
0 0
ivustek ivustek

ivustek je offline (nepripojený) ivustek

Iveta
Ja tento rok pre rodičov plánujem balíčky z lekárne - vitamíny, výživové doplnky, čaje-také, čo by si oni bežne nekúpili.
Vlani sa celkom potešili predplatnému denníka SME a infra lampe.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ak má mama rada pekné prestieranie, sviečky..........prípadne pre obidvoch servírovací stolík. Predĺžený víkend v Tatrách určite poteší každého, prípadne pobyt v Piešťanoch i z procedúrami.
2 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

Ja som rodičom kúpila resp. postupne dokupujem taký darčekový koš so zdravou výživou - čaje, olivový olej, olivy, sušené ovocie, koreniny, vitamíny a podobné serepetičky a keď to tak zrátam tak sa ani nezdá koľko sa do toho investuje - ale nakupujem to postupne od októbra.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať