Zavrieť

Porady

gmail.com prihlásenie

Viete sa v tejto chvíli prihlásiť k emailom na gmail.com?
Mne sa už asi hodinu nedarí prihlásiť. Po zadaní mena a hesla sa mi zobrazí toto:

Toto pripojenie nie je dôveryhodné
Požiadali ste, aby sa Firefox pripojil k stránke accounts.google.sk
prostredníctvom zabezpečeného pripojenia. Nemôžeme vás však uistiť, že toto pripojenie je naozaj zabezpečené.
Keď sa pripájate pomocou zabezpečeného pripojenia,
stránka zvyčajne poskytne identifikačné údaje na overenie, že sa pripájate k správnej stránke.
Identita tejto stránky však nemohla byť overená.
arizona ano, som prihlasena, ziaden problem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    neva19 Pozri príspevok
    Ďakujem za odpovede, takže problém mám len ja
    v inom prehliadači mám zase toto: Webové stránky na adrese https://mail.google.com/mail/?shva=1 obsahujú príliš veľa presmerovaní. Tento problém môže vyriešiť odstránenie súborov cookie týchto stránok alebo povolenie súborov cookie tretej strany. Ak nie, chyba je možno v konfigurácii servera a nie vo vašom počítači. Chyba 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Vzniklo priveľa presmerovaní.
    ...a zase sú tu tie cookie, čo nám zle robili aj na začiatku roka pri drsr. ...treba vyčistiť cookie v histórii

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Ja nemám problém, len neviem, či Ti to pomôže , lebo v čom môžeš mať problém Ty, tomu nerozumiem .

    neva19 je offline (nepripojený) neva19

    neva19
    Ďakujem za odpovede, takže problém mám len ja
    v inom prehliadači mám zase toto: Webové stránky na adrese https://mail.google.com/mail/?shva=1 obsahujú príliš veľa presmerovaní. Tento problém môže vyriešiť odstránenie súborov cookie týchto stránok alebo povolenie súborov cookie tretej strany. Ak nie, chyba je možno v konfigurácii servera a nie vo vašom počítači. Chyba 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Vzniklo priveľa presmerovaní.

    kubo44 je offline (nepripojený) kubo44

    kubo44
    Mal som podobny problem a chyba bola v nastaveni datumu a casu. Skontroluj si ci su spravne nastavene.

    gmail.com prihlásenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.